Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Spisek bogatych – Robert KIYOSAKI – drukowanie własnych pieniędzy.

  • Katalogowany: 12 sierpnia 2012 00:25

Opis

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego jedni ludzie mają mnóstwo pieniędzy i żyją pełnią życia, a inni ledwo wiążą koniec z końcem i obawiają się o jutro?
Rozwiązanie jest bardzo proste. Ci pierwsi (czyli większość) żyją według narzuconego schematu; w oparciu o to, co przekazali im rodzice; lub naśladują innych. Zaciągają kredyty, by mieć własne mieszkanie, samochód, etc.
Ci drudzy zdobyli wiedzę ekonomiczną, dzięki której mnążą pieniądze i żyją bez obawy o przyszłość.
I choć pieniądze szczęścia nie dają, to jednak w dużym stopniu zapewniają poczucie bezpieczeństwa.
Robert KIYOSAKI należy do grupy ludzi, która dzięki swej wiedzy ekonomicznej nie musi matrwić się o przyszłość i zamiast wydawać pieniądze, gromadzi je (drukuję swoje własne pieniądze) – jak humorystycznie określa to Robert KIYOSAKI, autor książki: „Spisek bogatych”.
Celem zamieszczenia poniższego materiału fimowego, nie jest promocja książki, tylko chęć pokazania praw eknomii, jakimi rządzi się nasz współczesny świat.
Uważny słuchacz, który wytrwale obejrzy całość, może wychwycić dla siebie i bliskich korzyści, które zmienią jego podejście do kwestii finansowej.
Niecierpliwi, oraz częściowo wtajemniczeni, mogą zacząć oglądanie playlisty od odcinka 15, a potem wrócić do odcinków wcześniejszych, aby ogarnąć całość.
Nie przerażajcie się wymienianymi kwotami. Rozumiejąc prawa ekonomii i obejrzywszy wszystkie odcinki możecie zacząć od złotówki:)

  

ID oferty: 6885026dbe2bc261

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź