Witaj, Gość! [ Logowanie

 

PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności 13 grudnia!

  • Katalogowany: 3 grudnia 2012 20:01
PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności 13 grudnia! - Zdjęcie 1PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności 13 grudnia! - Zdjęcie 2

Opis

PiS na wojnie z policją. „Będziemy wam zdzierać kominiarki”

– Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie – oświadczył w „Superstacji” Ryszard Czarnecki.

Polityk zapewnił, że na manifestacji 13 grudnia „tak jak 29 września na marszu w obronie TV Trwam, nie będzie żadnych incydentów”. – Kiedy PiS ma pełną pieczę nad kontrolą służb porządkowych, to incydentów nie ma i nie będzie. To już jest raczej zasługa bardzo fatalnie funkcjonujących sił policyjnych 11 listopada, że do incydentów doszło, ale to nie była manifestacja PiS-u – przekonuje Czarnecki.

„Policjanci muszą odpowiedzieć za zadymę 11 listopada”

Europoseł stwierdził, że 11 listopada „zadymę spowodowali policjanci”. – Mam nadzieję, że policjanci, którzy spowodowali zadymę, będą rozliczeni za to już niedługo. Bo tego nie zrobiły krasnoludki ani sierotka Marysia. Osoby funkcyjne w Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji i osoby, które zrobiły tę zadymę 11 listopada, które prowokowały uczestników demonstracji, odpowiedzą za to. Jestem o tym święcie przekonany – powiedział. Na marsz służby porządkowe przygotowuje sam PiS.

– My będziemy mieć teraz swoje służby porządkowe i każdy pan, który przyjdzie w kominiarce, będzie miał ją zdjętą z głowy. Obojętnie, czy będzie miał blachę policyjną, czy nie – oświadczył. – Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie – podkreślił.

PiS przeciw ograniczaniu swobód

Przypomnijmy: W rocznicę stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie II Marsz Niepodległości i Solidarności organizowany przez PiS. Do poparcia manifestacji m.in. „przeciw ograniczaniu swobód obywatelskich” partia Jarosława Kaczyńskiego ściąga inne środowiska prawicowe. Marsz zakończy się… przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Źródło: gazeta.pl

ID oferty: 41150bcf703badd6

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź