Witaj, Gość! [ Logowanie

 

To nowy Trójkąt Bermudzki. Samoloty znikają

  • Katalogowany: 15 stycznia 2013 19:37

Opis

Na oczach całego świata powstaje nowy Trójkąt Bermudzki. Miejsce tajemniczych zniknięć znajduje się pomiędzy wyspami Los Roques i miastem Caracas. Ostatnio ofiarą tego niebezpiecz­ne­go miejsca padł właściciel domu mody wraz z żoną.

Vittorio Missoni wraz z żoną i przyjaciółmi postanowił wybrać się do Caracas swoim prywatnym samolotem. Jednak zaraz po wylocie z kurortu położonego na jednej z wysp Los Roques, maszyna zniknęła z radarów. Mimo iż teren jest intensywnie przeszukiwany przez wenezuelską marynarkę wojenną, do tej pory nie odnaleziono nawet śladu samolotu.

Wciąż trzymamy się każdego promyka nadziei. Będziemy wierzyć, dopóki nie zobaczymy wraku samolotu – oświadczył Oswaldo Scalvenzi, członek rodziny Eldy Scalvenzi, dla jednej z włoskich telewizji

Nie jest to pierwszy taki przypadek w tych okolicach. Już od początku lat dziewięćdzie­sią­tych ubiegłego wieku wybrzeże Wenezueli cieszy się złą sławą. Między Caracas a archipelagiem wysp Los Roques odnotowano już kilkanaście katastrof lotniczych, przeważnie małych samolotów. Największą zagadką jest jednak fakt, że nigdy nie udało się odnaleźć ciał ofiar ani wraków samolotów.

Źródła: sfora.pl polskatimes.pl

ID oferty: 95050f5a1e1ca319

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź