Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Zobacz niezidentyfikowany obiekt na orbicie księżycowej! Dowód na istnienie UFO?

  • Katalogowany: 25 stycznia 2013 19:13

Opis

W Internecie krąży wiele nagrań dokumentujących pojawianie się niezidentyfikowanych obiektów latających w różnych miejscach i o różnym czasie. W ostatnich dniach jeden z nich zbudza jednak wyraźnie większe zainteresowanie i dyskusje. Poniżej prezentuję unikatowe nagranie niezidentyfikowanego obiektu poruszającego się po orbicie Księżyca. Czy to dowód na istnienie UFO?

Bliskość Księżyca względem naszej planety powoduje, że wiele osób nieustannie i na własną rękę prowadzi obserwacje jego powierzchni. Mając na uwadze fakt, że atmosfera ziemska może powodować zniekształcenia odbieranego przez nas obrazu to i tak stosunkowo często udaje się rejestrować niesamowite wręcz nagrania.

Na krótkim filmie widzimy, że niezidentyfikowany obiekt bardzo intensywnie porusza się po orbicie Księżyca. Wyłania się z zaciemnionej powierzchni, a następnie przyspiesza ponad kraterami po czym nagle zmienia kierunek i odlatuje z ogromną prędkością. Tym samym podważa to hipotezę o locie jakiegoś ziemskiego orbitera księżycowego.

Krytycy nagrania sugerują, że na wideo został uwieczniony ziemski samolot lub wysoko latający ptak. Inni upierają się, że jest to dzieło ingerencji grafika komputerowego. Warto jednak przypomnieć, że ostatnio ufolodzy w pobliżu Księżyca zauważyli UFO w trakcie zaćmienia Słońca, które miało miejsce w maju ubiegłego roku. Co więcej, uczestnik pierwszej wyprawy na Księżyc, Edwin Aldrin w 2006 roku publicznie przyznał, że w czasie lotu Apollo 11 towarzyszył im nieznany obiekt latający. Załoga zgłosiła fakt spotkania z UFO od razu na Ziemi, ale kierownictwo NASA postanowiło nie badać dalej tych informacji i nie podawać ich do mediów…

Czy Waszym zdaniem nagranie może być wiarygodne? Jeśli macie własne propozycje interesujących nagrań to proszę o ich dodawanie w artykule!

http://youtu.be/vshlUbWz2zY

Źródła: abovetopsecret/huffingtonpost/ufo-blogger KOD WŁADZY

ID oferty: 1045102cb3582dd2

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź