Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Jak dołączyć do Anonymous?

 • Katalogowany: 21 stycznia 2012 21:39

Opis

Nie możesz dołączyć do Anonymous. Nikt nie może.
Anonymous nie jest organizacją. To nie klub, patia czy nawet ruch. Nie ma karty, manifestacji, opłat członkowskich.
Anonymous nie ma liderów, guru, ideologów. W rzeczywistości, nie istnieje nawet stała ideologia.

Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy podróżują razem, w niewielkiej odległości – podobnie jak osoby dojeżdżające do pracy, które spotykają się w autobusie czy tramwaju: przez krótki okres czasu mamy tę samą drogę, wspólny cel lub niechęć. I na tej drodze, razem, możemy zmienić świat.

Nikt nie może mówić za Anonymous. Nikt nie może powiedzieć: należysz lub nie do Anonymous. Nadal chcesz dołączyć do Anonymous? Cóż, jeżeli chcesz to już należysz.

Jak nawiązać kontakt z innymi?
Anonymous nie ma scentralizowanej infrastruktury. Korzystamy z istniejących sieci Internetu, zwłaszcza społecznych i jesteśmy gotowi wskoczyć do następnej, jeśli ta wydaje się zagrożona, jest atakowana, lub zaczyna nas nudzić.

W chwili pisania tego tekstu Facebook, Twitter i IRC wydają się najbardziej aktywnymi połączeniami. Ale może się to zmienić w każdej chwili. Mimo tego, są to prawdopodobnie najlepsze miejsca, aby zacząć. Poszukaj takich pojęć, jak „anonymous”, „anonops” i innych słów kluczowych, które mogą być powiązane z naszymi działaniami.

Jak mogę rozpoznać innych Anonimowych?
Należymy do wszystkich grup społecznych: Jesteśmy studentami, robotnikami, urzędnikami, bezrobotnymi; Jesteśmy młodzi lub starzy, nosimy eleganckie ubrania albo szmaty, jesteśmy hedonistami, ascetami, zawodnikami, aktywistami. Pochodzimy z różnych ras, krajów i narodowości.
Jest nas wielu.

Jesteśmy waszymi sąsiadami, współpracownikami, fryzjerami, kierowcami waszych autobusów, waszymi adminami. Jesteśmy mężczyzną z walizką na drodze oraz dziewczyną z baru, którą chcesz poderwać. Jesteśmy Anonimowi. Wielu z nas lubi nosić maski Guya Fawekesa na demonstracjach. Niektórzy z nas używają ich również jako zdjęć profilowych w portalach społecznościowych. To pomaga rozpoznać nam się z innymi.

Czy jesteście infiltrowani?
Jeśli rozmawiasz z innym Anonimowym, nigdy nie wiesz kim on jest. Może być hackerem, crackerem, phisherem, agentem, szpiegiem, prowokatorem — albo po prostu facetem z sąsiedztwa. Lub jego córką. Bycie Anonimowym nie jest nielegalne. Noszenie maski Guya Fawkesa również. Pamiętaj o tym. Jeżeli osobiście nie byłeś zaangażowany w nielegalne działania, to nie musisz się martwić, nie ważne z kim rozmawiasz. Jeśli byłeś, nie jest mądrym mówienie o tym. Do nikogo.

Jak mogę chronić swoją prywatność?
Wymyśl alias, Nick, pseudonim… Nazywaj to jak chcesz, po prostu coś wymyśl. Wtedy zarejestruj konto mailowe pod tym imieniem w jednym z dużych serwerów mailingowych. Użyj tego adresu e-mail do rejestracji swoich kont na Twitterze, Facebooku etc. Upewnij się, że usunąłeś wszystkie ciasteczka (pliki „cookies”) zanim zaczniesz używać swojej nowej tożsamości, albo lepiej używaj innej przeglądarki internetowej do twoich działań dla Anonymous.

Jeśli chcesz być bardziej bezpieczny zapytaj nas o encryption, steganography, TOR, etc. Wielu z nas wie jak tego nazywać.
Zawsze będziemy respektować twoją prywatność. Nigdy nie zapytamy o twoje informacje osobiste, a jeśli to zrobimy nie będziemy oczekiwać prawdziwej odpowiedzi. Ty również nie powinieneś.

Co jest właściwym postępowaniem?
Jedyną osobą, która może Ci powiedzieć co jest dla Ciebie właściwe, jesteś ty sam. To także jedyna osoba, za którą powinieneś podążać. Nie mamy lidera. Jesteś też jedyną osobą odpowiedzialną za swoje działania. Rób co uważasz za słuszne. Nie rób tego, co według Ciebie jest niewłaściwe.

Jak wielu jest Anonimowych?
Jest nas więcej niż myślisz. Jest nas więcej niż ktokolwiek myśli. Jest nas wielu.

Jesteś teraz jednym z nas. Witaj wśród Anonimowych.

Jesteśmy Anonimowi.
Jesteśmy Legionem.
Nie wybaczamy.
Nie zapominamy.
Spodziewaj się Nas!

ANONYMOUS WORLD: http://youtu.be/VnQrIgqe3-4


ID oferty: 2414f522b74868c2

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

25 komentarzy do “Jak dołączyć do Anonymous?”

 1. Great illuminate 666GGG na 20 sierpnia 2019 @ 02:09

  Pozdrowienia z WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do Stanów Zjednoczonych i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa ZAMÓWIENIA ILLUMINATI, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także gdzie można ujrzeć światło bogactwa i szczęścia bez jakakolwiek ofiara krwi. I z biegiem lat mamy światowych liderów, MILIONARIUSZY, BILLIONAIRY, NAUKOWCÓW, SUPERSTARÓW i wszystkich dzieł życia, jesteście mile widziani na całym świecie w swojej rasie, religii i pochodzeniu etnicznym. WITAMY w HALIE Sław i BOGACTWA.
  Uprzejmie napisz do nas na nasz prywatny mail: greatilluminate99@gmail.com

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE.

 2. ILLUMINATI NEW WORLD ORDER 666 na 16 sierpnia 2019 @ 09:39

  Pozdrowienia z WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do Stanów Zjednoczonych i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa ZAMÓWIENIA ILLUMINATI, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także gdzie można ujrzeć światło bogactwa i szczęścia bez jakakolwiek ofiara krwi. I z biegiem lat mamy światowych liderów, MILIONARIUSZY, BILLIONAIRY, NAUKOWCÓW, SUPERSTARÓW i wszystkich dzieł życia, jesteście mile widziani na całym świecie w swojej rasie, religii i pochodzeniu etnicznym. WITAMY w HALIE Sław i BOGACTWA.
  Uprzejmie napisz do nas na nasz prywatny mail: greatilluminate99@gmail.com

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE.

 3. Iluminaci to społeczeństwo, które stara się promować duchowość i moralność
  wartości. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i
  ulga. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, niezależnie od tego
  o ich różnicach i pochodzeniu, i upewnijcie się, że ci dobrzy ludzie się staną
  lepiej w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i
  stać się bogatym, sławnym, potężnym i przodować w życiu Możesz się z nami skontaktować
  Illuminatidavidjoe@gmail.com Możesz również skontaktować się z nami na WhatsApp +1 (501)
  781–2365

 4. helen james na 27 czerwca 2019 @ 06:47

  Dzień dobry wszystkim, mam dla was dobrą wiadomość, czy potrzebujecie pożyczki, aby założyć własną firmę lub zainwestować w firmę, spłacić dług lub rozwiązać niektóre problemy? firma finansująca trems jest gotowa pożyczyć ci tyle, ile możesz spłacić, bez sztuczek, oszustw lub grania w gry, poważnie i bojąc się Boga, skontaktuj się z: tremsfinanceloanfirm@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

 5. mrs jane david na 27 czerwca 2019 @ 06:46

  kościół iluminatów składa się z wielu miliarderów i ma moc, weath, bogactwa i jest sławną osobą na świecie. Dołącz do kultu iluminacyjnego już dziś i zdobądź natychmiastową sumę 300 milionów dolarów za darmo w dowolnym miejscu na świecie, a także otrzymasz 100 000 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie … Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie następujących informacji na ten e-mail poniżej (power666brotherhood@gmail.com KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI. Nagroda pieniężna w wysokości 300 000 000 USD USD Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 120 000 USD USD Dom marzeń zakupiony w kraju według własnego wyboru Urlop jednego miesiąca (w pełni opłacony ) do swojego wymarzonego celu turystycznego Jednoroczny pakiet członkowski w golfa Zabieg VIP na wszystkich lotniskach na świecie Całkowita zmiana stylu życia Dostęp do Bohemian Grove Miesięczna płatność w wysokości 70 000 000 USD na konto bankowe co miesiąc jako członek Miesięczny zarezerwowany termin w pierwszej piątce światowi liderzy i 5 największych gwiazd na świecie Powiedz nam niewiele o sobie … Bez brudnej gry, bez poświęceń i bez zła, kult pokoju, wielki cel Illuminati napisz do nas er666brotherhood@gmail.com

 6. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  osiągnąć swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminatu. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli ty
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Oświetl wtedy
  może nawiązać kontakt z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje …………….. ……………………….. Państwo.
  lub
  zadzwoń do pana Franka i możesz go także dodać na WhatsApp +2348100367800 dzięki
  ty..

 7. Great illuminate 666 ORD na 23 czerwca 2019 @ 17:41

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 8. GREAT ILLUMINATI ORDER 666 na 20 czerwca 2019 @ 22:01

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 9. GREAT ILLUMINATI ORDER 666 na 12 czerwca 2019 @ 22:51

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 10. ILLUMINATI NEW WORLD ORDER na 22 maja 2019 @ 12:54

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 11. GREAT ILLUMINATI ORDER na 8 maja 2019 @ 23:22

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytan, Niemcy, Europa. Azja, Australia .

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 12. GREAT ILLUMINATI ORDER na 30 kwietnia 2019 @ 15:41

  Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com

  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

 13. Pozdrowienia od wielkiego ZLECENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatu, gdzie możesz odzyskać swoje utracone sny, a także gdzie możesz zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 700 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybiorą i lokują z inwestycjami, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE ŁĄCZĄ SIĘ Z OŚWIETLENIEM.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 700 000 USD USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju
  4. Paszport dyplomatyczny do podróży do dowolnego kraju i wielu innych

  UWAGA; możesz dołączyć do bractwa Iluminatów z dowolnego miejsca na świecie Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejtu, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Europy. Azja, Australia itd.,

  UWAGA: jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: illuminatitemple816@gmail.com

  Pozdrowienia ILLUMINATI TEMPLE UNITED STATES
  JASKÓŁKA OKNÓWKA

 14. HakerEduPL na 6 sierpnia 2016 @ 13:56

  Fajne się czyta ale… jeśli rozmawiam z drugim człowiekiem on również może być cytuje „być hackerem, crackerem, phisherem, agentem, szpiegiem, prowokatorem”. Ogólnikowanie! 🙂

 15. A ja podziwiam ANONYMOUS. Ave wolnosci serc i ducha.

 16. lol

 17. Czy jesteś człowiekiem Business lub wykonawcę, polityków czy Pastor i chcesz stać się wielki, potężny i sławny w świecie, dołącz do nas, aby stać się jednym z naszego oficjalnego członka dziś będziecie mieć idealną okazję odwiedzić Iluminatów i jego przedstawiciela po zakończeniu rejestracji przez użytkownika, żadna ofiara, czy życie ludzkie potrzeby, Illuminati braterstwa niesie ze sobą bogactwa i sławy w życiu, masz pełny dostęp do wyeliminowania ubóstwa z dala od swojego życia teraz. to tylko element, który został zainicjowany w kościele illuminati posiadają uprawnienia do wniesienia jakiegokolwiek elementu do kościoła, więc zanim skontaktujesz się każdy podmiot musi mieć łącze, który jest już zarejestrowany, dołącz do nas już dziś i zrealizować swoje marzenia. możemy również pomóc naszym członkiem ochrony leków popychanie, gdy stajesz się członkiem będziesz bogaty i sławny przez resztę swojego życia, illuminati, aby tam członkiem zadowoleni więc będą chcieli wszyscy być również członkiem Illuminati Dzięki o kontakt e-mail na osasmikelive@gmail.com

 18. pomóżcie Polsce

 19. bardzo bym prosił o interwencje w zakłamaną wp.pl ta filtracja wpisów przez wp.pl woła o pomstę do nieba,pomocy mam tego ich zakłamania dość

 20. Jestem pojebany,a moje marzenie to koniec świata wywołany przez ludzi nie pisze o sobie tobie tylko najlepiej uzbrojonych militarnie państwach,ludzka ciekawość,nienawiść,pazerność itp.

 21. trzeba pomuc zwaic znog janukowycza ukraincom moze akcja sieciowa?

 22. Witam
  Jest źle trzeba działać potrzebna jest federacji światowa uzywajacca wrogiej broni przeciw wrogowi Ja jestem gotów na poświęcenia dla ludzkosci a Ty?
  Wielki szum zmusi do błędów które poprzez pyche niektórych silnych ludzi doprowadzi do zapowiadane ery dobrobytu a do tego może dojść tylko wtedy gdy będziemy działać a nie debatowac
  Jako ludzie mamy wybór i uważam że musimy pozostać ludźmi bo to planeta ludzi a nie człowieka my mamy władze my mamy głos to my zyjemy
  Proponuje wszystkim zapoznać się z projektem “ UJAWNIENIE“ po zglebieniu wszystkich informacji myślę że kolejnych kilka osob stanie oo stronie ludzkosci

Zostaw odpowiedź