Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Moc czystego kwarcu (kryształu górskiego)

  • Katalogowany: 2 czerwca 2012 18:17

Opis

Czysty kwarc (kryształ górski) Na wspomnienie o kryształach ludziom przychodzi na myśl czysty kwarc. Kwarc bywa zwany „solą ziemi”. Zbudowany jest z dwutlenku krzemu – najpowszechniejszego minerału na naszej planecie. Sześć ścianek kryształu reprezentuje sześć czakr. Zbiegają się w jeden punkt, symbolizując siódmą czakrę – korony. Dzięki temu łączymy się z nieskończonością. Większość kryształów kwarcu wyrasta na płaskiej powierzchni. Zazwyczaj u podstawy są przydymione i mleczne, a u szczytu jaśnieją – to symbol wzrostu do mętnych początków do punktu najjaśniejszego, łączącego nas z nieskończonością i harmonią kosmosu. W swojej doskonałości kryształy kwarcu przypominają piramidy, będące także narzędziem wprowadzania do fizycznej rzeczywistości energii wysokich częstotliwości.
Czysty kwarc odbija czyste, białe światło, które można kierować na codzienne myśli, słowa i zdarzenia. Czysty kwarc odznacza się potężną zdolnością wibrowania na poziomach częstotliwości kolorów (od czarnego do żółtego, od zielonego do różowego, a także od niebieskiego do purpurowego). Widać tu, w jaki sposób czystość i przejrzystość może się dostać naweto do najciemniejszych kolorów i najniższych częstotliwości i w tym procesie wszystkie kolory aury stają się jaśniejsze.
Pojedyncze kryształy kwarcu wykorzystuje się do kierowania strumienia energii ku czakrom. Po prostu czubek kryształu należy zwrócić w tę stronę, w którą chcemy, by płynęła energia.

ID oferty: 494fca588e52c26

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź