Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Powstało nowe państwo – Nowe Niemcy

 • Katalogowany: 21 września 2012 09:46

Opis

Jak podaje Niezależna Telewizja NTV w mieście Wittenberg, w Niemczech powstało nowe państwo – Nowe Niemcy. Zajmuje ok. 9 hektarów powierzchni, posiada własną walutę Engel, własne dokumenty, tablice rejestracyjne i zupełnie odrębne przepisy, które nie nakładają na swoich obywateli podatków.
Nowe państwo ma już tysiące obywateli i codziennie zgłasza się kilkadziesiąt nowych osób. Warunkiem otrzymania obywatelstwa jest zrzeczenie się obywatelstwa RFN.
Nowe Niemcy powstały całkowicie zgodnie z prawem. Inicjatorów otaczają prawnicy, którzy pomagają swoim przyszłym obywatelom złożyć odpowiednie wnioski o zmianę obywatelstwa.

Najważniejsze informacje o tej inicjatywie podaje NTV w cyklicznym programie Alternews (od 1:50 minuty filmu):

Jest to kolejny przypadek chęci utworzenia własnego, niezależnego państwa z odrębnym przepisami. Jednym z takich przkładów jest Katalonia, która już od lat walczy o niepodległość. Ostatnia manifestacja, zorganizowana z okazji Narodowego Dnia Kataloni zgromadziła setki tysięcy ludzi domagających się m.in. autonomii podatkowej.

Oficjalna strona: neudeutschland.org

  

ID oferty: 354505c131c2958a

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

4 komentarze do “Powstało nowe państwo – Nowe Niemcy”

 1. Totalna i nieodpowiedzialna bzdura ryzykująca dorobkiem i bezpieczeństwem obywateli.

 2. kazimierz z Kęt na 31 maja 2013 @ 10:17

  Zapraszam do uczestnictwa w REFERENDUM.
  Karty Ref. do nabycia pod adresem; husarz33@wp.pl

 3. kazimierz z Kęt na 31 maja 2013 @ 08:38

  PRECZ z konstytucją RP
  PRECZ, PRECZ, PRECZ z konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku, która na podstawie art. 84 i 227 odbiera SUWERENNOŚĆ NARODOWI POLSKIEMU.
  Lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, uprawiana przez wybrane władze RP urąga wszelkiej sprawiedliwości.
  NIC NIE DA – nawet całkowita wymiana elit rządzących, bo i tak PRZYSIĘGA jaką składają „wybrańcy” w parlamencie, wymaga składania wierności konstytucji a nie narodowi. To znaczy, że parlamentarzyści przysięgają uprawiać lichwiarsko-podatkową ZBRODNIĘ, która jako ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, nie ulega przedawnieniu.
  A zatem „wybrańcy” do rządzenia w państwie są niewinni. Podobnie „niewinni” byli zbrodniarze hitlerowscy, postawieni przed Sądem w Norymberdze – rok 1945.
  Reasumując – można powiedzieć, że lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA daleko przebija zbrodnie, których ojcami byli Hitler i Stalin. Zmieniła się tylko metoda na niekorzyść OFIAR, czyli karabin został zamieniony na lichwę + podatki.
  Dzisiejsza ZBRODNIA jest wykonywana NA RATY. Na RATY więc odbiera się ludziom chleb od ust, co oznacza bezpośrednio – odbieranie im ŻYCIA .
  KONSTYTUANTA – NOWEJ POLSKI ma PLAN odzyskania przez NARÓD SUWERENNOŚCI, który prezentuje na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com oraz na podstronach. Na podstronie POLITYKA SPOŁECZNA prezentuje TOTALNY RABUNEK majątku POLAKÓW w tzw. „okres transformacji”, co przekłada się na totalne zniewolenie OFIAR zbrodni – konstytucyjnej.
  Wobec powyższego; KONSTYTUANTA NOWEJ POLSKI przedkłada uciemiężonemu NARODOWI przez „władze” projekt; Konstytucji Nowej Polski do zatwierdzenia w akcji REFERENDALNEJ, którą w Imieniu oddolnego Ruchu Społecznego pod nazwą KONSTYTUANTA – NOWEJ POLSKI – jako jej Krajowy Pełnomocnik i Rzecznik – PRZEDKŁADAM.
  KJS – adres; husarz33@wp.pl
  PS: Dzisiejsi bankierzy stoją w miejscu, w którym kiedyś stało ZOMO. Podpierają się takim samym jak PRL-u prawem, bo dzisiejsza konstytucja RP jest tak samo ZBRODNICZA (art. 84, 220 i 227). Tamtejszą ZOMO-wską pałę bankierzy zastąpili lichwą (%).
  Po drugiej stronie „BARYKADY” stoją jakby bezradne OFIARY tego pasożytniczego systemu, a są ich miliony – pożyczkobiorców. Budujemy NOWĄ POLSKĘ – bez lichwy.
  W dniu 30 maja podczas uroczystości Bożego Ciała abp. Sławoj L. Głódź powiedział, że; „przeżyliśmy totalitaryzmy: hitlerowski i stalinowski”, ale ani słowa nie powiedział o lichwiarsko-podatkowym totalitaryzmie finansowym. Ten pasożytniczy totalitaryzm jest znacznie gorszy od wspomnianych, bo opiera się na stosowaniu „prawa” i przez to „prawo” oraz „władze” jest skutecznie realizowany.
  Wobec powyższego widać, że chrześcijaństwo obrało sobie jako jedyną metodę walki ze złem nadstawianie drugiego policzka do bicia, a skoro tak to zbójcy biją, bo chrześcijanie stali się bezbronni. Stwórca jednak dał nam wybór i możemy wybrać metodę walki ze złem.
  Mamy więc dwie metody: nadstawianie drugiego policzka oraz branie bicza do ręki i gnanie zbójców tam gdzie pieprz rośnie. Sam MISTRZ Chrystus dał nam przykład, kiedy wygnał ze Swej Świątyni Jerozolimskiej zbójców i handlarzy bydłem zrobionym przez Siebie biczem.
  Powstaje oddolny Ruch Społeczny KONSTYTUANTA NOWEJ POLSKI, która bicz obrała za metodę walki ze złem. Dzisiejszy BICZ, to wyrażanie swej WOLI za pomocą REFERENDUM.
  Stosowne REFERENDUM KONSTYTUCYJNE ogłosiliśmy tu i teraz by pokonać to konstytucyjne ZŁO – obecnie praktykowanej Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku.
  Mamy więc do czynienia z niewidzialnym wrogiem, którego możemy pokonać w bezkrwawy sposób za pomocą BICZA, czyli GŁOSU w Akcji Referendalnej.
  Problem jest w tym, że „owieczki” nawykły do nadstawiania drugiego policzka zamiast brania bicza do ręki i bronienia swego życia. Zło zaś jest bezkarne z woli „owieczek”.
  Bezkrwawa Rewolucja to poświęcenie się dla sprawy, przyjmowanie odpowiedzialności i zdobywanie samowiedzy. Pełny PLAN realizacyjny dla odebrania bankierom monopolu a partyjnym oszustom władzy jest prezentowany na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com
  Mamy zatem w obecnym świecie parszywy terroryzm bankowo – partyjny.
  PRZYCZYNA TERRORYZMU = IMPERIUM BANKOWE
  TO JEST PASOŻYTNICTWO
  Dopóki nie skończymy z systemem opartym na terroryzmie finansowym bankierów, to niczego dobrego NIE UDA SIĘ ofiarom tego ZBRODNICZEGO SYSTEMU osiągnąć.
  PS: Zapraszam do drużyny Kandydatów za pomocą złożonego głosu na Karcie Referendalnej, zgodnie z instrukcją podaną do publicznej wiadomości w Kryteriach dla KONSTYTUANTY NOWEJ POLSKI. Zaleca się kopiowanie i przekazywanie tekstu osobom nie posiadającym dostępu do internetu. KJS.

  A MY TWORZYMY NOWĄ POLSKĘ.

Zostaw odpowiedź