Prezydent Bronisław KOMOROWSKI - Podpisał ustawę o GMO

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Prezydent Bronisław KOMOROWSKI – Podpisał ustawę o GMO – KONIEC ŚWIATA W POLSCE WŁAŚNIE NASTĄPIŁ! 21 grudnia 2012

  • Data publikacji: 21 grudnia 2012 20:28
  • Dodane przez: Greg
Prezydent Bronisław KOMOROWSKI – Podpisał ustawę o GMO – KONIEC ŚWIATA W POLSCE WŁAŚNIE NASTĄPIŁ! 21 grudnia 2012

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie, która zezwala na handel nasionami genetycznie modyfikowanymi. Podpisana przez prezydenta ustawa o nasiennictwie dopuszcza rejestrację nasion GMO oraz zezwala na obrót nimi w Polsce.

- „Prezydent Bronisław Komorowski podpisał w piątek ustawę o nasiennictwie, która reguluje m.in. kwestie związane z wprowadzaniem do obrotu nasion roślin genetycznie modyfikowanych. W liście wysłanym 30 listopada 2012 r. do premiera Donalda Tuska Prezydent RP apelował o kompleksowe uregulowanie w jednej ustawie wszelkich kwestii związanych z GMO, co powinno być poprzedzone szerokimi konsultacjami i debatą publiczną” – napisano w komunikacie biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Kontrowersyjna ustawa o GMO wywołała ogromną burzę. Środowiska ekologiczne oraz gwiazdy polskiego show biznesu protestowały przed pałacem prezydenckim przeciwko GMO. Wśród osób na NIE byli wtedy DODA, Edyta Herbuś oraz Michał Piróg.

Źródło: se.pl

CZYTAJ KONIECZNIE: Polska Wolna od GMO skierowała zawiadomienie do prokuratury przeciwko polskiej administracji.

Podobne:2 Odpowiedź do “Prezydent Bronisław KOMOROWSKI – Podpisał ustawę o GMO – KONIEC ŚWIATA W POLSCE WŁAŚNIE NASTĄPIŁ! 21 grudnia 2012”

  1. jive dodany 9 lutego 2015 @ 09:59

    p. Komorowski wszystko podpisuje nawet papier toaletowy

  2. Przeciętny Polak mysli, że GMO to fanaberie, ze nie ma w Polsce, tymczasem poza handlem jest już uprawa to na przemysłową skalę.

Dodaj komentarz