Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Stwórzmy swój piękny kraj.

  • Katalogowany: 20 lutego 2013 11:37

Opis

Ciągle się zastanawiam, jak to jest z tą Polską? Tysiące Polaków wyjeżdża za granice, w Polsce nie ma kto pracować na emerytury, niszczona jest nasza kultura, politycy utrudniają nam życie, sterowani przez Rosję i Niemcy, praca za 1300 zł – no nic, tylko wyrzec się polskości. Czy są jednak jakieś plusy?

Uwzględniając siłę umysłu, czyli materializowanie myśli mamy bardzo wiele plusów.
Jan Paweł II, kiedy został ogłoszony papieżem powiedział: „Nie lękajcie się”. Te słowa zapadły mi głęboko w pamięci. W dodatku w wielu przepowiedniach jest napisane, że Polska nie zginie, że będzie światłem dla narodów i narodzi się w niej Świadomość Chrystusowa. To już się dzieje na naszych oczach. Wielu ludzi żyje w ubóstwie, wielu ludzi, szczególnie młodych, zamyka się w swoich marzeniach i cierpią bardzo mocno z powodu braku możliwości zrealizowania ich. Muszą robić to czego nie kochają, czego nie chcą, stereotyp: praca – dom, dom – praca, odchodzi do lamusa. Wielu ludzi w Polsce powtarza sobie „a niech to wszystko w końcu je…”. Nie tworzą emocji strachu bo jest im wszystko jedno.

Potrafimy sobie radzić dość dobrze w życiu, mimo wielu przeciwności. A gdyby to wszystko nagle się zburzyło? Wojna, chaos. Jak radziliby sobie ludzie z bogatych krajów, którzy żyją, bo żyją? Takim ludziom nie byłoby wszystko jedno. Gdyby mogli nagle stracić cały dorobek swojego życia, emocje strachu byłyby napędem do samodestrukcji. Katastrofa, która przeminęłaby w końcu, dałaby możliwość stworzenia lepszej rzeczywistości, jeszcze lepszej, niż mają ludzie z bardziej rozwiniętych krajów.
Nasz papież powtarzał, że to jest jego ziemia, jego kraj, który kocha i zawsze będzie do niego wracał. A jak myślicie, dlaczego młodzież była grupą, do której najczęściej przemawiał? Wiecie co to jest fraktal prawda? Zmieniając jednostkę – zmieniasz całość.

Moje wyobrażenie kraju, który naprawdę kocham… Idę ulicą i widzę ludzi uśmiechniętych, żyjących w zgodzie. W ich oczach widzę pokój i bezpieczeństwo, nigdzie się nie spieszą. Sam czuje się bezpiecznie, wiem, że mam wkład w rozwój mojego państwa, jestem potrzebny bo nadszedł czas aby młodzież powiedziała swoje zdanie, aby zaczęła realizować swoje plany.
Moje zainteresowanie to ezoteryka. Chcę to rozwijać i przekazywać dalej. Chcę ruszyć reakcję łańcuchową, aby w końcu usunąć kłamstwo, w którym tkwimy.
Twoje zainteresowanie? Rozwijaj je! Jeśli kochasz to co robisz – jesteś szczęśliwy, jeśli jesteś szczęśliwy – wszyscy obok ciebie czują tę radość.

Teraz niech każdy wyobrazi sobie piękną, bezpieczną Polskę, każdy na swój sposób 🙂

ID oferty: 4365124081cc75df

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

2 komentarze do “Stwórzmy swój piękny kraj.”

  1. Wystarczy że powiem jedno niegatywne zdanie na temat ezoteryki i już mnie ktoś wykluczy z wypowiedzi. Na innej stronie, wydałem odpowiednią opinię i od razu polecialem zablokowany. Mowimy wiele pięktnych rzeczy, tworzymy super wizualizacje, a potem blokujemy wszystkich którzy nie opowiadaja sie za naszymi pomyslami. Ja tez jestem przebudzony, tyle ze Fizycznie, nic sie nie zmieniło. Boje się że przebudzenie wchodzi w skład Socjotechniki.

  2. powiem tak: BARDZO DOBRY POMYSŁ! Odkąd nie oglądam TV i nie słucham kretyńskich wiadomości, a trwa to już prawie rok, moje życie bardzo się zmieniło. Wierzę w pozytywne myślenie i wszystko układa mi się tak jak sobie zaplanuję. Mieszkam w Polsce i jest mi tu bardzo dobrze, ale zupełnie nie wiem co się dzieje w polityce i zupełnie mnie to nie obchodzi.
    W necie czytam tylko to, co dobre i to jest najlepszy sposób, by życie zmieniło się na lepsze. Polecam wszystkim!

Zostaw odpowiedź