Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Napis wyryty na kamiennych schodach potwierdza datę zakończenia kalendarza Majów – 21 grudnia 2012

  • Katalogowany: 18 listopada 2012 17:00

Opis

Drugi napis, który potwierdza datę ‚końca’ z kalendarza Majów znaleźli archeolodzy, którzy odkryli rzeźby w kamiennych schodach w La Corona.

Koniec kalendarza Majów jest przedmiotem rozmaitych teorii spiskowych, również tych internetowych, według rozmaitych prognoz nasz świat zostanie wchłonięty przez czarną dziurę, zniszczony przez asteroidy lub pożarty przez starożytnych bogów.

Znalezisko jest jednym z najważniejszych znalezisk w dekadach. Bardziej niż do końca świata, inskrypcje odnoszą się do rozpoczęcia nowej ery.

„Apokalipsa” odnosi się do końca cyklu 5125 lat od początku kalendarza Majów Długiej Rachuby w 3113 rpne. Cała Historia zaczęła się z twierdzenia, że Nibiru, planetoida odkryta ma przez Sumerów, podąża w stronę Ziemi. Te historie były połączone z kończącym się kalendarzem Majów, który przypada w czasie zimowego przesilenia 21 grudnia 2012 roku.

Hieroglify na jednym z kamiennych bloków w La Corona: jedno z najważniejszych znalezisk w ostatniej dekadzie

Informacja ta na wspomnianym bloku kamiennym została umieszczona z okazji wizyty w La Corona najpotężniejszego wówczas króla majańskiego Yuknoom Yich’aak K’ahk’ z Calakmul.

Źródło: dailymail.co.uk

ID oferty: 30950a904eb8b46a

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź