Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Kosmici odwiedzają Ziemię. Kontrolujemy ich. – Niezwykłe wyznanie rosyjskiego premiera do kamery.

  • Katalogowany: 11 grudnia 2012 19:14

Opis

Niezwykłe wyznanie rosyjskiego premiera do kamery. Dmitrij Miedwiediew przyznał, iż dostał informacje na temat przybyszów z kosmosu odwiedzających Ziemię. Dodał też, że istnieje tajna jednostka, która ich kontroluje.

Powiem to pani pierwszy i ostatni raz – oświadczył Dmitrij Miedwiediew po zakończeniu specjalnego wywiadu dla pięciu kanałów rosyjskiej telewizji, który odbył się w sobotę. Dziennikarka dociekała, czy premier Rosji wierzy w nadchodzący koniec świata i czy naszą planetę odwiedzają „Obcy” z kosmosu.

Prezydent Rosji, gdy obejmuje urząd, dostaje specjalną walizkę zawierającą kody do broni jądrowej oraz specjalną teczkę z adnotacją „Ściśle tajne”. Ta teczka poświęcona jest przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili Ziemię – odparł szef rosyjskiego rządu.

Dziennikarka nie reagowała, a rosyjski premier z niewzruszoną miną kontynuował:

Istnieje także raport specjalnej ściśle tajnej jednostki, która kontroluje przybyszów przebywających na terytorium naszego kraju – wyjaśniał. I na koniec dorzucił:

Dokładne informacje znajdzie pani w filmie dokumentalnym „Faceci w czerni”. Więcej nie powiem, bo może to wywołać panikę – podsumował Dmitrij Miedwiediew, wywołując salwę śmiechu u przysłuchujących się jego wypowiedzi osób.

Rosyjski premier dobrze znany jest ze swojego poczucia humoru. Jak widać, dziennikarze powinni mieć się przy nim na baczności.

ZOBACZ WYPOWIEDŹ Dmitrija Miedwiediewa:

Źródło: dziennik.pl

ID oferty: 40150c777dd1849e

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

2 komentarze do “Kosmici odwiedzają Ziemię. Kontrolujemy ich. – Niezwykłe wyznanie rosyjskiego premiera do kamery.”

  1. To niech wpadna do mnie na kawe jak nas odwiedzaja 😀

  2. youtube.com/watch?v=jYY68vI7vzU&feature=share Watch the documentary about „men in black” recommended by the Russian Prime Minister: Dmitry Medvedev.

Zostaw odpowiedź