Witaj, Gość! [ Logowanie

 

NASA zakomunikuje światu sensacyjną prawdę. Jeszcze w listopadzie poznamy prawdę!

  • Katalogowany: 17 listopada 2012 15:07
NASA zakomunikuje światu sensacyjną prawdę. Jeszcze w listopadzie poznamy prawdę! - Zdjęcie 1NASA zakomunikuje światu sensacyjną prawdę. Jeszcze w listopadzie poznamy prawdę! - Zdjęcie 2

Opis

Być może już za kilka tygodni przyjdzie nam żyć w zupełnie nowej rzeczywistości, z pełną świadomością, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Jeśli wierzyć pojawiającym się informacjom, przedstawiciele Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szykują się na ujawnienie faktów w sprawie.

Czy poza Ziemią istnieją obce formy życia, które dorównują albo przewyższają nas pod względem inteligencji? To jedna z największych tajemnic wszechświata, na którą niestety wciąż nie znamy odpowiedzi. Czy aby na pewno? W niektórych zagranicznych serwisach pojawiły się sensacyjne doniesienia, jakoby NASA szykowała się na konferęcję, podczas której przedstawione zostaną zaskakujące ustalenia. Co ciekawe, zniknęły one równie szybko jak się pojawiały. Wszystko zaczęło się od publikacji, która znalazła się w amerykańskim serwisie opiniotwórczej stacji „Fox News”. Wynikało z niej, że NASA weszła w posiadanie amatorskiego materiału, nagranego przez domorosłego astronoma. Na filmie, który miał zostać przekazany przedstawicielom amerykańskiej agencji, widać było mknący z dużą prędkością obiekt. Materiał opublikowany przez „Fox News” nosił tytuł „NASA potwierdza wiarygodność amatorskich nagrań”.

Na wielu forach natychmiast zawrzało. Sęk w tym, że informacja równie szybko, jak została opublikowana, zniknęła z serwisu. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że opatrzona ona była datą 22 listopada 2012 r. To sprowokowało internautów do wysnucia różnych, mniej lub bardziej wiarygodnych teorii.

Według niektórych z opinii, NASA w tej sposób przygotowuje opinię publiczną na wyjawienie prawdy, co nastąpić ma pod koniec tego miesiąca w czasie specjalnej konferencji. Co ciekawe, pojawiły się nieoficjalne informacje, że w czasie tego samego briefingu ujawnione mają zostać dane na temat odnalezionych na Marsie śladów życia. Czerwona Planeta miała być kiedyś zamieszkiwana przez inteligentne cywilizacje. Materiał potwierdzający ten fakt miał zostać zgromadzony dzięki aktywności łazika Curiosity.

Nie wszyscy jednak wierzą w wyciek kontrolowany. Dla wielu informacja „wypuszczona” przez „Fox News” stanowi po prostu dowód na manipulacje mediów.

Źródło: niewiarygodne.pl 

 

 

ID oferty: 1450a7951ce09e5

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź