Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Jak dołączyć do Anonymous?

 • Katalogowany: 21 stycznia 2012 21:39

Opis

Nie możesz dołączyć do Anonymous. Nikt nie może.
Anonymous nie jest organizacją. To nie klub, patia czy nawet ruch. Nie ma karty, manifestacji, opłat członkowskich.
Anonymous nie ma liderów, guru, ideologów. W rzeczywistości, nie istnieje nawet stała ideologia.

Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy podróżują razem, w niewielkiej odległości – podobnie jak osoby dojeżdżające do pracy, które spotykają się w autobusie czy tramwaju: przez krótki okres czasu mamy tę samą drogę, wspólny cel lub niechęć. I na tej drodze, razem, możemy zmienić świat.

Nikt nie może mówić za Anonymous. Nikt nie może powiedzieć: należysz lub nie do Anonymous. Nadal chcesz dołączyć do Anonymous? Cóż, jeżeli chcesz to już należysz.

Jak nawiązać kontakt z innymi?
Anonymous nie ma scentralizowanej infrastruktury. Korzystamy z istniejących sieci Internetu, zwłaszcza społecznych i jesteśmy gotowi wskoczyć do następnej, jeśli ta wydaje się zagrożona, jest atakowana, lub zaczyna nas nudzić.

W chwili pisania tego tekstu Facebook, Twitter i IRC wydają się najbardziej aktywnymi połączeniami. Ale może się to zmienić w każdej chwili. Mimo tego, są to prawdopodobnie najlepsze miejsca, aby zacząć. Poszukaj takich pojęć, jak „anonymous”, „anonops” i innych słów kluczowych, które mogą być powiązane z naszymi działaniami.

Jak mogę rozpoznać innych Anonimowych?
Należymy do wszystkich grup społecznych: Jesteśmy studentami, robotnikami, urzędnikami, bezrobotnymi; Jesteśmy młodzi lub starzy, nosimy eleganckie ubrania albo szmaty, jesteśmy hedonistami, ascetami, zawodnikami, aktywistami. Pochodzimy z różnych ras, krajów i narodowości.
Jest nas wielu.

Jesteśmy waszymi sąsiadami, współpracownikami, fryzjerami, kierowcami waszych autobusów, waszymi adminami. Jesteśmy mężczyzną z walizką na drodze oraz dziewczyną z baru, którą chcesz poderwać. Jesteśmy Anonimowi. Wielu z nas lubi nosić maski Guya Fawekesa na demonstracjach. Niektórzy z nas używają ich również jako zdjęć profilowych w portalach społecznościowych. To pomaga rozpoznać nam się z innymi.

Czy jesteście infiltrowani?
Jeśli rozmawiasz z innym Anonimowym, nigdy nie wiesz kim on jest. Może być hackerem, crackerem, phisherem, agentem, szpiegiem, prowokatorem — albo po prostu facetem z sąsiedztwa. Lub jego córką. Bycie Anonimowym nie jest nielegalne. Noszenie maski Guya Fawkesa również. Pamiętaj o tym. Jeżeli osobiście nie byłeś zaangażowany w nielegalne działania, to nie musisz się martwić, nie ważne z kim rozmawiasz. Jeśli byłeś, nie jest mądrym mówienie o tym. Do nikogo.

Jak mogę chronić swoją prywatność?
Wymyśl alias, Nick, pseudonim… Nazywaj to jak chcesz, po prostu coś wymyśl. Wtedy zarejestruj konto mailowe pod tym imieniem w jednym z dużych serwerów mailingowych. Użyj tego adresu e-mail do rejestracji swoich kont na Twitterze, Facebooku etc. Upewnij się, że usunąłeś wszystkie ciasteczka (pliki „cookies”) zanim zaczniesz używać swojej nowej tożsamości, albo lepiej używaj innej przeglądarki internetowej do twoich działań dla Anonymous.

Jeśli chcesz być bardziej bezpieczny zapytaj nas o encryption, steganography, TOR, etc. Wielu z nas wie jak tego nazywać.
Zawsze będziemy respektować twoją prywatność. Nigdy nie zapytamy o twoje informacje osobiste, a jeśli to zrobimy nie będziemy oczekiwać prawdziwej odpowiedzi. Ty również nie powinieneś.

