Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Prezydent Bronisław KOMOROWSKI – Podpisał ustawę o GMO – KONIEC ŚWIATA W POLSCE WŁAŚNIE NASTĄPIŁ! 21 grudnia 2012

  • Katalogowany: 21 grudnia 2012 20:28

Opis

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie, która zezwala na handel nasionami genetycznie modyfikowanymi. Podpisana przez prezydenta ustawa o nasiennictwie dopuszcza rejestrację nasion GMO oraz zezwala na obrót nimi w Polsce.

– „Prezydent Bronisław Komorowski podpisał w piątek ustawę o nasiennictwie, która reguluje m.in. kwestie związane z wprowadzaniem do obrotu nasion roślin genetycznie modyfikowanych. W liście wysłanym 30 listopada 2012 r. do premiera Donalda Tuska Prezydent RP apelował o kompleksowe uregulowanie w jednej ustawie wszelkich kwestii związanych z GMO, co powinno być poprzedzone szerokimi konsultacjami i debatą publiczną” – napisano w komunikacie biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Kontrowersyjna ustawa o GMO wywołała ogromną burzę. Środowiska ekologiczne oraz gwiazdy polskiego show biznesu protestowały przed pałacem prezydenckim przeciwko GMO. Wśród osób na NIE byli wtedy DODA, Edyta Herbuś oraz Michał Piróg.

Źródło: se.pl

CZYTAJ KONIECZNIE: Polska Wolna od GMO skierowała zawiadomienie do prokuratury przeciwko polskiej administracji.

ID oferty: 71650d4b821ba4c9

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

2 komentarze do “Prezydent Bronisław KOMOROWSKI – Podpisał ustawę o GMO – KONIEC ŚWIATA W POLSCE WŁAŚNIE NASTĄPIŁ! 21 grudnia 2012”

  1. p. Komorowski wszystko podpisuje nawet papier toaletowy

  2. Przeciętny Polak mysli, że GMO to fanaberie, ze nie ma w Polsce, tymczasem poza handlem jest już uprawa to na przemysłową skalę.

Zostaw odpowiedź