Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Świat: Iran ostrzega Europę przed wojną światową!

 • Katalogowany: 15 grudnia 2012 23:31
Świat: Iran ostrzega Europę przed wojną światową! - Zdjęcie 1

Opis

Szef sztabu irańskiej armii gen. Hassan Firuzabadi ocenił, że wyrzutnie rakiet Patriot instalowane przez NATO na granicy między Turcją a Syrią grożą wybuchem wojny światowej, której skutki odczułaby również Europa.

Każda z tych rakiet będzie czarnym punktem na mapie świata i może stać się przyczyną wojny światowej. To jest bardzo niebezpieczne dla przyszłości rodzaju ludzkiego i dla przyszłości samej Europy – ocenił irański generał.

Turcja poprosiła o ustawienie baterii rakiet Patriot na jej granicy ponieważ w ciągu ostatnich kilku tygodni jej terytorium było kilkukrotnie ostrzelane przez walczące w Syrii strony.

Źródła: arb, ISNA, wprost.pl

ID oferty: 61850ccfa0b56dd2

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

3 komentarze do “Świat: Iran ostrzega Europę przed wojną światową!”

 1. Teraz zaczną się dymy na zachodzie Europy eskalować.

 2. Ewiak Ryszard na 16 grudnia 2012 @ 10:46

  Kolejna wojna światowa jest nieuchronna jak śmierć, ale jeszcze nie teraz. Wynika to z analizy biblijnej. Przypomnę fragment pewnej starożytnej wizji: „I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, bazy rosyjskie powracają do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem” (Daniela 11:28,29a).

  Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy
  wpływów. Znów stacjonować tu będą rosyjskie bazy.

  Nie powrócą one jednak wszędzie. „I [król północy] wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [1921], lub jak później [2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci” (Daniela 11:29b, 30a).

  Mojżesz pisał: „I okręty od strony Kittim [USN] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone” (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także zdąży użyć „wielkiego miecza” (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: „początek bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. To prawda, że jest ona różnie interpretowana. Jak widać, zawiera mnóstwo szczegółów, dzięki czemu osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę „króla południa”. Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję „króla północy”, rozciągając swoje wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

Zostaw odpowiedź