Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) opublikowała listę wyzwań na drodze do utworzenia światowego rządu

  • Katalogowany: 14 stycznia 2013 18:40

Opis

Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), ważna amerykańska platforma wymiany poglądów elit funkcjonująca od 1921 roku, opublikowała listę wyzwań, na które napotka świat w 2013 roku na drodze do utworzenia światowego rządu. Z rad tej organizacji korzysta między innymi obecny rządów Stanów Zjednoczonych.

Według globalistów, aby światowe rządy zostały wprowadzone, przywódcą muszą stawić czoło następującym problemom:

1. Świat potrzebuje ustanowić wspólną odpowiedzialność za najtrudniejsze globalne problemy. Dlatego, aby powstał rząd światowy, Chiny powinny odgrywać większą rolę jako globalna siła.

2. Aby wprowadzić rząd światowy, należy umocnić organizacje takie jak ONZ, WTO, MFW czy grupa G20

3. Mocarstwa powinny zacząć angażować mniej znaczące kraje, aby zarówno najsilniejsi, jak i drugoplanowi gracze na światowej arenie politycznej, mogli dokonać postępu, jeśli chodzi o zasady „sieciowego zarządzania”. Kluczem dla wprowadzenia światowych rządów będzie w 2013 roku dla wszystkich krajów nowy sposób myślenia i funkcjonowania wszytkich krajów.

4. Handel potrzebuje więcej globalnych regulacji. W 2013 r. sprawa dotacji rządowych powinna być rozwiązywana na poziomie globalnym, a nie regionalnym czy dwustronnym.

5. Świat potrzebuje okiełznywać działania regionalne na rzecz wspólnych na poziomie globalnym. Wiele krajów i regionów zniechęconych zastojem w tworzeniu światowych rządów integruje się regionalnie i subregionalnie, co tłumaczy, dlaczego widzimy coraz więcej regionalnych i subregionalnych porozumień o wolnym handlu. Jeżeli ten trend nie zostanie odwrócony, rząd światowy nie powstanie.

6. Internet potrzebuje być bardziej uregulowany. Uważa się, że rządy powinny zacząć „utrzymywać” swobodny przepływ informacji w Internecie, by ograniczyć ilość cyberagresji.

7. Zamieszanie polityczne na Bliskim Wschodzie rzuciło wyzwanie zasadom rządów światowych. Ich realizacji zagraża również niezdolność społeczności międzynarodowej do rozwiązania problemów w tym regionie.

W ostatnim czasie światowi przywódcy coraz częściej mówią o potrzebie wprowadzenia globalnego zarządzania.

Wystarczy wspomnieć, że szef Rady Europejskiej, Herman Van Rompuy, podczas niedawnego szczytu Unia Europejska-Rosja powiedział:

„Współpracując, Unia Europejska i Rosja mogą dokonać przełomowego wkładu na rzecz światowych rządów, rozwiązania konfliktów regionalnych, globalnego zarządzania gospodarczego w grupach G8 i G20 oraz wielu spraw międzynarodowych i regionalnych”.

Opracowanie: Chrzescijanin24.pl
Źródło: TheGlobalistReport.com
fot. foreignpolicyjournal.com

ID oferty: 12050f44304e0917

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

3 komentarze do “Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) opublikowała listę wyzwań na drodze do utworzenia światowego rządu”

  1. do nowego rządu powinni wejść ludzie, którzy przestrzegają prawa Biblijne i stosują w codzienne we własnym życie ale żeby dobrze postępować według prawa Biblijnego to trzeba ją dobrze rozumieć i właśnie takich ludzi trzeba sprowadzać do nowego rządu które będą w pierw tłumaczyć Biblie i przekazywać rządom prawdę a oni od razu powinni wprowadzać z niej prawa w życie każdego człowieka.

    • Aleś Ty naiwna. Rząd światowy spowoduje to, że szary obywatel zostanie sprowadzony do roli niewolnika, śmiecia i nie będzie mógł się nigdzie ukryć przed wielkim bratem. Brawo dla Islandczyków, że nie chcą brać w tym udziału i pokazali gdzie mają unię z ich chorymi przepisami.

    • chrzescijanin na 8 lutego 2014 @ 22:48

      Czy Ty nie wiesz,że świat nalezy do szatana,a nie do Boga,Stwórcy?Tu na Ziemii nigdy nie będzie tak jak w Eden,te wszystkie mocarstwa to są poddane lucyferowi,poczytaj Biblię,a w szczególności ostatnia księgę,pozdrawiam

Zostaw odpowiedź