Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Koniec Świata 2012 zapowiada przywódca Iranu Ali Chamenei

  • Katalogowany: 12 lipca 2012 18:28

Opis

Irański przywódca duchowy ajatollah Ali Chamenei wezwał mieszkańców kraju, aby przygotowali się do wojny i końca świata.

W niedawnym orędziu do Irańczyków, wezwał wiernych by czekali na przybycie dwunastego – „ukrytego” imama Mahdiego.
Szyici wierzą, że pojawi się on na Sądzie Ostatecznym, aby uratować świat i ustanowić islamski porządek świata – (według portalu „Interfax-Religia”).

Kwestia imama Mahdiego ma pierwszorzędne znaczenie, a jego przybycie jest wyraźne w nauczaniu naszej świętej religii” – powiedział Ali Chamenei, podkreślając, że Irańczycy powinni przygotować się na przybycie wielkiego wodza.
Jeśli myślimy o sobie jako wojownicy z XII Imam, musimy być przygotowani do wojny” – dodał – „Pod kierunkiem Boga i z jego pomocą staniemy się niewidzialni, tak, że cywilizacja islamska będzie dominować na świecie. To nasz los” – powiedział ajatollah.

Od niedawna, władze irańskie rozpowszechniają wśród żołnierzy broszurę „Ostatnie sześć miesięcy” zachęcając do przygotowania się do nadejścia imama i konfrontacji z Zachodem, uzbrajającym się w broń jądrową.

Źródło: newsru.com

A po co wojna? – zobacz TUTAJ

  

ID oferty: 5494ffefb0677d03

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

3 komentarze do “Koniec Świata 2012 zapowiada przywódca Iranu Ali Chamenei”

  1. Kolejna sprawa illuminatów wojna to dobry interes tak jak to już działo się wcześniej …
    Głupcy!!! Zabijają się na ich żądanie…zresztą są przez nich kontrolowani. Nowy Porządek Świata

  2. typowe antyamerykańskie zachowanie,gada głupoty chce omamic swój naród do końca moze ma na myśli bombę atomową jako przybycie dwunastego ukrytego.haha
    Szanowny Panie ajatollah Ali Chamenei zrzucenie bomby chocby na Izrael bo zapewne ten panski dwunasty ukrty bedzie mial taki zasieg porzekresla odrazu Iran z mapy zachod tylko czeka 😉

  3. Od niedawna, władze irańskie rozpowszechniają wśród żołnierzy broszurę „Ostatnie sześć miesięcy” zachęcając do przygotowania się do nadejścia imama i konfrontacji z Zachodem, —uzbrajającym się w broń jądrową— POWIEM TAK.EWIDENTNIE PISANE NA ZAMÓWIENIE

Zostaw odpowiedź