Uratuj Internet – presja przynosi rezultaty! | Iluminaci.com - Wiadomości 2012, przepowiednie, przebudzenie, losy Ziemi, globalna świadomość

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Uratuj Internet – presja przynosi rezultaty!

  • Data publikacji: 25 stycznia 2012 12:08
  • Dodane przez: admin
Uratuj Internet – presja przynosi rezultaty!

Źródło: http://www.avaaz.org

Uratuj Internet – presja przynosi rezultaty! 3,227,465 podpisów zebranych. Pomóż nam zebrać 3,500,000 klikając w link.

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_polish/?cl=1527029046&v=12167

Najnowsza aktualizacja – w tym tygodniu amerykańscy kongresmeni odłożyli prace nad kontrowersyjnymi ustawami na później! Odmawiają jednak definitywnego odrzucenia projektów ustaw, licząc na to, że protesty opinii publicznej w końcu ucichną. Pokażmy im jak bardzo się mylą.

Dziś możemy uratować wolny Internet.

Kongres Stanów Zjednoczonych był o włos od przyjęcia ustaw, które pozwalałyby amerykańskim władzom cenzurować strony internetowe na całym świecie Po naszej petycji, popartej 1,25 mln głosów, Biały Dom wstrzymał prace nad ustawami, a w wyniku protestów na całym świecie, niektórzy legislatorzy, wcześniej popierający obie ustawy, zaczęli się z nich teraz wycofywać. Zablokowanie stron Wikipedii i uwaga mediów z nim związana, spowodowało, że coraz więcej ludzi poparło naszą kampanię.

Zmieniamy bieg wydarzeń Ciemna strona – cenzura – cały czas czyha jednak na odpowiedni moment by do oprotestowanej legislacji powrócić. Dziś możemy na zawsze udaremnić te próby. Kliknij tutaj by podpisać naglącą petycję ratującą Internet jeśli już to zrobiłeś – czas wysłać maila, zadzwonić, skorzystać z Facebooka czy Twittera i osobiście skontaktować się z kongresmenami. Potem roześlij wszystkim wiadomość o naszej akcji.

Przekonajmy zwolenników ustaw, że trzeba z tym prawem skończyć na zawsze!

Podobne:Dodaj komentarz

  • Możesz wysłać prywatną wiadomość do Użytkownika.