Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Wolna energia Fundacji Keshe – USA w posiadaniu pendrive`a z tajemniczą technologią

 • Katalogowany: 16 grudnia 2012 23:14

Opis

Informacje na temat Fundacji Keshe, wywołują bardzo kontrowersyjne reakcje wśród internautów, którzy mieli okazję zapoznać się z celem w jakim została utworzona.
Kilka słów o fundacji:
Fundator, Pan Mehran Tavakoli Keshe jest Irańczykiem. Fundacja została zarejestrowana w Holandii, zaś od marca 2012 ma siedzibę w Belgii, gdzie też odbyła się druga międzynarodowa prezentacja technologii Fundacji.

W lipcu 2012 Fundacja Keshe ponowiła zaproszenie do polityków całego świata, by wzięli udział w drugim międzynarodowym pokazie technologii, które mogą – zdaniem autorów – kompletnie zmienić oblicze naszej planety. Pokaz ten odbył się 6 września 2012r., a tematem był darmowy dostęp do energii. Pierwszy taki pokaz miał miejsce w kwietniu 2012.

http://youtu.be/XNVgjnBXsoI

Fundacja Keshe informuje, że przez ostatnie sześć lat używała międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię ich patentów. Było to potrzebne aby zapobiec ewentualnym blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.

W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby przekonać się, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny. Głównym punktem jest to, że ta technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. System ten został opracowany tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród. Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta.

Patent 1
Patent 2

Czy można uwierzyć w to, że istnieje technologia, dzięki której wszystkie bolączki świata zostaną raz na zawsze zażegnane? Dzięki tej technologii ma nie być granic, wojen, głodu chorób i w dodatku przed całą ludzkością otworzą się możliwości podróży kosmicznych. Brzmi jak utopia rodem z filmów s-f. A może jednak warto uwierzyć?; lub choćby jeszcze raz napisać i dać czytelnikowi możliwość wyboru – True or False?

Media ogólnego nurtu nie podają tych informacji do publicznej wiadomości z prostej przyczyny. Nie zostało jeszcze nigdzie udowodnione, że taka technologia może istnieć, i że działa. Niemniej jednak zastanawiające jest to, że kolejne kraje zgłaszają się do fundacji z prośbą o udostępnienie szczegółowych informacji na jej temat.

Poniżej prezentujemy mapę krajów, które otrzymały szczegółowe informacje na temat tej zagadkowej technologii.

MAPA KRAJÓW, KTÓRE OTRZYMAŁY DANE NA TEMAT TECHNOLOGII FUNDACJI KESHE

A oto lista państw, które otrzymały pendrive zawierającego wszystkie patenty i plany plazmowego reaktora jądrowego technologii kosmicznej Fundacji Keshe, w porządku chronologicznym.

1. Iran – 2008
2. Sierra Leone – 15/10/2012
3. Włochy – 26/10/2012
4. Japonia – 02/11/2012
5. Sudan – 06/11/2012
6. Tajlandia – 07/11/2012
7. Armienia – 08/11/2012
8. Czechy – 08/11/12
9. Indie – 08/11/2012
10. Bangladesz – 14/11/2012
11. Rosja – 14/11/2012
12. Chiny – 14/11/2012
13. Kongo – 15/11/2012
14. Australia – 15/11/2012
15. Brazylia – 15/11/2012
16. USA – 15/11/2012
17. Peru – 23/11/12
18. Taiwan – 23/11/12

Jeśli faktycznie odkryto nową technologię, to pięknie się to wplata w Kalendarz Majów i sławną datę 21.12.212r.
Jak widać nie ma na liście Polski. Szkoda – choćby z czystej ciekawości. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń.

Źródła: przeróżne, w zasadzie cały internet i kilkanaście godzin analiz i czytania o fundacji na przeróżnych serwisach, forach, m.in. salon24.pl, oraz fakt, iż USA 15 listopada 2012 przystąpiła do projektu. To przesądziło o decyzji publikacji.
Bez „sciencezachwytu”, ale jednak z wiarą publikujemy.

ID oferty: 41250ce41ac19d3f

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

12 komentarzy do “Wolna energia Fundacji Keshe – USA w posiadaniu pendrive`a z tajemniczą technologią”

 1. komandor.kg@wp.pl na 20 lipca 2016 @ 21:56

  Witam sceptyków, ignorantów i arogantów, przede wszystkimi ludzi myślących i pragnących się rozwijać.

  To, że urządzenia Keshe działają, jest oczywiste.
  Ja zacząłem od produkcji Gans i spirali leczniczej plazmowej, co przetestowałem na sobie. Szczególnie chcę podkreślić niesamowitą skuteczność spirali w uruchamianiu procesu autoregeneracji.
  Miałem zniszczone stawy barkowe, tak że nie mogłem podrapać się po plecach, nie mówiąc już o jakimkolwiek wysiłku fizycznym. O grze w piłkę siatkową, babingtona, tenisa, musiałem zapomnieć.
  Po kilku godzinach naświetleń, których czas był zróżnicowany, po tygodniu mam zdrowe oba barki (nawet ustąpiły nerwobóle reumatyczne które nie pozwalały na sen).
  Najlepsze efekty dała spirala odpowiednio uformowana termicznie oraz pokryta trzykrotnie nanopowłoką ( wytrawiona w NaOH + wrząca woda). Dla porównania zwykła sprężyna generuje ok. 5 mV, a ta zaawansowana nawet do 200 mV. Oczywiście przekłada się to na ilość generowanej plazmy.
  Podsumowując, prawdą jest to, że możemy się leczyć sami, bez skutków ubocznych konwencjonalnej medycyny.
  Obecnie przygotowuję zestaw 21-sprężynowy do leczenia kręgosłupa, który u mnie wymaga kapitalnego remontu (lekarz zabronił mi dźwigania).
  Tak więc Gans już mam, zdrowie wraca (a z nim radość życia), kolej teraz na generator elektryczny Keshe.
  Jednakże działanie jego oraz anty grawitacji nie jest oparte na fali neutriowej, lecz na wirach elektromagnetycznych, których skutkiem jest grawitacja. Wystarczy”zrobić wyłom” w wirze neutriowym, a uruchomiana jest automatycznie, zgodnie z III prawem Newtona, anty grawitacja. Niestety, wymaga to zaakceptowania Niebocentryzmu.

  Pod tym względem nie zgadzam się z Panem Meranem Keshe, który opiera swoją wiedzę (mylnie) na Heliocentryzmie. Ale, najważniejsze jest to, że dzięki istnieniu (od zawsze) energii boskiej- energii kosmicznej energii plazmy, wiedza ta ma sens i przyszłość!!!

  • terminator na 26 lipca 2016 @ 11:20

   To że urządzenia Keshe działają jest oczywiste -muszą działać, aby zwieść ludzkość muszą działać- o panu Keshe będzie jeszcze bardzo głośno, za chwilę wybuchnie wojna Pan Kesche objawi się jako orędownik pokoju zaprowadzi pokój na ziemi-wtedy zaprezentuje ludzkości „swoje” wynalazki. Pan Keshe w wielki piątek ogłosił się Mesjaszem, Czytajcie Apokalipsę „kto ma mądrość niech liczbę bestii przeliczy” Czytajcie Apokalipsę

 2. oświecony na 29 marca 2013 @ 16:50

  To jakaś lipa…

 3. Celineczka na 4 marca 2013 @ 09:16

  Jest już przepis na darmową żywą plazmę.
  Po długich i mozolnych testach wyhodowałem żywą plazmę. W sumie mam jej już około 0,5 litra. Zrobiłem ją zgodnie z procedurą zalecana przez Keshe. Krótki opis. Butelka po Coli, dwa gwoździe koniecznie zardzewiały, woda może być z kranu i jak ktoś chce to może dodać łyżkę soli kuchennej. Teraz wszystko trzeba solidnie wymieszać, koniecznie przy modlitwie. W przerwach można też co jakiś czas solidnie wstrząsać butelką. Plazma w butelce jak się ożywi to straci na wadze, a to oznacza, że antygrawitację mamy już w kieszeni. Teraz można pozwolić jej na to, aby sobie troszkę polatała. Nie zaszkodzi też w tym czasie krótki czuły dialog z nią ale tylko w czasie jak się unosi nad butelką. Nie przegapmy cichych jęków wydostających się z butelki – to oznaczać może przekroczenie parametrów. Po godzinie plazma zamiast mówić może bulgotać ale prąd jak chce dawać to niech daje. Teraz sam pomiar. Przy pomiarach mogą powstać krótkie błyski ale to dobry znak, bo plazma zaczyna generować energię. Na koniec tego procesu butelka ma wydawać tylko cichy syk ale nie za głośny, oznacza to, że mamy już w butelce to co obiecywał nam Keshe. Bardzo ważne ! Nie pijmy tego przypadkiem, bo polecimy w kosmos. Na koniec nie trzymać tego długo w ciepłym miejscu, bo zacznie fermentować.
  Kitty Foundation Study group.

 4. Trole Keshe nabierają naiwnych. To jest w sieci.
  Emil

  Ta relacja to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.

 5. podaj link z reaktorem 2kw

 6. Moi drodzy! Mamy już działający reaktor o mocy 2 KW. Od roku zajmujemy się na naszej uczelni tym tematem, zrobiliśmy już kilka reaktorów, pierwszy 1W zadział z Bożą pomoca 12 lutego. Ten 2KW testujemy od kilku dni. Film i cała dokumentacja są już w necie od wczoraj. Tych zmian nie da się już zatrzymać. Keshe to galaktyczny geniusz. Koledzy chcą zbudować latający pojazd z czterama reaktorami, są już pierwsze projekty bazujące na MAGRAV.
  Dziękujemy kolegom z Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza za pomoc i duchowe wsparcie, niech opaczność Boża pozostanie na zawsze z Wami.
  /Sebastaian/

 7. Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?

 8. grupa Jurgena na 13 stycznia 2013 @ 13:38

  witamy grupa jurgena to nie ma wartosci to co pokazuje to zabawki szkul srednich to nie zasili nawet latarki jego wizja jest nie realna w naszym swiecie to belkot bez pokrycia samochody bez kol jego wizja prysnie jak banka mydlana jest projekt free energy jest to generator ale nie plazmy jego koszty i jego wieczna praca ogloszenie tego projektu stawia wszystkich na nogi nawet uczen szkoly sredniej natychmiast wie jak to dziala jest przeznaczony do samochodow elektrycznych generator moze zasilac miasta nie musimy go czymkolwiek zasilac.to dalszy ciog prac czlowieka ktorego swiat zna i uznaje jego prace, Miendzy Panem Keshe a grupom Jurgena gdy oglosimy moze budowac swoj generator mocy wdomu, Pan Keshe niech nie miesza free energy z konfiktem swego kraju musimy wszyscy sie zmienic filozofie myslenia juz disiaj Chcemy tylko za ogloszemie nagrode nic wiencej firmy przeznaczajom miliony na prace baterje to nie ma przyszlosci rozmawiajmy o przyszosci free energy ale pokojowo ona jest dla wszyystkich juz jutro To co lansuje pan keshe jest zerem czekiem bez pokrycia Jurgen. to nie som Marzenia Pan Keshe swym projektemi jest na peryferjach londynu nie dajmy sie nabrac na jego prace

Zostaw odpowiedź