Co jest właściwym postępowaniem?
Jedyną osobą, która może Ci powiedzieć co jest dla Ciebie właściwe, jesteś ty sam. To także jedyna osoba, za którą powinieneś podążać. Nie mamy lidera. Jesteś też jedyną osobą odpowiedzialną za swoje działania. Rób co uważasz za słuszne. Nie rób tego, co według Ciebie jest niewłaściwe.

Jak wielu jest Anonimowych?
Jest nas więcej niż myślisz. Jest nas więcej niż ktokolwiek myśli. Jest nas wielu.

Jesteś teraz jednym z nas. Witaj wśród Anonimowych.

Jesteśmy Anonimowi.
Jesteśmy Legionem.
Nie wybaczamy.
Nie zapominamy.
Spodziewaj się Nas!

ANONYMOUS WORLD: http://youtu.be/VnQrIgqe3-4


ID oferty: 2414f522b74868c2

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

12 komentarzy do “Jak dołączyć do Anonymous?”

 1. HakerEduPL na 6 sierpnia 2016 @ 13:56

  Fajne się czyta ale… jeśli rozmawiam z drugim człowiekiem on również może być cytuje „być hackerem, crackerem, phisherem, agentem, szpiegiem, prowokatorem”. Ogólnikowanie! 🙂

 2. A ja podziwiam ANONYMOUS. Ave wolnosci serc i ducha.

 3. lol

 4. Czy jesteś człowiekiem Business lub wykonawcę, polityków czy Pastor i chcesz stać się wielki, potężny i sławny w świecie, dołącz do nas, aby stać się jednym z naszego oficjalnego członka dziś będziecie mieć idealną okazję odwiedzić Iluminatów i jego przedstawiciela po zakończeniu rejestracji przez użytkownika, żadna ofiara, czy życie ludzkie potrzeby, Illuminati braterstwa niesie ze sobą bogactwa i sławy w życiu, masz pełny dostęp do wyeliminowania ubóstwa z dala od swojego życia teraz. to tylko element, który został zainicjowany w kościele illuminati posiadają uprawnienia do wniesienia jakiegokolwiek elementu do kościoła, więc zanim skontaktujesz się każdy podmiot musi mieć łącze, który jest już zarejestrowany, dołącz do nas już dziś i zrealizować swoje marzenia. możemy również pomóc naszym członkiem ochrony leków popychanie, gdy stajesz się członkiem będziesz bogaty i sławny przez resztę swojego życia, illuminati, aby tam członkiem zadowoleni więc będą chcieli wszyscy być również członkiem Illuminati Dzięki o kontakt e-mail na osasmikelive@gmail.com

 5. pomóżcie Polsce

 6. bardzo bym prosił o interwencje w zakłamaną wp.pl ta filtracja wpisów przez wp.pl woła o pomstę do nieba,pomocy mam tego ich zakłamania dość

 7. Jestem pojebany,a moje marzenie to koniec świata wywołany przez ludzi nie pisze o sobie tobie tylko najlepiej uzbrojonych militarnie państwach,ludzka ciekawość,nienawiść,pazerność itp.

 8. trzeba pomuc zwaic znog janukowycza ukraincom moze akcja sieciowa?

 9. Witam
  Jest źle trzeba działać potrzebna jest federacji światowa uzywajacca wrogiej broni przeciw wrogowi Ja jestem gotów na poświęcenia dla ludzkosci a Ty?
  Wielki szum zmusi do błędów które poprzez pyche niektórych silnych ludzi doprowadzi do zapowiadane ery dobrobytu a do tego może dojść tylko wtedy gdy będziemy działać a nie debatowac
  Jako ludzie mamy wybór i uważam że musimy pozostać ludźmi bo to planeta ludzi a nie człowieka my mamy władze my mamy głos to my zyjemy
  Proponuje wszystkim zapoznać się z projektem “ UJAWNIENIE“ po zglebieniu wszystkich informacji myślę że kolejnych kilka osob stanie oo stronie ludzkosci

Zostaw odpowiedź