Koniec świata 21 grudnia 2012: NASA ZAPRZECZA, a sklepy ogłaszają wyprzedaże

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Koniec świata 21 grudnia 2012: NASA ZAPRZECZA, a sklepy ogłaszają wyprzedaże

  • Data publikacji: 20 listopada 2012 12:03
  • Dodane przez: Greg
Koniec świata 21 grudnia 2012: NASA ZAPRZECZA, a sklepy ogłaszają wyprzedaże

Koniec świata przewidziany jest na 21 grudnia 2012 roku. NASA próbuje odwołać zapowiedziany koniec świata, ale na całym świecie zapanowała panika. W Polsce sklepy nawet ogłaszają wyprzedaże na koniec świata! No bo kiedy kupić nową lodówkę, jak nie w dniu ostatecznej zagłady?

Koniec świata przewidziany jest 21 grudnia 2012 roku i wiele wskazuje na to, że sporo osób wierzy w proroctwo Oriona oraz w fakt, że zakończenie kalendarza Majów wieszczy nam rychła zagładę. Są jednak i sceptycy – do nich należą naukowcy z NASA, którzy próbują odwołać koniec świata. Jednak ich wysiłki na niewiele się zdają – przynajmniej na razie.

- Kalendarz majów, podobnie jak Twój kalendarz wiszący na ścianie – kończy się. Podobnie jak Ty powiesisz nowy kalendarz, zaczynający się 1 stycznia, podobnie Majowie zrobiliby nowy kalendarz – grzmią amerykańscy naukowcy.

Ich słowa na niewiele się zdają. We Francji władze zamykają na 5 dni przed planowanym armagedonem dostęp na górę Pic de Bugarach, którą zwolennicy dnia ostatniego uznają za miejsce, gdzie przetrwa życie na Ziemi. W ten sposób chcą uniknąć tłumów i ewentualnych wypadków.

Jak na koniec świata przygotowuje się Polska? Media Markt postanowił wykorzystać armagedon do celów marketingowych – z okazji końca świata market wieszczy ogromne wyprzedaże. Kiedy kupić lodówką, jak nie w dniu końca świata? Kiedy wydać oszczędności, jak nie przed śmiercią?

Wierzycie w tak hucznie zapowiadany koniec świata?

Źródło: se.pl

Podobne:Dodaj komentarz