Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Oznaki końca świata z przepowiedni na 2012 r.

  • Czy to jest Twój pierwszy wpis na tej stronie?: Nie
  • Katalogowany: 17 listopada 2012 15:48
Oznaki końca świata z przepowiedni na 2012 r. - Zdjęcie 1Oznaki końca świata z przepowiedni na 2012 r. - Zdjęcie 2

Opis

Dzika zwierzyna skacząca pod auta. Dwa Słońca na niebie i przeraźliwe krzyki ptactwa o świcie. To wszystko pojawi się tuż przed apokalipsą! – Niektóre znaki widać już teraz – mówi Mateusz Sońta (22 l.) z Fundacji Nautilus, badającej zjawiska paranormalne. 

– Zbliżający się 21 grudnia 2012 wywołuje takie poruszenie, że musieliśmy zająć wobec tego stanowisko – mówi Mateusz Sońta (22 l.), który twierdzi, że do apokalipsy może dojść wskutek przebiegunowania Ziemi. – Docierają do nas sygnały o dziwnych dźwiękach rozlegających się na Ziemi. Jeśli 21 grudnia 2012 roku lub kiedykolwiek nastąpi koniec świata, nasz poradnik przyda się każdemu – dodaje.

ZNAKI KOŃCA ŚWIATA

1. Lawinowo rosnąca liczba wypadków drogowych z udziałem dzikich zwierząt, starających się uciec w bezpieczne miejsce przed katastrofą.

2. Ptaki zaczną zachowywać się w niespotykany sposób. Na kilka dni przed zbliżającą się „godziną zero” swoim wrzaskiem będą budziły ludzi.

3. Zwariuje pole magnetyczne. Przebiegunowanie Ziemi ma być poprzedzone anomaliami magnetycznymi, np. kręceniem się w kółko igły kompasu.

4. Niezwykłe odgłosy. Długie i przenikliwe dźwięki, które będą pojawiały się w efekcie przesuwania się płyt tektonicznych.

5. Zmieniający się magnetyzm Ziemi zakłóci orientację w przestrzeni ryb i delfinów, które masowo będą wypływały na brzegi mórz i oceanów.

6. Dwa Słońca na niebie. O tym fenomenie mówiło wielu jasnowidzów. Być może będzie to planeta Wenus, która zamieni się w jasną, gorejącą kulę.

7. Częste awarie urządzeń elektrycznych. Komputery nie będą chciały uruchomić się, na ekranach telewizorów obraz będzie falował.

8. Sny ludzi o zbliżających się potężnych falach wody niszczących całe miasta, popłoch, śmierć i zniszczenie. Mogą zacząć się masowo pojawiać na kilka tygodni przed apokalipsą.

9. Przeczucia nadchodzącej zmiany. Ludzie obdarzeni wyjątkową intuicją będą mówić, że przeczuwają „coś złego”, że mają poczucie, że za chwilę „wszystko się zmieni i nic nie będzie wyglądało tak jak wcześniej”.

Źródło: se.pl

ID oferty: 82850a7a02d26a1c

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź