Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Komisja Trójstronna dyskutuje nad „wielką wojną” na Bliskim Wschodzie. Obama wysyła żołnierzy do Turcji.

  • Katalogowany: 14 grudnia 2012 21:52

Opis

Administracja Obamy podniosła stawkę w grze o Syrię wysyłając baterie rakiet typu Patriot i żołnierzy do Turcji. „Nie możemy spędzać dużo czasu martwiąc się o to czy to wkurza Syrię”, powiedział szef Pentagonu Leon Panetta, po wylądowaniu w bazie lotniczej Incirlik około 80 km od granicy z Syrią.

Wolna Syryjska Armia i al-Kaida przeprowadzają ataki by zdestabilizować Syrię przy granicy z Turcją gdzie wdrożony będzie system rakiet Patriot mający zapobiec działaniom obronnym syryjskiego reżimu przed finansowanymi przez CIA, Arabię Saudyjską i Katar najemnikami.

W zeszłym tygodniu NATO uzgodniło wysyłanie rakiet Patriot do Turcji. „Nie mamy zamiaru, ukrytego lub publicznego, bezpośrednio lub pośrednio, do wprowadzenia strefy zakazu lotów w przestrzeni powietrznej Syrii. Nie ma żadnych planów operacyjnych dla jakiejkolwiek interwencji w Syrii,” powiedział w piątek generał Knud Bartels, szef Komitetu Wojskowego NATO.

Według raportu napisanego przez Jima Tuckera z gazety American Free Press przed podjęciem decyzji przez Stany Zjednoczone o eskalacji napięcia na Bliskim Wschodzie, grupa Komisji Trójstronnej spotkała się z członkami Kongresu w celu omówienia perspektyw szerszego konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie.

„Członkowie grupy Komisji Trójstronnej na Amerykę Północną i kongresmani, którzy uczestniczyli w zgromadzeniu walczyli, aby ukryć swoje spotkanie w Waszyngtonie, pomiędzy 30 listopada a 3 grudnia. Nie chcieli żadnego publicznego wglądu w ich wysiłki stworzenia kolejnej wojny na Środkowym Wschodzie” napisał Tucker w środę, 12 grudnia.

Spotkanie odbyło się za zamkniętymi drzwiami w Bibliotece Kongresu, gdzie dziennikarze nie mieli dostępu.

[…] Według źródeł Tuckera, kilku członków Kongresu przynależących do grupy “zostało podsłuchanych informując swoją eskortę pracowników, że nadchodzi wojna na Bliskim Wschodzie”, pomimo wezwań do cięcia wydatków, podwyżek podatków i tzw fiskalnego klifu. „Oni spodziewają się rozlewu krwi.”

„To może być największa [wojna] jaką tam kiedykolwiek mieliśmy”, usłyszała jedna z osób, według raportu Tuckera.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Przypis prisonplanet.pl
W konflikcie libijskim to Grupa Bilderberg zdecydowała o otwartym, militarnym wsparciu „bojowników” co po 3 miesiącach zakończyło się obaleniem Kadafiego. Obecnie Komisja Trójstronna, będąca odnogą Grupy Bilderberg, kontynuuje wdrażanie decyzji, która zapadła w 2011. Właśnie wtedy elity zadecydowały, iż „chcą doprowadzić do stworzenia „wielkiej krwawej wojny” w regionie”, co obecnie ma miejsce.

Źródło: prisonplanet.pl

ID oferty: 99050cb917d6ca31

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź