Iluminaci.com | Ustawa o GMO

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Koszmarna ustawa o GMO zatwierdzona przez Sejm

  • Data publikacji: 13 listopada 2012 23:46
  • Dodane przez: admin
Koszmarna ustawa o GMO zatwierdzona przez Sejm

Film z youtoube z komentarzem napisanym przez http://monitor-polski.pl
„8 listopada odbyły się trzy manifestacje przeciwko zatwierdzanej w Sejmie ludobójczej ustawie o nasiennictwie. Ustawa ostatecznie przeszła dzięki głosom zbrodniarzy z PO i PSL, którzy usankcjonowali ludobójstwo za pomocą roślin GMO – nasiona tej broni biologicznej będą odtąd dopuszczone w Polsce, a żywność GMO nie będzie w żaden sposób oznaczana. Celem bez wątpienia nie jest tylko profit, lecz przede wszystkim wymordowanie narodu polskiego. Podobnie jak zbrodniarze nazistowscy, polscy ludobójcy przebrani za posłów ostatecznie staną przed trybunałami i poniosą zasłużoną karę. Na nic nie zda się tłumaczenie, że się nie wiedziało. O tym, że GMO powoduje ciężkie choroby i zabija wszyscy posłowie doskonale wiedzą, bowiem od lat byli o tym informowani m.in. przez Koalicję Polska Wolna od GMO. 
Niedawne wyniki badań z Francji na szczurach dolały jeszcze oliwy do ognia, bowiem z całą pewnością stwierdzono, że szczurom karmionym za pomocą GMO rosną wielkie guzy nowotworowe, które powodują przedwczesną śmierć. Mimo to posłowie PO i PSL głosowali za dopuszczeniem tej trucizny do Polski.
Jedyną szansą na to, że ta ludobójcza ustawa nie przejdzie jest teraz zawetowanie jej przez Prezydenta B. Komorowskiego. Tyko w ten sposób może on ocalić głowy podopiecznych Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka”.

Miejmy nadzieję, że Prezydent Komorowski będzie wiedział co robić.

Więcej informacji o GMO

Petycja przeciwko ustawie o GMO

Podobne:Dodaj komentarz

  • Możesz wysłać prywatną wiadomość do Użytkownika.