Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Tajny komunikat NASA: „galaktyczny zespół zero” może zagrozić naszej planecie!

  • Katalogowany: 26 listopada 2012 22:51
Tajny komunikat NASA: „galaktyczny zespół zero” może zagrozić naszej planecie! - Zdjęcie 1Tajny komunikat NASA: „galaktyczny zespół zero” może zagrozić naszej planecie! - Zdjęcie 2

Opis

W tajnym komunikacie wydanym przez swoje laboratorium, NASA ostrzega przed gwałtownym i nieujawnianym publicznie przejściem naszej planety przez tzw. galaktyczny zespół zero. Co oznacza ten tajemniczy termin, z jakimi konsekwencjami i niebezpieczeństwami dla nas się wiąże?

1. Jesień i zima 2012/2013 to okres, kiedy Ziemia wraz z Układem Słonecznym najprawdopodobniej będzie przechodzić przez tzw. galaktyczny zespół zero.

2. Około godz. 10.00 rano czasu moskiewskiego, dnia 21.12.2012 r. naszą planetę w ciągu kilku minut mogą objąć całkowite ciemności i absolutna cisza (!). Brak światła, elektryczności, zatrzymanie połączeń komunikacyjnych, to tylko niektóre ostrzeżenia z amerykańskiego komunikatu.

3. Całemu zjawisku towarzyszyć mają trwające kilka dni „kosmiczne złudzenia”, związane z eksplozją światła.

4. Zgodnie z komunikatem zaleca się przygotowanie zapasów żywności na ok. dwa miesiące od dnia „słonecznego porażenia”. Należy zabezpieczyć dopływ bieżącej wody do domu, zasłonić okna i nie patrzeć w kierunku słońca.

5. Moment kulminacyjny „zero zespołu” może przypaść dopiero w lutym 2013 roku.

6. Wszystkie rządy świata mają świadomość zagrożenia „zespołem zero”, ale z wiadomych przyczyn nie ujawniają publicznie tych informacji.

7. Sytuacja na świecie po przejściu przez „galaktyczną strefę zero” ma się wyraźnie odmienić. Ludzie zmienią swoją hierarchię wartości. W opracowanym komunikacie NASA pojawia się wyrażenie „nowa ludzkość”…

Czy Waszym zdaniem rządy i naukowcy ukrywają przed nami prawdę? Czy scenariusz, o którym pisali Majowie może naprawdę ziścić się już niebawem?


Autor: Victor Orwellsky

Źródło: orwellsky.blogspot.com

ID oferty: 3450b3e430299f9

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź