Zniewolone Umysły - Captive Minds

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

Zniewolone Umysły – Captive Minds

| NWO | 12 lipca 2012

Jak kulty trzymają przy sobie swoich wyznawców? Dlaczego żołnierze są bezwzględnie lojalni? Czemu jezuici podporządkowują się przełożonym przez całe życie?

Oto film, który pokazuje w jaki sposób indoktrynuje się ludzi i manipuluje się nimi w różnych instytucjach, których metody okazują się być zaskakująco podobne.
Ich rekruci są izolowani, następnie na różne sposoby doprowadzani do zmęczenia i dezorientacji, lub odmiennych stanów świadomości.
Zdezorientowani i zastraszeni z łatwością poddają się sugestiom liderów – czy to guru, przeorowi, dowódcy czy terapeucie.

Film pokazuje, jak potęgą sugestii manipuluje się ludzkimi poglądami i zachowaniem. Przypomina o tym, że każdy narażony jest na psychomanipulację, a jej efekt zależy jedynie od umiejętnie dobranej i zastosowanej techniki.

W filmie niestety zabrakło jednak wzmianki o najpowszechniej stosowanych formach manipulowania ludzkim światopoglądem czyli współczesnej szkole (systemie edukacji) oraz telewizji…

  Komentarz do “Zniewolone Umysły – Captive Minds”

  1. We get the Govt we deserve ? yes many have faelln fast asleep when it comes to OUR GOVERNANCE! but how is it we deserve this murderous TREASONOUS Govt? WHEN VOTING media politicians are RIGGED,BOUGHT BY THE Globalists. I get it but I SUPPOSE this means that the UPRISING, THE Revolution CONSTANT VIGILANCE will keep this from happening again. Things will MOST likely get much worse before THE MULTITUDES OF SHEEP REALIZE FIGHT BACK! MANY ARE FIGHTING RIGHT NOW! GODSPEED! IN LIBERTY!

Dodaj komentarz