Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Transhumanistyczna przyszłość, w której człowiek będzie zbędny, przewidywana przez ONZ

  • Katalogowany: 21 czerwca 2012 13:22

Opis

Kilka miesięcy temu w Moskwie odbył się Międzynarodowy Kongres Przyszłości Globalnej 2045, kierowany przez słynnego futurystę Raya Kurzweila , malujący wstrząsającą wizję przyszłości neo-ludzkości, gdzie sztuczna inteligencja, cybernetyka, nanotechnologia i inne nowe technologie zastąpią ludzkość, co jest otwarcie transhumanistyczną wizją obecnie kierowaną przez elity, które wyłoniły się z darwinowskich kręgów kierowanych przez m.in. TH Huxleya i jego wnuka Juliana, który ukuł termin transhumanizm, oraz Aldousa Huxleya, autora Nowego Wspaniałego Świata. Konferencja 2045 twierdzi, że przeciwstawienie się tej raptownej zmianie społeczeństwa, jest niczym innym jak powrotem do czasów średniowiecza.

2045: Nowa era dla ludzkości:

Materiał wideo wskazuje, że grupa spotkała się by stworzyć wersję roboczą „uchwały, która zostanie przedstawiona ONZ, wzywając do ustanowienia komisji w celu omówienia projektów typu Avatar przedłużających życie jako niezbędne narzędzie dla zachowania rodzaju ludzkiego.”

Rosja 2045 opisuje siebie jako „strategiczny ruch społeczny,” z celem „ewolucji ludzkości” i przedłużenia życia ku wieczności. Projekt przedstawia prognozę rozwoju w następujących krokach:

Obecnie: pojawienie się pośród trwającego kryzysu społeczno-gospodarczego pomiędzy latami 2012-2013 nowych transhumanistycznych ruchów i partii; nowych ośrodków technologii cybernetycznych, które radykalnie przedłużają życie, gdzie od 2014 roku rozpoczyna się „wyścig ku nieśmiertelności”.

Między 2015-2020 zostanie utworzony Avatar (robotyczna kopia człowieka), jak również roboty zastępujące ludzką pracę produkcyjną i fizyczną, prace służących; powstaną sterowane myślami roboty dla wyparcia potrzeb turystycznych; powstaną latające samochody i wszczepiane w organy, lub rozpylane na skórę sterowane myślami systemy komunikacji.

avatar roadmap

W 2025 Grupa przewiduje stworzenie autonomicznego systemu zapewniającego wsparcie życia dla mózgu, który jest w stanie prowadzić „interakcję z otoczeniem”; mózg przeszczepiony do ciała avatara znacznie rozszerzy długość życia i pozwoli na pełnię wrażeń zmysłowych.

W latach 2030-2035, pojawienie się „Re-brain” zrozumienia ludzkiego mózgu poprzez efekt odwrotnej inżynierii, w której nauka jest „bliska zrozumieniu zasad świadomości.”

W 2035, pierwszy udany przeszczep osobowości do urządzeń zewnętrznych i początek „Epoki cybernetycznej nieśmiertelności”.

2040-2050 przynosi ciała wykonane z nano-robotów, które mogą przybierać dowolne kształty, jak również ciała hologramowe.

2045-2050 przyniesie drastyczne zmiany w strukturze społecznej i w rozwoju naukowo technicznym. To właśnie w tym wieku ONZ obiecuje sobie realizację obietnicy zakończenia wojen i przemocy, gdzie ludzkość obiera drogę ku „duchowemu samodoskonaleniu”. Zgodnie z materiałem wideo nastaje nowa era Neo-Humanizmu.

Religie wschodu wydają się być za konceptem transhumanizmu:

religie_avatar

Jest to podręcznikowy przykład Transhumanizmu, zakorzenionego w wielu starożytnych zakonach filozofii i eugeniki. Transhumanizm wśród pewnych kręgów elit należących do masonerii, okultyzmu i nauki/technologii stanowi ezoteryczne dążenie ku Boskości w którym rzekoma ewolucja nadrzędnych istot etycznie „zastąpi” gorszych ludzi…

Zanim ktoś się uśmiechnie i powie „no tak ruscy zbudują robota, już to widzę” musi sobie zdać sprawę z tego że ten projekt jest kompletnie zbieżny z większością projektów Zachodnich. I tak Fundacja Rockefellera wydała w 2010 roku dokument zatytułowany ”Scenariusze przyszłości Technologii i Rozwoju Międzynarodowego” w którym wyraźnie pisze się o rozwoju robotyki gdzie około 2015 roku pojawiają się roboty wykonujące pracę wcześniej wykonywaną jedynie przez ludzi.

headlines

Ten sam scenariusz jest częścią wdrożenia technologii NBIC, które pojawiają się na początku wyżej zamieszczonego filmu, gdzie do 2025 roku zostanie osiągnięty poziom komunikacji mózg-maszyna, mózg-mózg, transfer osobowości do maszyn, teleobecność i temu podobne technologie.

Podobną przyszłość opisuje armia brytyjska w publikacji Globalne Trendy Strategiczne 2007-2035, gdzie drastyczny wysyp nowych technologii może załamać obecny system wartości, funkcjonowania społeczeństw a nawet państw niezdolnych do ich regulacji. Przewiduje się podobne technologie do NBIC jak również pojawienie się zmodyfikowanego genetycznie człowieka.

Ten sam scenariusz opisuje Bill Joy szef Sun Microsystems w artykule pt: „Dlaczego przyszłości nas nie potrzebuje.” gdzie technologia wyprze człowieka z rynku i coś trzeba będzie zrobić z miliardami ludzi na ziemi, pozbawionych pracy. Między innymi była o tym mowa podczas ostatniego spotkania Klubu Rzymskiego w Warszawie.

W ten czy inny sposób Bill Joy jak i również Fundacja Rockefellera opisują scenariusze redukcji populacji, gdzie np pandemie wybijają większość ludzi a ci którzy przeżyją będą skazani na życie w technologicznym gułagu.

Również społeczeństwo od dłuższego czasu jest przygotowywane na te zmiany poprzez propagandę Hollywood, która jest jednym z elementów Armii USA z takimi tytułami jak obecnie Prometeusz, jak również m.in. Avatar, Surogaci, serie X-Men itp.

Ten transchumanistyczny scenariusz jest również realizacją planu, który ma przynajmniej 50 lat a który został zdefiniowany przez Juliana Sorella Huxleya, pierwszego szefa UNESCO w lekturze pt. “UNESCO, jego cel i jego filozofia.”

Źródło: prisonplanet.pl

ID oferty: 5744fe3001eb297d

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Transhumanistyczna przyszłość, w której człowiek będzie zbędny, przewidywana przez ONZ”

  1. NWO -Nowy Porzadek Swiata pod rzadami Lucyfera ,wszczepianie chipow w reke -znamie besti666 .STANOWCZE NIE DLA SZATANSKIEJ WIZJI SWIATA !!!

Zostaw odpowiedź