Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Meteoryt spadł na Uralu w Rosji.

 • Katalogowany: 15 lutego 2013 10:02

Opis

Na Uralu w Rosji spadł meteoryt – podało rosyjskie ministerstwo ds. nadzwyczajnych. W obwodach swierdłowskim i czelabińskim rozgrzane do czerwoności kosmiczne kamienie powybijały szyby i uszkodziły dachy. Są doniesienia o rannych.
Pierwsze informacje były zaskakujące. Mieszkańcy obwodu swierdłowskiego twierdzili, że w powietrzu eksplodował samolot. Dostrzegli na niebie błysk i usłyszeli huk.

Fala uderzeniowa wybiła szyby w oknach i uszkodziła nadajniki telefonii komórkowej. Początkowo podawano, że spadł deszcz meteorytów, lecz potem rosyjskie ministerstwo ds. nadzwyczajnych wyjaśniło, że był to meteoryt, który spalił się przechodząc przez niższe partie atmosfery. Rozgrzane do czerwoności kamienie posypały się na miejscowości w obwodach swierdłowskim i czelabińskim.

Deszcz kosmicznych kamieni uszkodził dachy i powybijał szyby. Odłamki szkła raniły cztery osoby. Jak informuje ministerstwo do spraw nadzwyczajnych sytuacji – meteoryt nie zagroził samolotom przelatującym nad Uralem.

Świadkowie mówią, że włączały się alarmy samochodowe i pękały szyby w oknach; odnotowano przerwy w działaniu telefonów komórkowych. – O godz. 11 (godz. 6 czasu polskiego) mieliśmy liczne zgłoszenia różnych urazów, zranień i kontuzji – powiedział agencji Interfax przedstawiciel lokalnych władz.

Wcześniej informowano o czterech osobach, które zostały ranione odłamkami szkła.

Mieszkańcy mówią, że widzieli świecące obiekty na niebie także nad Jekaterynburgiem, ok. 200 km od Czelabińska.

Skutki upadku meteorytu ЖЕСТЬ

Źródło: Reuters, youtoube

ID oferty: 466511df9ae141fc

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Meteoryt spadł na Uralu w Rosji.”

 1. Ewiak Ryszard na 17 lutego 2013 @ 15:56

  Ta broń zostanie użyta w Armagedonie (Izajasza 30:30,31; Ezechiela 38:22,23; por. Jozuego 10:11; Hioba 38:22,23). Jest to jednak odległa przyszłość. Dokąd teraz zmierzamy? Przypomnę fragment starożytnego planu Nieba: „I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, bazy rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem” (Daniela 11:28,29a, przekład dosłowny).

  Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który skutkami przewyższy Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Znów stacjonować tu będą rosyjskie bazy.

  Nie powrócą one jednak wszędzie. „I [król północy] wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [1921], lub jak później [2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci” (Daniela 11:29b,30a, przekład dosłowny).

  Mojżesz pisał: „I okręty od strony Kittim [USN] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone” (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także zdąży użyć „wielkiego miecza” (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: „początek bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8).

  Po tej wojnie zostanie ustanowiona „ohyda spustoszenia” – rząd światowy (Daniela 11:31). Ta „bestia” spustoszy w pierwszej kolejności mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 13:1,2,7; Mateusza 24:15,21,22).

  Zaraz po tym ucisku wybuchnie kolejna wojna światowa (Daniela 11:40-43; Mateusza 24:29). Tym razem triumfować będzie Rosja i jej sojusznicy. Zapewne będą wśród nich także Chińczycy. Nikt nie oprze się tej „szarańczy” (Joela 2:1-11). Izrael także będzie wówczas okupowany (por. Ezechiela 39:23-29).

  Na marginesie dodam, że „królem południa” będzie wówczas przyszłe imperium anglo-amerykańskie (Objawienie 13:11). Od roku 1882 do dziś jest nim Wielka Brytania. Rosja przejęła rolę „króla północy” też w drugiej połowie XIX wieku, rozciągając wpływy na obszary należące niegdyś do Seleukosa I (Daniela 11:27). Tą rolę będzie pełnić już do samego końca. Wtedy „król północy” wystąpi też w roli „Goga z krainy Magog” (Daniela 11:45; Ezechiela 38:1-23).

  Po czwartej wojnie światowej reanimowany rząd światowy będzie miał już pełnię władzy. Wtedy spustoszy wielkie kościoły (Objawienie 17:16,17). Potem będzie kryzys i rewolucja jakiej świat nie widział (Daniela 12:1). Rozpadnie się cały ówczesny system. Władzę nad światem przejmie Jezus Chrystus. O to modlimy się w modlitwie Pańskiej, mówiąc: „Niech przyjdzie królestwo Twoje”. Dopiero wówczas zostaną usunięte wszystkie nasze problemy, w tym choroby, starość i nawet śmierć (Objawienie 21:4,5). Ziemia stanie się rajem (por. Izajasza 11:1-9; Psalm 37:29). Zmartwychwstaną zapisani w „księdze życia” (Objawienie 20:12-15). To tylko niektóre z zapowiedzianych w Biblii wydarzeń.

Zostaw odpowiedź