Iluminaci.com | NASA może prowadzić eksperymenty mające na celu operowanie czasoprzestrzenią

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

NASA może prowadzić eksperymenty mające na celu operowanie czasoprzestrzenią

  • Data publikacji: 21 listopada 2012 17:52
  • Dodane przez: Greg
NASA może prowadzić eksperymenty mające na celu operowanie czasoprzestrzenią
NASA może prowadzić eksperymenty mające na celu operowanie czasoprzestrzenią  - Zdjęcie 1

Brytyjski badacz dziwnych zjawisk doszedł do wniosku, że NASA i inne agencje kosmiczne na świecie prowadzą jakieś tajne doświadczenia z czasem. Celem technologii ma być podobno tworzenie swoistych „dziur” w czasoprzestrzeni. Ważna rolę w amerykańskich eksperymentach z czasem i przestrzenią może pełnić również osławiony HAARP.

Brytyjczyk, Christopher Everard, reżyser i pisarz, spróbował przedstawić światu dowód na to, że agencja kosmiczna NASA rozpoczęła serię eksperymentów z wysokimi energiami w celu stworzenia „otworów w czasoprzestrzeni” za pomocą potężnych kul energii katapultowanych poprzez sztuczne turbulencje.

Everard zbiera opisy świadków takich eksperymentów dokonywanych w wyższych partiach atmosfery na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że NASA może być w trakcie budowy nowego rodzaju napędu być może umożliwiającego podróże w odległościach lat świetlnych.

Pojawiły się sugestie, że być może nie tylko NASA prowadzi podobne eksperymenty. Według Brytyjczyka tunele podprzestrzenne zostały już stworzone w trzech krajach. Świadkowie w Australii, Rosji i Chinach widzieli i fotografowali spiralne wiry. Oczywiście oficjalnie NASA nie prowadzi takich eksperymentów, ale Everard udowodnił, że taki projekt istniał w przeszłosci. Twierdzi on, że zawieszony pierwotnie projekt został ponownie uruchomiony na całą skalę w 2009 roku i od tego czasu trwa doskonalenie technologii. Prawdopodobnie jakąś rolę w amerykańskim systemie pełni również instalacja HAARP.

Oprócz tego Everard słusznie zwraca uwagę, że każdy, kto wątpi, że tworzenie tuneli podprzestrzennych jest w ogóle możliwe powinien spojrzeć na działający aktualnie projekt naukowy pod nazwą Harvard University’s Wormhole Research program. Tam naukowcy zajmują się tworzeniem takl zwanych tuneli lorenzowskich, czyli takich, które są przenikalne. Istnieje też wiele sugestii, że prawdziwy cel budowy LHC to okiełznanie technologii kwantowych z mostami Einsteina-Rosena włącznie.

Źródło: innemedium.pl

Podobne:Dodaj komentarz