Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Trzy wersje końca świata 21.12.2012 r.

 • Katalogowany: 16 listopada 2012 19:53
Trzy wersje końca świata 21.12.2012 r. - Zdjęcie 1

Opis

Im bliżej 21.12.2012 r., tym częściej słyszymy i czytamy o końcu świata.  W Internecie zaczyna huczeć od przerażających, katastroficznych wizji zagłady Ziemi, ale są też inne, bardziej optymistyczne wersje.

Wersja 1:

Zagłada Ziemi

W artykule opublikowanym w serwisie sfora.pl czytamy:

„Koniec świata ma nadejść już wkrótce – 21 grudnia 2012 roku. Jak wynika z proroctw nasza planetę mają zniszczyć katastrofy wywołane przebiegunowieniem Ziemi. Co to właściwie jest? 

Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Tak przynajmniej głosi proroctwo Oriona. Na rychły koniec świata wskazuje także kalendarz Majów – kończy się on dokładnie 21 grudnia 2012 roku. Z proroctwa wynika, że koniec świata wywoła przebiegunowienie naszej planety, a dokładniej kataklizmy, które to przebiegunowienie wywoła. Czym jednak jest?

Przebiegunowienie Ziemi nastąpi w wyniku oddziaływania na ziemskie pole magnetyczne ogromnej siły – ponad 20 tysięcy razy większej od ziemskiego pola magnetycznego. Ta siła będzie pochodziła od Słońca, na którym dojdzie do serii silnych wybuchów, które wytworzą pole magnetyczne mogące zmienić to ziemskie. W wyniku przebiegunowienia ziemskie bieguny zamienią się miejscami. Wywoła to liczne katastrofy – ogromne fale tsunami, powodzie, zlodowacenia na obszarach dotąd ciepłych. Tak przynajmniej wieszczy proroctwo Oriona. Ci ciekawe naukowcy uważają, że zamiana biegunów nie wpłynie znacząco na życie na Ziemi. Niestety – nie maja na to dowodów.

Z kolei ze strony  koniecswiata.org dowiemy się o potwierdzeniu tej daty:

„Majowie w Gwatemali potwierdzili datę końca świata.
Będzie to 21 grudnia 2012 roku. To dzień, w którym nastąpi koniec świata.

Archeologowie potwierdzili nowe odkrycie, odkryto treści Majów sprzed 1300 lat, które zawierają odniesienie do końcowej daty w kalendarzu Majów na 21 grudnia 2012 roku. To odkrycie, to jedno z najbardziej znaczących znalezisk, hieroglifów sprzed dziesięcioleci. Odkrycie ogłoszono do Pałacu Narodowego w Gwatemali.

„Ten tekst opowiada o starożytnej przepowiedni,” mówi Marcello A. Canuto, dyrektor Middle Tulane w amerykańskim Instytucie i współdyrektor wykopalisk w ruinach Majów La Corona. „Te nowe dowody sugerują, że 13 data Bak’tun była ważnym kalendarzowym wydarzeniem, które były obchodzone przez starożytnych Majów,” mówi Canuto.

Archeolodzy z Rutgers University w New Jersey i Uniwersytetu w Rzymie zgodnie twierdzą, że data zakończenia świata jest wyraźnie zapisana i potwierdzona w hieroglifach.

„Oni wiedzieli, jak długo świat będzie istniał i byli bardzo pewni że apokalipsa nastąpi. Przepowiednie były bardzo zaawansowane, znacznie bardziej niż są dziś”, powiedział profesor Kahmra Malley z Rutgers. ” Nie chciałbym robić żadnych długoterminowych planów”.

Archeolodzy zebrali się w „Site Q” w Gwatemali. Site Q jest źródłem wielu zrabowanych rzeźb, których miejsce pobytu pozostawały tajemnicą aż do ich ponownego odkrycia zaledwie piętnaście lat temu.”

Pojawiły się także filmy, które przedstawiają, jak będzie wygklądać koniec świata. Oto jeden z nich.

 

Wersja 2:

Duchowe przebudzenie świadomości

Na stronie in5d.com czytamy:

W okresie od grudnia 21-23, 2012 będziesz miał 8 minut, aby otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące tajemnicy życia.

Ac Tah, duchowy przywódca Majów twierdzi, że pomiędzy 21 a 23 grudnia 2012r. nastąpi wyrównanie planet. Będzie do nas płynąć energia pochodząca z centrum galaktyki, ale tylko przez ok. osiem minut. W tym czasie osiągniemy bardzo wysoko poziom świadomości. Będziemy mogli wówczas otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, by naprawić błędy, które popełniliśmy. Jeśli nie zdążymy tego zrobić w ciągu tych kilku minut, wrócimy do stanu w jakim jesteśmy obecnie.

Ta płynąca z kosmosu energia spowoduje, że posiądziemy pełną wiedzę o Wszechświecie.

Ac Tah zaleca mieć przy sobie długopis i papier, gdy portal zacznie się otwierać. Dzięki temu będziemy mogli zapisać wszystkie odpowiedzi, które później możemy spokojnie przeanalizować. Nasuwające się pytania i odpowiedzi będą dotyczyły głównie spraw duchowych i humanitarnych. Po tym będziemy mogli poznać, że to nastąpiło.

Otrzymamy odpowiedzi dotyczące dręczących nas obecnie problemów takich jak:

–         wolna energia, czyli darmowe systemy energetyczne
–         jak nakarmić świat?
–         jak korzystać z naszych umysłów optymalnie?
–         jak uaktywnić „trzecie oko”, czyli jak rozwinąć zdolności telepatyczne?
–         w jaki sposób wykorzystać kryształy w najbardziej korzystny sposób?
–         jak leczyć wszystkie choroby?

Wersja 3:

Nie będzie końca świata

Na wielu stronach internetowych czytamy, że żadnego końca świata nie będzie, a wszystko to wymysły mające wzudzić sensację.
Jak wynika z ankiet przprowadzanych na różnych serwisach, w tę wersję wierzy najwięcej osób. Jak będzie naprawdę, o tym przekonamy się już wkrótce.

Teoria Karline

Moja przyjaciółka Karline, ma dość ciekawą teorię. Otóż uważa, że „każdy ma to, w co wierzy” i w związku z tym dzień 21 grudnia 2012r. dla każdego może wyglądać zupełnie inaczej.

Jeśli ktoś naprawdę wierzy, że koniec świata nastąpi, być może tego doświadczy.

Jeśli ktoś jest rozwinięty duchowo, może odczuć energię płynącą z kosmosu i poznać odpowiedzi na pytania dotyczące Wszechświata.

Jeśli, z kolei, ktoś nie wierzy w żadne zmiany i jest bardzo mocno przywiązany do obecnego życia i aktualnej sytuacji, dzień 21 grudnia 2012r. będzie dla niego takim samym dniem jak wszystkie dotąd.

Karline mówi, że po tej dacie świat pójdzie w trzech kierunkach:

–         jeden ku zagładzie
–         drugi w kierunku oczyszczenia i naprawienia Ziemi
–         trzeci pozostanie bez zmian i podąży w stronę, jaką przygotowują nam Iluminaci.

Biorąc pod uwagę wielowymiarowość Wszechświata i jego układ holograficzny, teoria ta jest jak najbardziej do przyjęcia. Niestety nie będziemy mogli się o tym przekonać, bo nie widzimy światów równoległych.

Ja osobiście skłaniam się w stronę poznania i przywracania naszej Ziemi do stanu naturalnego, bo jeśli tego nie zrobimy, prędzej czy później dojdzie do końca świata.

 

ID oferty: 45150a6722fab733

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

9 komentarzy do “Trzy wersje końca świata 21.12.2012 r.”

 1. Jeśli ktoś naprawdę wierzy, że koniec świata nastąpi, być może tego doświadczy.

  Jeśli ktoś jest rozwinięty duchowo, może odczuć energię płynącą z kosmosu i poznać odpowiedzi na pytania dotyczące Wszechświata.

  Jeśli, z kolei, ktoś nie wierzy w żadne zmiany i jest bardzo mocno przywiązany do obecnego życia i aktualnej sytuacji, dzień 21 grudnia 2012r. będzie dla niego takim samym dniem jak wszystkie dotąd.

  z tym sie zgadzam ale to wystepuje rowniez w biblii blogoslawieni co nie widzieli a uwierzyli …
  kazdy inaczej odbiera zycie i wiare… stad to sie moze zgadzac ,ze kazdy inaczej odbierze koniec materializmu i wejscie w epoke duchowosci o ktorej mowili Majowie

 2. karline zgaduje… nie mozna tworzyc wszystkich swiatow naraz
  albo wybieramy dobro albo zlo dwom panom nie mozna sluzyc
  jesli ku zagladzie to oznacza ,ze finasjera bedzie wprowadzac wiekszy ucisk w 2013 a potem 2014 wojna swiatowa na wiosne
  jesli duchowosc to oznacza ,ze finansjera zostala przeswietlona przez ludzi i traci wladze materializm zostanie obalony a finsjera skonczona i jej zapedy
  jesli finsjera bedzie chciala wladzy dalej to nie moze zaistniec punkt 3 to jest swiat taki sam tylko punkt pierwszy
  te teorie powstaja w wyniku dzialania Merkurego blisko Ziemi tak jak dzisiaj i beda ” oswiecac” ludzi i tych zlych i tych dobrych do glupich i niebezpiecznych teorii lub bardzo ciekawych teorii
  wenus ma podobna role – pan ciemnosci Lucyfer przybywa ale i kobieta Milosc
  a co do marsa jest daleko wojny nie bedzie w 2013 🙂
  tyle mowia planety … Ksiezyc juz uratowal nas w 2012 od wojny z IRANEM…
  CZY TO TEORIA CZY ZMIANA PLANU tego sie juz nie dowiemy
  Obserwujcie uklady planetarne – Majowie dali wskazowke ,ze chyba warto to robic…

 3. viktor to samo mowili majowie i to ze bogaty pomoze biednemu ( iluminaci nie maja wyjscia musza pomagac biednym inaczej nie bede mieli zysku z nich jak im zabiora wszystko
  majowie moiwli ze czarny czlowiek wspolpracuje z bezbarwnym i mu pomaga
  czarny czlowiek jest ze zlota( materializm) a bezbarwny ( duchowosc) inne rasy jak z drewna i gliny zostaly zniszczone juz wczesniej prze bogow

 4. Według indian Hopi żyjemy w końcu czwartego już świata(cywilizacji).Trzy poprzednie zostały zniszczone przez kataklizmy.Za każdym razem jednak część ludzkości przeżyła by zaczynać prawie od początku.Jak będzie tym razem tego nikt nie wie,wiadome jest według Hopi ,że ludzkość ma przed sobą jeszcze trzy światy egzystencji,które za każdym razem będą krótsze.Ostatni siódmy świat będzie ukoronowaniem wędrówki ludzkości ku całkowitemu przebudzeniu(Josef.F.Blumrich „Kasskara and the seven worlds”)

 5. Według mnie teoria Karliny już się realizuje i to od conajmniej od ok.30 lat, tak jak i przebiegunowanie Ziemi. Kierunek ku zagładzie – to wojny, konflikty będące zagładą dla ludzi, którzy są tych zdarzeń uczestnikami bezpośrednimi lub pośrednimi.
  Drugi kierunek – oczyszczenie i naprawianie Ziemi (matki natury) też już w tym kierunku podążają setki tysięcy ludzi dobrej woli (np. zieloni). Ten kierunek, to również rozwój duchowy, podążanie w stronę miłości bezwarunkowej wobec wszystkiego co nas otacza. Trzeci pozostanie bez zmian i podąży w stronę, jaką przygotowują nam Iluminaci – to ludzie, którzy oddalają się od idących w kierunku oczyszczania, naprawiania matki natury, w kierunku rozwoju duchowego, ponieważ nie rozumieją zachodzących zmian, boją się ich i są zbyt mocno przywiązani do spraw materialnych, do konsumpcji tego co wytworzą bez względu na konsekwencje tego szkodzącego Ziemi tworzenia.

 6. Odwołując się do teorii Karline i biorąc pod uwagę światy równoległe, to w zasadzie możemy mieć doczynienia z ciągłym się ich rozgałezianiem. Tzn. życie ludzkości może jednocześnie iść w najróżniejszych kierunkach w różnych momentach niekoniecznie związanych z jakąś datą. Jak słusznie zauważyła Gienia, niewiadomo, czy to będzie w tym roku, chociaż być może jakieś szczególne daty mogą wpływać na to rozgałęzienie. W każdym razie ja też przychylam się do tej teorii.

 7. W mojej ocenie teoria Karliny jest tą właściwą. Poza tym jest kilka aspektów, których zdaje się nikt nie bierze pod uwagę.
  W biblii są zapisane słowa Pana Boga. „Będziecie słyszeć o zbliżającym się końcu świata. Powstaną różni prorocy. Ale tylko Ja wiem, kiedy to nastąpi. Nawet mój syn Jezus nie zna daty i godziny końca świata”…
  Druga rzecz, to daty. Swego czasu było dość głośno na ten temat. Mianowicie: któryś z Papieży (nie pamiętam który) zlecił ustalenie właściwego czasu dla wszystkich. W tym czasie każdy kraj miał swój własny kalendarz. Opracowujący właściwą datę pomylił się bodajże o rok. Pomimo, że dzisiejsi uczeni znaleźli ten błąd nie naprawiono go z uwagi na bodajże zbyt wysoki koszt.
  Ponadto z tego co czytałam dzisiejsi Majowie są bardzo poirytowani, że przypisuje się ich przodkom twierdzenie, że 21 grudnia 2012 r nastąpi koniec świata. Zaprzeczają temu z całą stanowczością. Wiedzą jedynie, że coś nastąpi, ale co?… Nie wiedzą sami. Na pewno będzie to ważne wydarzenie dla ludzkości. Tak mówią dzisiejsi Majowie.
  Są jeszcze przepowiednie indian Hopi o wydarzeniach, które mają nastąpić i są zbliżone do przemyśleń Karliny.
  Myślę, że Karlina ma rację w 100% o ile nastąpi to właśnie w tym roku.

 8. Ja też jestem sklonna uwierzyc w te teorie i mam nadzieje, ze pojdziemy „kierunku oczyszczenia i naprawienia Ziemi”:)

 9. ciekawa teoria Karline bardzo ciekawa

Zostaw odpowiedź