Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Noworoczne opryski chemiczne nad Polską.

  • Katalogowany: 7 stycznia 2013 13:10

Opis

W kraju, w którym brakuje ciągle na oświatę, system medyczny, emerytury, inwestycje w strategiczne gałęzie gospodarki itd znajdują się pieniądze na groteskowe programy rozpylania smug chemicznych nad całym krajem w imię walki z CO2.

Zaraz po Sylwestrze nasz rząd zafundował mieszkańcom Warszawy i nie tylko prezent noworoczny w postaci ciężkich oprysków chemicznych .

Podobną aurę rząd za sponsorował nad Policami:

Czy w kontekście toksycznych opadów nad całą Polską powinny dziwić kogokolwiek ostatnie, masowe choroby układu oddechowego prezentowane w mediach głównego nurtu jako typowa grypa lub przeziębienie? Jak pisaliśmy w artykule pt „Geoinżynieria nad Polską” mikroskopijne cząsteczki opadające ze smug chemicznych są prawdziwym zagrożeniem dla zdrowia ludzi: „Zespół Harvard School of Public Health ustalił, że cząstki o średnicy mniejszej niż 10 mikrometrów (jednej dziesiątej grubości ludzkiego włosa) stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. W dniu 21 kwietnia 2001 roku, New York Times ostrzegł: „Te mikroskopijne pyłki są w stanie przeniknąć najmniejsze przedziały w płucach i przejść szybko do krwiobiegu, co wiąże się z chorobami i wczesną śmiercią, w szczególności u osób, które są już podatne na choroby układu oddechowego.” W dniu 14 grudnia 2000 roku, New England Journal of Medicine poinformował, że wdychanie cząstek stałych o wielkości 10 mikronów lub mniejszych prowadzi do „5 procentowego wzrostu umieralności w ciągu 24 godzin.” Przeciwsłoneczna tarcza Tellera zakładała rozpylanie 10 mln ton drobnych cząsteczek odbijających światło słoneczne o rozmiarach od 10 do 100 mikronów.”

W innym artykule pt „Potężna geoinżynieria w zasięgu twojego wzroku” pisaliśmy: „Wpływ rozpylania na niebie dwutlenku siarki na zdrowie obywateli jest sam w sobie na tyle dramatyczny, że powinien podnieść poważne wątpliwości, czy takie programy powinny kiedykolwiek być rozpoczęte.

Następujące skutki zdrowotne związane są z ekspozycją na działanie siarki:

– skutki neurologiczne i zmiany w zachowaniu
– zaburzenia krążenia krwi 

– uszkodzenia serca 

– wpływ na oczy i wzrok 

– problemy reproduktywne 

– uszkodzenie układu odpornościowego 

– żołądka i przewodu pokarmowego 

– uszkodzenie wątroby i nerek 

– wady słuchu 

– zaburzenia metabolizmu układu hormonalnego

– problemy dermatologiczne 

– duszności i zatory płucne

Według strony internetowej Lenntech, „Testy laboratoryjne na zwierzętach wykazały, że siarka może spowodować poważne uszkodzenie naczyń w żyłach mózgu, serca i nerek. Badania te wskazują również, że pewne formy siarki mogą powodować uszkodzenia płodu i wrodzone defekty. Matki mogą nawet przenosić zatrucie siarką swoim dzieciom poprzez mleko matki. Wreszcie, siarka może doprowadzić do uszkodzenia wewnętrznych układów enzymatycznych zwierząt.”
Źródło: prisonplanet.pl

ID oferty: 62950eabac0db227

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Noworoczne opryski chemiczne nad Polską.”

  1. Toż to zbrodnicze,powolne wytruwanie narodu. Jak więc w takiej sytuacji nie uwierzyć w najczarniejszą wizję teorii s..ch. ?

Zostaw odpowiedź