Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Równoległe Rzeczywistości – Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia.

  • Katalogowany: 28 listopada 2012 18:11
Równoległe Rzeczywistości - Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia. - Zdjęcie 1Równoległe Rzeczywistości - Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia. - Zdjęcie 2

Opis

Dzisiaj chcielibyśmy skupić waszą uwagę na temacie równoległych rzeczywistości oraz na wpływie, jaki wywierają one na wasze realia. Może to być szokiem dla niektórych z was, kiedy się dowiedzą, że równoległe rzeczywistości istnieją; jednakże są pośród was tacy, którzy na pewnym poziomie są już świadomi ich istnienia. Tematem, jaki chcielibyśmy poruszyć dzisiaj, jest to jak możecie wykorzystać je dla własnego pożytku. Ten temat jest jednym z bardzo obszernych i my jedynie muśniemy powierzchnię wielu rzeczywistości, które istnieją tuż obok was w każdej chwili.

Po pierwsze, zdajcie sobie sprawę z tego, że istnieje nieskończona liczba równoległych rzeczywistości, jakie rozgrywają się jednocześnie obok waszej własnej. Ponieważ żyjecie w świecie, który bazuje na przyjętym z góry przekonaniu o liniowym charakterze działania, zostaliście również nauczeni, że jesteście na tylko jednej stałej linii czasu przez całe swoje życie. Po zdarzeniu A następuje zdarzenie B i tak dalej; jednakże tak nie jest. Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Wibracja, z którą decydujecie się rezonować określa, jakiej rzeczywistości będziecie doświadczać. Jednak wiedzcie, że każda decyzja, jaką ewentualnie moglibyście podjąć, zawsze rozgrywa się pośród nieskończenie wielu możliwych wariantów. Każde „ty” wierzy, że jest „rzeczywistym” ty, a wszystkie inne są po prostu tylko możliwościami. To naprawdę nie robi różnicy, ponieważ wasza dusza jest zawsze świadoma nieskończenie wielu wersji rzeczywistości, których jednocześnie doświadczacie.

Niektóre równoległe rzeczywistości wyglądają bardzo podobnie do waszego obecnego życia, zaś inne są zupełnie odmienne. Aby pomóc wam skupić wasz umysł wokół tego, jak nieskończenie wiele wersji „was” egzystuje, pozwólcie, że podamy wam pewien przykład. Powiedzmy, że budząc się rano macie w planie spotkać swojego przyjaciela i wspólnie napić się kawy przed pójściem do pracy. Macie oczywiście wiele opcji odnośnie tego zdarzenia; na przykład możecie wybrać, aby nie iść na to spotkanie, możecie iść na kawę i odpuścić sobie pójście do pracy, możecie również wybrać jedno i drugie. Są to jedynie 3 proste opcje spośród wielu innych, z których możecie wybierać. Wszystkie te scenariusze są rozgrywane w równoległych rzeczywistościach; wy jesteście tymi, którzy wybierają, jakiej rzeczywistości świadomie będziecie doświadczać. Teraz pomyślcie o wszystkich decyzjach, jakie możecie podjąć w ciągu dnia: gdzie się udacie, z kim będziecie rozmawiać, co zrobicie, i tak dalej. Teraz wyobraźcie sobie wszystkie alternatywne wybory, jakich moglibyście dokonać w ciągu całego swojego życia. Dalej pomyślcie już nie tylko o obecnym życiu, lecz o wszystkich przeszłych i przyszłych wcieleniach oraz o wszystkich związanych z tym wyborach, jakich możecie dokonać. Wszystkie spośród tych nieskończenie wielu wersji rzeczywistości rozgrywają się jednocześnie, a ich celem jest umożliwienie waszym duszom doświadczenia wszystkich prawdopodobieństw.

Istnieją odmienne rzeczywistości, w których wybraliście inną karierę, inne miejsce zamieszkania, innych małżonków i tak dalej. Są to rzeczywistości wyglądające zupełnie inaczej od tej, której jesteście świadomi. Inne równoległe rzeczywistości jedynie w subtelny sposób się od niej różnią. Istnieje nieskończona liczba wersji Ziemi. Są takie, w których ma miejsce 3 wojna światowa, podczas gdy w innych wybraliście, żeby właśnie się wznieść jako zbiorowość, i pozostaje jeszcze niezliczona liczba różnorodnych wariantów. Wiele wersji rzeczywistości posiada zupełnie inną „przeszłość” i historię, podczas gdy inne są całkiem podobne do waszej wersji. Wiedzcie, że zawsze macie możliwość, aby przenieść swoją uwagę do dowolnej spośród tych innych wersji. Robicie to przez całą dobę, każdego dnia; jednakże przeważnie nie przemieszczacie się do rzeczywistości będących w znaczący sposób odmiennymi od waszej własnej. To nie jest tak, że nie możecie dokonywać drastycznych zmian w swoich rzeczywistościach, z pewnością wielu z was właśnie to osiągnęło. Jednak nie jest to dokonywane natychmiastowo, przynajmniej z waszej perspektywy. Wyobraźcie sobie jak bardzo dezorientujące byłoby, gdybyście nagle przenieśli się do zupełnie odmiennej wersji Ziemi, w której nie wybraliście tego samego małżonka, życia w tym samym domu lub pracy w tym samym miejscu. Byłoby to zbyt dramatyczne i wytrącałoby was to z „iluzji”, na której zdecydowaliście się skoncentrować swoją uwagę. Ostatecznie wszystkie te rzeczywistości tym właśnie są: bardzo rozbudowanymi iluzjami, które umożliwiają wam odgrywanie wielce zawiłej gry, w trakcie której jesteście w stanie zapomnieć, kim naprawdę jesteście, skąd przybyliście, jakie macie dary i umiejętności – w celu osiągnięcia, za sprawą tych bardzo unikalnych doświadczeń, ogromnego rozwoju swej duszy. Ponieważ jest to jedyna rzeczywistość, jakiej jesteście świadomi, wielu ma tendencję do utraty perspektywy dotyczącej tego, jak bardzo wyjątkowe i odmienne są te doświadczenia. Naprawdę nie istnieje nic podobnego w wyższych krainach wszechświata; dzięki temu ta iluzja jest tak fascynująca.

Wielu będzie zastanawiało się, czemu nie są świadomi tych innych rzeczywistości. W wyższych wymiarach jesteście zawsze świadomi wszystkich równoległych rzeczywistości; jednak 3 i 4 wymiar są jedynymi, które umożliwiają wam skupienie swej uwagi tak bacznie na „jednej” rzeczywistości, że nie jesteście dłużej świadomi tych wszystkich pozostałych, które istnieją równocześnie z nią. Była to część tej zabawy; doświadczenie to oferowało tak całkowicie odmienne doznania, niż te, jakie ktokolwiek z was miał kiedykolwiek okazję zgłębić. To było właśnie tak nęcące. Prostym porównaniem może być radość czerpana z czytania powieści kryminalnej, która przykuwa waszą uwagę do samego swego końca. Kiedy już raz przeczytacie tę książkę, wiecie jak ona się skończy; to już nie jest to samo, kiedy próbujecie przeczytać ją po raz kolejny; nie możecie po prostu zapomnieć, jak ta historia się zakończy. Doświadczenie na Ziemi pozwala wam „zapomnieć jakie będzie zakończenie”, możecie więc czerpać przyjemność z doświadczania tej podróży. W wyższych rzeczywistościach zawsze widzicie, jak wszystkie sytuacje się rozgrywają i kończą jeszcze zanim weźmiecie w nich udział.

Możecie używać równoległych rzeczywistości dla swoich celów i korzyści, zwłaszcza teraz, kiedy już jesteście świadomi ich istnienia. Wiedzcie, że jeśli pragniecie dokonać zmiany w waszym życiu, i nieważne, czy jest to mała zmiana, czy ogromna, rzeczywistość, w której osiągnęliście upragniony rezultat, już istnieje! Zatem wszystkim, co macie zrobić, jest dostrojenie się do tej wersji rzeczywistości, w której osiągnęliście swoje cele. Jesteście twórczymi istotami i gdy zaczynacie świadomie uczestniczyć w kreowaniu waszej rzeczywistości, możecie wybierać spośród bezgranicznych możliwości doświadczania. To jest moment, kiedy zaczynacie naprawdę czerpać z tego radość. Pamiętajcie, że wszystko jest energią i wszystko wibruje ze specyficzną częstotliwością. Musicie wibrować na podobnej częstotliwości, aby dostroić się do danego doświadczenia. Podobne jest to do waszego radia, które musicie dostroić do odpowiedniej częstotliwości lub, jak to nazywacie, kanału, aby usłyszeć tę stację muzyczną, jaką usłyszeć pragniecie. Nie możecie doświadczyć niczego, co ma inne wibracje niż wy; jeśli nie chcecie już kontynuować doświadczania jakichś szczególnych okoliczności w waszej rzeczywistości, to nastał czas, aby „zmienić kanał”.

Wielu z was przeżyło tak wiele trudności życiowych, tak wiele ciężkich i pełnych wyzwań doświadczeń, aby opanować i udoskonalić swe możliwości stwarzania. Był to wybór, którego dokonaliście, chcąc doświadczyć tak wiele, jak to tylko było możliwe. Teraz jesteście w początkowych stadiach nauki dotyczącej tego, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i świadomie kreować cokolwiek zechcecie. To jest rzeczywistość, do której aktualnie się przemieszczacie. Tak, nadal jest wiele innych dusz, które wybierają pozostanie nieświadomymi możliwości stwarzania swej rzeczywistości, ale to właśnie jest kreacja, jakiej chcą oni doświadczać. Wy jesteście gotowi, aby doświadczać czegoś odmiennego, inaczej nie zostalibyście przyciągnięci do tego przekazu. Przemieszczacie się z rzeczywistości, w której potrzebowaliście podążać krok za krokiem w procesie osiągania swoich celów, do rzeczywistości, w której po prostu potrzebujecie dostroić się do wibracji rzeczywistości, jakiej życzycie sobie doświadczać. W taki właśnie sposób będziecie w końcu doświadczać natychmiastowej materializacji w wyższych wymiarach.

Jest naszą nadzieją, że dzięki wiedzy, iż wasze cele zostały już osiągnięte, a wasze pragnienia zostały już zrealizowane w innej rzeczywistości, zdobędziecie pewność siebie, wiedząc, że jest to nie tylko możliwe, ale że ta wersja „was” już istnieje, zatem nie ma więcej wątpliwości co do waszego sukcesu. Dlatego często mówimy wam, że z naszej perspektywy już osiągnęliście swoje cele. My nie widzimy oddzielenia ani podziału pomiędzy „tą” a „tamtą” wersją was. Zaklinamy was zatem, abyście stanowczo stawiali swoje kroki na ścieżce do waszych marzeń, wolni od wątpliwości; albowiem wszystkie wasze marzenia już się spełniły!

Mamy nadzieję, że ta wiadomość w jakiś sposób wam pomogła.

Źródła: krystal28.wordpress.com the2012scenario.com

ENG

Angelic Guides via Taryn Crimi: Parallel Realities

As channeled by Taryn Crimi – November 2012

Alice C: Introducing the Angelic Guides, we hope you enjoy this sharing from a new channeler to The 2012 Scenario.

Today we would like to focus your attention on the topic of parallel realities and the impact they have on your reality. It may be a shock to some of you to learn that there are parallel realities; however there are some of you who are on some level already aware that they exist. What we would like to touch upon today is how you can use them to your benefit.

This topic is a very large one and we will be just scratching the surface of the many realities that exist right alongside of you at any given moment.

Firstly, know that there are an infinite number of parallel realities being played out concurrently alongside your own reality. Because you live in a world that is based on a preconceived belief of linear action, you also were taught to believe that you are on just one solid timeline your whole lives.

Event A is followed by Event B and so on; however this is not so. You are constantly jumping from one timeline to the next many times throughout the day. The vibration at which you choose to resonate with determines which reality you will experience. But know that every decision that you possibly could make always plays out in infinite ways. Each “you” believes that it is the “real” you and all of the others are simply just possibilities. This really makes no difference as your soul is always aware of the infinite versions of reality which you are concurrently experiencing.

Some parallel realities look very similar to your current lives, and others are very different. Let us give an example to try to help you wrap your minds around just how many infinite versions of “you” exist. Let’s say that you wake up in the morning, you are supposed to meet your friend for coffee before walking to work together. You of course have many options regarding this event; for instance you can choose not to go, you can choose to meet for coffee but not attend work that day, you can also choose to do both.

These are just 3 simple options among many others that you can choose from. All of these scenarios are playing out in another reality; you are the one who chooses which reality you will consciously experience. Now think about all of the decisions that you can choose to make throughout the day, where you go, who you speak to, what you do, and so on. Now imagine all of the different choices you could make throughout your lives. Now think of not just this life but all of your past and future lives and all of the choices that you can make. All of these infinite versions of reality are playing out and their purpose is to allow your soul to experience all probabilities.

