Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Szczepionki! Największe oszustwo w dziejach ludzkości?

  • Katalogowany: 11 grudnia 2012 17:20
Szczepionki! Największe oszustwo w dziejach ludzkości? - Zdjęcie 1

Opis

Czy szczepionki mogą bardziej szkodzić niż pomagać? Czy mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka? Wiele osób, szczególnie tych, które mają poważne wątpliwości co do szlachetności intencji koncernów farmaceutycznych, nie ma co do tego wątpliwości. Zarzuty sceptyków nierzadko traktowane są przez otoczenie jako element ich sfery domysłów. Istnieją jednak dokumenty, które nie pozostawiają wątpliwości, że zarówno giganci branży farmaceutycznej, jak i politycy uwikłani są w interesy, które zwykłych ludzi narażają na niebezpieczeństwo, a interesy poszczególnych państwa na szwank.

Z działalnością koncernów farmaceutycznych związana jest znacząca część istniejących teorii spiskowych. Wiele hipotez dotyczy realizowanych przez nie eksperymentów, sporo miejsca poświęca się też lobbystom, którzy przy wykorzystaniu rozmaitych metod perswazji potrafią przeforsować korzystne dla ich mocodawców rozwiązania. W ostatnim czasie szczególnie wiele uwagi poświęca się zaś kwestii szczepień – projektom kart szczepień „przymusowych” oraz tym, które stosowane są podczas ogłaszanych przez media pandemii.

Zgodnie z działającą w Wielkiej Brytanii Ustawą o Wolności Informacji, jeden z lekarzy złożył wniosek o udostępnienie mu dokumentów, które przez lata były nieznane opinii publicznej. Wnioski nasuwające się po lekturze akt są szokujące. Okazuje się, że koncerny farmaceutyczne przez lata – co dla wielu oczywiście żadną tajemnicą nie jest – narażały życie zwykłych ludzi na niebezpieczeństwo, kierując się wyłącznie własnym interesem i chęcią pomnażania zysków.

Na podstawie ujawnionych dokumentów można stwierdzić, że rządowi eksperci wiedzieli o znikomym efekcie działań niektórych szczepionek, a także, że niektóre z preparatów w ogóle nie działały. Pomimo tego rekomendowane było ich stosowanie. Jakby tego było mało, okazało się, że niektóre z nich wywoływały choroby, którym miały przeciwdziałać. Stosowanie wielu z nich u najmłodszych pacjentów wiązało się zaś z dużym niebezpieczeństwem, które nierzadko było całkowicie ignorowane przez kręgi decyzyjne.

Okazało się także, że niektórzy urzędnicy działali w zmowie albo odpowiedzialni byli za działania, które ograniczały możliwość przeprowadzenia rzetelnych badań – poinformował serwis USAHM.

Istnieje wiele przykładów nadużyć, które pokazują niebezpieczne mechanizmy, które stoją za działaniami wielkich korporacji oraz decyzjami polityków. Serwis USAHM powołał się na przykład żyjącego w Stanach Zjednoczonych lekarza, który na mocy podobnej ustawy o wolności informacji domagał się od CDC (działające w USA Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób) ujawnienia danych o skutkach ubocznych stosowania szczepionki, która została podana jego cierpiącemu na autyzm synowi. CDC, które miało obowiązek udzielić informacji w ciągu 20 dni, zgodziło się odpowiedzieć na wątpliwości lekarza po 7 latach – dopiero po korzystnym dla niego rozstrzygnięciu sądowym.

Obserwatorzy zwracają szczególną uwagę na przyszłe niebezpieczeństwo związane z planami administracji prezydenta Obamy, która chce wprowadzić takie zmiany legislacyjne, które podmiotom takim jak CDC w pewnych sytuacjach pozwolą unikać pełnej jawności. O niebezpieczeństwie takim informował w ubiegłym roku dziennik „Denver Post”.

„Wykształceni rodzice mogą uniknąć niebezpieczeństwa, jakie czai się na ich dzieci albo żyć dalej wewnątrz jednego z największych i najstraszniejszych kłamstw w historii, które sugeruje, że szczepionki, które są pełne ciężkich metali, chorób wirusowych, mykoplazmy, materiałów skażonych fekaliami czy fragmentów DNA pochodzących od innych gatunków, są cudem współczesnej medycyny” – powiedział dr Len Horowitz.

Popularne teorie spiskowe sugerują, że największym nieszczęściem dla naszej cywilizacji są właśnie szczepionki. To właśnie one – zgodnie z krążącymi hipotezami – miały stać za tragedią milionów ludzi na całym świecie, które w latach 1918-1919 zmarły z powodu grypy hiszpanki. Zdaniem zwolenników teorii spiskowych, rzeczywistą przyczyną tragicznego rozwoju ówczesnej sytuacji miały być lekarstwa podawane chorym. Propaganda związana z tamtą sławną pandemią miała zaś posłużyć koncernom do promowania kolejnych specyfików, które rzekomo chronią przed wirusami takimi jak H1N1.

Szacuje się, że zgodnie z działającym w Wielkiej Brytanii prawem, każdego roku ok. 120 tysięcy osób składa wniosek o udostępnienie informacji zgodnie z działającą Ustawą o Wolności Informacji.

Źródło: niewiarygodne.pl

ID oferty: 96050c75d1947926

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź