Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Świadomość w starym i nowym Matrixie

  • Katalogowany: 9 grudnia 2012 17:58
Świadomość w starym i nowym Matrixie - Zdjęcie 1Świadomość w starym i nowym Matrixie - Zdjęcie 2

Opis

Żyjemy w ciekawych czasach, gdzie mamy możliwość wyboru matrixu dla siebie.

„W świadomości jest coś takiego, jakby sama dla siebie była pułapką”
/ Witold Gombrowicz/

Posługując się słowami naszego wieszcza W. Gombrowicza, pragnę obwieścić, że tą pułapką jest nasz matrix czyli zużyty, stary już świat. Za życia Gombrowicza nie słyszało się jeszcze o matrixie ani o siatkach świadomości, dlatego on już zobaczył ten problem po swojemu.
Jak funkcjonuje świadomość istoty?
Każdy człowiek znajduje się na innym poziomie świadomości w zależności od tego, co mentalnie przyswaja. Można powiedzieć wprost, do których siatek świadomości jest podłączony. Siatki świadomości, to taki rodzaj kratownicy do przepływu informacji z kosmosu i odwrotnie. To system porozumiewania się między ludźmi i środowiskiem.
Grupy istot ( tłumy) są zgromadzone razem i podłączone do egregora ( skupiona energia wielu istot) oraz mają bardzo podobną świadomość. Stąd rodzi się fanatyzm czy nacjonalizm. Są egregory religijne, państwowe, środowiskowe czy rasowe. One skupiają w sobie większość ludzi.
Aby zostać wolno-myślicielem, należy odłączyć się od zbiorowych egregorów świadomości i samemu zarządzać swoim myśleniem. Do takich wolnych myślicieli należą filozofowie czy pionierzy nowych nurtów świadomości globalnej. Wolność to wyjście z pułapki, jaką tworzą egregory.
Posłużę się wczorajszym wykładem szamana M. Dziubli z Telewizji Nowego Świata, który przekazał własne obserwacje sypiącego się dotychczasowego matrixa. Powiedział, że w starym świecie ( matrixie) widzi zmanipulowane siatki świadomości i dlatego informacje nie mogą być właściwie przekazywane ani odbierane.
Te siatki ( kratownica), która jest podłączona do każdej istoty a one do większej całości, są zbudowane tak, że poszczególne segmenty kratek mają inny materiał przewodzący świadomość. W ten sposób po liniach siatek nie przepływa prawidłowa informacja, lecz jest zafałszowana. Pewne treści są wybijane lub zatrzymywane.
Dlatego większość społeczeństwa nie może zrozumieć, co się do nich mówi czy pisze. Ich świadomość nie ma jak odebrać informacji. Do tego jeszcze są na splotach siatek węzły, które totalnie blokują przepływ informacji.
Moim skromnym zdaniem węzły na siatkach, są odbiciem karmicznych węzłów danej istoty. To splot nierozwiązanych konfliktów i nie załatwionych przez pokolenia spraw z przeszłości. Natomiast przerwy informacyjne, zbudowane z innego materiału, to przejaw utraconej energii z linii przodków. Kiedy rodzina odrzuciła kogoś z jego rodu lub zapomniała o jego istnieniu jak np.: samobójstwo, zabójstwo, to energia nie przepłynie.
„Kabel energoinformacyjny” niby jest, ale nie użyteczny. Nie to samo napięcie i informacja nie popłynie!
Czy jesteśmy w stanie dalej funkcjonować w takich warunkach, gdzie nie można się nawzajem porozumiewać?
Z pewnością nie! To rodzi konflikty, wojny, separacje i napaści słowne jednego na drugiego. Stare i zużyte musi niestety odejść. Powinno przyjść na jego miejsce nowe, bo takie są prawa natury.
Stwórca postarał się o to i mamy na koniec czasów nowy matrix, w nowym świecie, do którego można się przełączyć. Niestety jest jedno ale. Trzeba rozwikłać swoją karmę ( węzły), uporządkować linie przodków oraz oczyścić swoje fizyczne ciało.
W nowym świecie siatki świadomości funkcjonują bez zarzutu. Informacja płynie po nowych siatkach bez przeszkód. Zrozumienie zachodzi natychmiastowo. Podobnie jak w nowym komputerze, gdzie szybkość transferu informacji jest nieporównywalnie szybsza od starego kompa. To samo zjawisko zachodzi w każdej innej maszynie jak samochód, telefon czy telewizor. Sprawność nowego sprzętu jest inna niż starego.
Czy mamy wybór?
Owszem tak dla osób, które są odważne stawić czoło wyzwaniu. Jeśli ktoś dalej czuje się bezpiecznie w grupie do której przynależy, to możliwości dla niego brak. Pozostanie bez dopływu informacji, w agresywnym nastawieniu do wszystkich i wszystkiego.
Co będzie z ludźmi ze starego świata?
To samo, co dzieje się ze starym komputerem czy innymi maszynami. Innej alternatywy już nie ma. Kończy się stare a zaczyna nowe. Dlatego apeluję do ludzi zdrowo myślących, że czasy są ostateczne do przełączenia na nowe siatki świadomości nowego matrixa.
Są trzy Niezależne kanały telewizyjne w Internecie, które uczą jak to zrobić. Każdy musi podjąć odpowiedzialność za swoje życie i najpierw naprawić to, co zostało zaburzone. Nie chodzi o naprawianie starych siatek świadomości, gdyż one są w rozkładzie ale o oczyszczenie własnego umysłu, gdyż to on jest podłączany do siatek.
Decyzja zależy od każdego z nas, gdzie chcemy dalej po 21 grudnia funkcjonować. Andrzej Szczypiorski kiedyś napisał tak: „ umysł ograniczony jest umysłem agresywnym”. Agresja pochodzi z pułapki w którą umysł został złapany. Podobnie zachowuje się dzikie zwierzę w pułapce.
Teraz większość ludzi zarówno młodych jak i starych jest tak agresywna, że ich przekleństwa są mową. To szczyt upadku człowieka! „Mówisz, kiedy przestajesz być w zgodzie z własnymi myślami. I często, gdy mówisz, twoje myślenie jest w połowie unicestwione. Myślenie bowiem jest ptakiem w przestrzeni, który w klatce słów może co prawda rozłożyć skrzydła, lecz donikąd nie poleci” – cytat pochodzi z książki PROROK K. Gibrana
Rzeczą ludzką jest upadać ale i ludzką rzeczą jest się podnosić. Nikt nikogo na siłę ciągnął nie będzie do nowego świata. Natomiast miłością jest o tym mówić i pisać, gdyż każdy z nas gdzieś głęboko w środku jest taki sam. Na zewnątrz jest różnorodność ale wewnątrz jest jedność.
Zachęcam każdego z czytelników do zrobienia bilansu w swoim życiu i podjęciu świadomych decyzji w sprawie podłączenia do siatek. To jest bardzo osobiste i nikt nie może za nikogo decydować, czy dalej trwać w klatce umysłu, skąd ulecieć nie można ku nowemu, czy wybrać wolność i rozwinąć skrzydła, ulatując z klatki?
Drzwi klatki zostały uchylone. W dniu 12.12.12 będzie otwarty ostatni portal do przejścia w Nowy Świat. Każdy może z niego skorzystać, podłączając się do nowych siatek świadomości. Komunikacją między ludźmi w N.Ś. jest język miłości. Jest on zrozumiały dla każdego, gdyż jesteśmy dziećmi Boga a Bóg Stwórca jest Miłością.

Źródło: eioba.pl

ID oferty: 84050c4c3157ecb8

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Świadomość w starym i nowym Matrixie”

  1. dobry.
    można sie jeszcze podłączyć?

Zostaw odpowiedź