There are some realities where you choose a different career, a different location, a different spouse and so on. These are the realities which look very different from the one which you are conscious of. Other parallel realities only have subtle differences. There are an infinite number of versions of Earth. There are some in which World War 3 occurs, while there are others which you have chosen to already ascend as a collective, as well as an infinite number of other diverse variations.

Many other versions have a very different “past” or history, while others are similar to your version. Know that you always have the ability to shift your attention to anyone of these versions. You do it all day, everyday; however you usually are not shifting to realities which are vastly different from your own. It’s not that you cannot make drastic changes to your reality, certainly many of you already have. However it is not done in an instant, at least from your perspective.

Imagine how confusing it would be if you instantly switched to a very different version of Earth, one where you did not choose the same spouse or live in the same home or work at the same location. It would be too dramatic and it would pull you out of the “illusion” that you are choosing to focus your attention on. After all that is all this reality really is; a very elaborate illusion to allow you to play a very intricate game where you are able to forget who you truly are, where you have come from and all of your gifts and abilities, in order for you to gain a tremendous amount of soul growth from this very unique experience.

Because this is the only reality that you are consciously aware of, many tend to lose sight of just how unique and different this experience is. There really is nothing like this in the higher realms; that’s what makes this illusion so interesting.

Many will wonder why they are not consciously aware of these other realities. In the higher dimensions you are always aware of all parallel realities; however the 3rd and 4th dimensions are the only ones which will allow you to focus your attention so intently on just “one” reality that you are no longer aware of all of the other realities which exist concurrently. This was part of the fun; this experience offered such a vastly different experience than any you have ever had the chance to partake in. This was part of the allure.

A simple comparison could be the joy you have in reading a mystery novel which captures your attention to the very end. Once you have read the book, you know how it ends; it’s just not the same when you try to read the book again; you can’t just forget how the story ends. This experience on Earth allows you to “forget the ending” so that you can have the pleasure of experiencing the journey. In the higher realms you always see how all situations play out before you actually partake in them.

You can use parallel realities to your advantage now that you are aware of their existence. Know that if you desire to make a change in your lives whether it is a small change or a very large one, the reality in which you have accomplished your desired outcome already exists! So all you have to do is align with that version of reality in which you have attained your goals. You are creator beings and as you begin to consciously partake in creating your reality, the experiences which you can have are limitless.

his is when you really begin to have some fun. Remember that everything is energy, and everything resonates at a specific frequency. You must be vibrating at a similar frequency in order to align with that experience. It’s just like your radio, you must tune into the right frequency or as you call it channel in order to hear your desired music station. You cannot experience anything that you do not have a similar vibration to; if you do not want to continue experiencing a particular circumstance in your reality, then it’s time to “change the channel”.

Many of you have gone through so many hardships, so many trying and challenging experiences in order to master your ability to create. This was a choice that you made, you wanted to experience as much as you possibly could. Now you are in the beginning stages of learning how to take control of your lives and consciously create whatever you want. This is the reality that you are now moving into.

Yes there are still many other souls who are choosing to remain unaware of their ability to create their reality, but this in and of its self is a creation that they want to experience. You are ready to experience something different or you would not be drawn to this message. You are moving from a reality in which you needed to follow a step by step process to attain your goals, to a reality which you simply need to align with the vibration of the reality you wish to experience. This is how you eventually will experience instant manifestation in the higher dimensions.

It is our hope that by knowing that your goals have already been achieved, and your desires have already been attained in another reality that you will gain the confidence in yourselves to know that not only is it possible but that, that version of “you” already exists and therefore there is no longer any question of your success. This is why we often times say from our perspective you have already attained your goals. We see no separation, no division between “this” you and “that” you. So we implore you to set your feet firmly on the path to your dreams free of doubt; as all of your dreams have already come true!

We hope that this message has in some way served you.

In love and light, we are your Angelic Guides.

  

ID oferty: 45050b6453c39a46

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Równoległe Rzeczywistości – Stale przeskakujecie z jednej linii czasu do następnej, i to wielokrotnie w ciągu jednego dnia.”

  1. Nasze mysli Kreuja nasze zycie, nasza rzeczywistosc? Ale do tego potrzeba jeszcze. Wiary…

Zostaw odpowiedź