Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Podczas stanu wyjątkowego Obama wezwie wojsko by rozbroiło Amerykanów.

  • Katalogowany: 4 stycznia 2013 17:34

Opis

Plan rozbrojenia Amerykanów podczas cywilnego stanu wyjątkowego zawarty jest w podręczniku wojskowym, który nakreśla plan konfiskaty broni, by zapobiec jej dotarcia w ręce chuliganów lub dysydentów.

Biorąc pod uwagę nieuchronne wprowadzenie drakońskiej legislacji kontroli broni (po strzelaninie w Newtown), której autorem jest senator Dianne Feinstein, i fakt iż ustawa natychmiast kryminalizuje miliony posiadaczy broni w Stanach Zjednoczonych, obawy, że administracja Obamy może uruchomić ruch w kierunku konfiskaty broni nigdy nie były większe.

http://youtu.be/rKeIzxEJp_s

Proces dla takiej operacji został wyjaśniony, po tym jak w lipcu 2012 roku wyciekł podręcznik US Army Military Police pt. “Civil Disturbance Operations” (PDF) z 2006 roku. Podobne plany zostały również przedstawione w zaktualizowanej instrukcji wydanej w 2010 roku zatytułowanej „FM 3-39.40 Internment and Resettlement Operations”.

Administracja Obamy rusza w kierunku rozbrojenia amerykanów (w USA posiadanie broni jest gwarantowane konstytucyjnie).

http://youtu.be/mem4B5TsHAI

Dokument opisuje w jaki sposób, w przypadku masowych zamieszek, niepokojów społecznych lub stanu wojennego zasoby wojskowe zostaną wykorzystane do „pomocy władzom lokalnym i państwowym w celu przywrócenia i utrzymania prawa i porządku”. (w USA wojsko nie ma prawa przeprowadzać operacji wojskowych na terenie kraju.)

Skąd tyle strzelanin w USA:

http://youtu.be/q6zahJJojjY

Na stronie 20 instrukcji, opisane zasady dotyczące korzystania z „zabójczej siły” w konfrontacji z „dysydentami” są niepokojąco jasne w swych dyrektywach, gdzie „strzały ostrzegawcze nie będą oddane.”

„Ograniczenia dotyczące sprzedaży, transferu, i posiadania istotnych materiałów, takich jak benzyna, broń palna, amunicja i materiały wybuchowe pomogą siłom dowodzącym w minimalizowaniu pewnych form przemocy”, stwierdza dokument, na stronie 40.

Kwestia konfiskaty broni jest również opisana w instrukcji, z której jasno wynika, że podejmie się wszelkie czynności by nie dopuścić „uczestników zamieszek” i „dysydentów” do broni.

„Głównym względem w prowadzeniu operacji podczas niepokojów społecznych jest zapobieganie by alkohol, narkotyki, broń i amunicja dostały się w ręce buntowników. Dlatego sklepy alkoholowe, sklepy sportowe, sklepy z lekami, lombardy i sklepy z wyposażeniem wojskowym to główne cele dla szabrowników i muszą być trzymane pod ścisłą obserwacją za pomocą pieszych i zmotoryzowanych patroli. Normalnie, tego typu elementy muszą być określone z góry i zawarte w planach awaryjnych”, czytamy w podręczniku.

Funkcjonariusze BATF i policji przygotowują się na rozbrojenie posiadaczy broni:

http://youtu.be/kjdyB8Xyihw

Dokument także instruuje żołnierzy by chronili „na obszarze konfliktu, pracowników cywilnych sił dowodzenia oraz dygnitarzy” przed brutalnym zachowaniem „radykalnych elementów lub ekstremistów” poprzez odmowę dostępu do „zbrojowni, arsenałów, wyposażenia wojskowego i sklepów sportowych, lombardów i zakładów rusznikarskich, lub innych miejsc, gdzie przechowywane są broń i amunicja. Aby oszczędzać siły, można rozważyć ewakuację wybranego sprzętu, takiego jak broń z magazynów i przechowywanie jej w centralnym miejscu.”

Miejskie ćwiczenia bojowe koncentrujące się na inwazji amerykańskich miast, na przechodzeniu od drzwi do drzwi ćwicząc konfiskatę broni mają miejsce od lat. W roku 2009 planowana inwazja Arcadii, w stanie Iowa została wycofana przez Gwardię Narodową stanu Iowa, po tym jak słuchacze Alex Jones Show zagrozili oprotestowaniem zdarzenia.

Film: Stan Wojenny. Powstanie państwa policyjnego.

W następstwie huraganu Katrina Policja Nowego Orleanu, oddziały Gwardii Narodowej, funkcjonariusze amerykańskiej policji konfiskowali broń palną. „Broń zostanie zabrana. Jedynie organy ścigania będą mogły mieć broń,” powiedział komisarz policji Nowego Orleanu Eddie Compass przygotowując się na złamanie drugiej poprawki. Gwardia Narodowa przeprowadziła bez nakazu sądowego przeszukania od domu do domu, nie tylko na terenach gdzie uderzył huragan, pod pretekstem zatrzymania brutalnych rabusiów, ale także na niezalanych obszarach, które nie były dotknięte przez burzę.

Obejrzyj film poniżej, w którym Rob Dew omawia wojskowy dokument.

http://youtu.be/FyfkQkchlu4

Źródła: prisonplanet.com prisonplanet.pl

ID oferty: 18550e70455b8db9

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź