Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Ta wojna będzie początkiem końca. Potwierdzają to Majowie i Nostradamus

  • Katalogowany: 19 listopada 2012 19:39
Ta wojna będzie początkiem końca. Potwierdzają to Majowie i Nostradamus - Zdjęcie 1Ta wojna będzie początkiem końca. Potwierdzają to Majowie i Nostradamus - Zdjęcie 2

Opis

Czy narastający konflikt Izralelsko-Palestyński będzie zarzewiem nowego, globalnego konfliktu? A może stanie się coś znacznie bardziej strasznego i już wkrótce nastąpi zapowiedziany rzekomo przez Majów koniec świata? Atmosfera napięcia i nerwowego wyczekiwania z każdym dniem robi się coraz gęstsza.

Wiele pojawiających się w przeszłości przepowiedni głosiło, że III wojna światowa, a nawet koniec świata, mogą się zacząć od regionu Bliskiego Wschodu. Teraz nie brakuje osób, które uważają, że ostatnie wydarzenia w tym regionie są jednym z pierwszych znaków potwierdzających, że proroctwo to jest bliskie wypełnienia.

Do wszystkich tych niepokojących informacji, nadchodzących ze Strefy Gazy, dochodzą raz po raz kolejne. Iran uważa, że nadeszła najwyższa pora, by obserwując poczynania Izraela, powiedzieć „stop”.

„Położenie kresu czasom zbrodniczego, syjonistycznego reżimu jest możliwe tylko dzięki solidarnemu, rewolucyjnemu odwetowi świata muzułmańskiego” – powiedział cytowany przez agencję IRNA Ahmad Vahidi, urzędujący Minister Obrony Iranu.

Podobne nastroje panują też w wielu innych krajach muzułmańskich, co sprawia, iż nasuwa się uzasadniona obawa, że wielkiej wojny nie da się uniknąć. Jeśli tak się stanie, ludzie, którzy wierzą w proroctwa, będą mogli powiedzieć: „A nie mówiliśmy?”

Osoby interesujące się przepowiedniami, powołując się na słynnych profetów, już dawno twierdziły, że kolejny konflikt o zasięgu globalnym może się rozpocząć od Bliskiego Wschodu. Wśród wizjonerów, którzy głosili, że sprawy przybiorą taki właśnie obrót, był m.in. Nostradamus.

W przepowiedniach znanego wizjonera, który do dziś jest autorytetem wśród jasnowidzów, znajduje się wiele odwołań do islamu. Trudno się zatem dziwić, że wiele incydentów, które mają miejsce na Bliskim Wschodzie – kolebce tej jednej z największych religii świata, traktowane są jako potencjalna iskra zapalna.

W jednym z czterowierszy, który w kontekście ostatnich wydarzeń często jest przytaczany przez internautów, pojawiają się takie słowa:

„Atlantydzi z poparciem Unii wzburzą miasto dwóch rzek, Arabowie i Albańczycy dokończą dzieła nienawiści, Torując drogę islamowi i nawałnicy krwiożerczego półksiężyca” – brzmi zapowiedź.

Nie bez znaczenia jest też przepowiednia Majów, która wynika rzekomo z Długiej Rachuby, czyli kalendarza opracowanego przez przedstawicieli starożytnej cywilizacji. Zapowiedź ta wskazuje podobno, że 21 grudnia 2012 r. nastąpi koniec świata. Według niektórych komentarzy, wydarzenia na Bliskim Wschodzie są zaczątkiem, swoistym zwiastunem tego, co ma nastąpić już za kilka tygodni. Inni twierdza, że nawet jeśli Majowie nie przepowiedzieli końca świata, to z pewnością zaznaczyli w Długiej Rachubie czas przełomu. Tym przesileniem mogą być przecież właśnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie.

Pojawiające się głosy często wskazują też, że znajdujące się również w biblijnej Księdze Objawienia słowa mogą sugerować, iż Armagedon rozpocznie się od Bliskiego Wschodu.

Źródło: niewiarygodne.pl

ID oferty: 23750aa7cdbce61d

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Ta wojna będzie początkiem końca. Potwierdzają to Majowie i Nostradamus”

  1. Oczywiście że Bliskiego Wschodu. Syjoniści będą robić wszystko by zniszczyć Izraela i tym samym sprowokują atak na Iran a może Syrię. Taką mają strategię. Miejmy nadzieję że im to nie wyjdzie.

Zostaw odpowiedź