Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Na autostradzie A 20 niedaleko miejscowości Greifswald w Niemczech przewróciła się ciężarówka przewożąca 650 prosiaków

  • Katalogowany: 30 grudnia 2012 21:18
Na autostradzie A 20 niedaleko miejscowości Greifswald w Niemczech przewróciła się ciężarówka przewożąca 650 prosiaków - Zdjęcie 1Na autostradzie A 20 niedaleko miejscowości Greifswald w Niemczech przewróciła się ciężarówka przewożąca 650 prosiaków - Zdjęcie 2

Opis

Rzeźnia na drodze. Prosiaki zatarasowały autostradę

Na autostradzie A 20 niedaleko miejscowości Greifswald w Niemczech przewróciła się ciężarówka przewożąca 650 prosiaków. Część zwierząt zginęła, część rozbiegła się. Policja na kilka godzin zamknęła ten odcinek autostrady, by wyłapać przerażone zwierzęta – informuje nordkurier.de

Niestety, 270 prosiąt, jak wynika z rachunków strażaków, nie przeżyło wypadku. Strażacy przez kilka godzin usuwali martwe zwierzęta z drogi i pobliskiego rowu.

W czasie gdy część strażaków zajmowała się padłymi zwierzętami, inni próbowali wyłapać te, które po wypadku zbiegły z samochodu. Część z nich była tak poraniona, że trzeba je było uśpić.

Dopiero po zapadnięciu zmroku udało się odblokować odcinek autostrady prowadzący w kierunku Berlina. Po drugiej stronie nadal krzątały się służby.

Źródła: nordkurier.de sfora.pl

ID oferty: 37250e0a1533d73a

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź