Indie, na granicy z Chinami, w okolicy miejscowości Ladakh - widziane dziwne jasne obiekty

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Indie, na granicy z Chinami, w okolicy miejscowości Ladakh – widziane dziwne jasne obiekty!

  • Data publikacji: 20 listopada 2012 00:06
  • Dodane przez: Greg
Indie, na granicy z Chinami, w okolicy miejscowości Ladakh – widziane dziwne jasne obiekty!

UFO widywane na granicy z Chinami wzbudza zaniepokojenie rządu indyjskiego

Już od jakiegoś czasu dochodzi do przypadku licznych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, jakie są obserwowane na granicy z Chinami, w okolicy miejscowości Ladakh. Od dawna dochodzi tam do obserwacji dziwnych jasnych obiektów. Widuje się je zarówno w nocy jak i za dnia. Niektóre nagrania przedstawiają obiekty przypominające w kształcie jakieś istoty. Widuje się też setki sferycznych jasnych obiektów. Przypominają one zjawisko zwane kulami orbs.

Obserwacje trwają już od jakiegoś czasu i zwróciły uwagę hinduskiej obrony powietrznej. Mnogość form obserwacji zadziwia a ich częśtotliwość każe wyciągać wniosek, że jest jakaś przyczyna wzmożonego ruchu na niebie świateł nieznanego pochodzenia.

Armia indyjska klasyfikuje te obserwacje, jako możliwe manifestację chińskiej techniki wojskowej. Obiekty klasyfikowane są wstępnie, jako „bezzałogowce” nowego typu. Wojskowi starają się katalogować takie przypadki i w ciągu miesiąca zarejestrowano ponad 100 wydarzeń klasyfikowanych, jako obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających.

Indie zamierzają podnieść problem UFO na poziom rozmów dyplomatycznych z Chinami. Pojawiają się różne teorie odnośnie miejsca skąd mogą wylatywać te obiekty. Uważa się, że jest to jakieś centrum badawczo rozwojowe zwane chińska Strefa 51. Niektórzy sugerują, że na obszarze Himalajów znajdują się wejścia do podziemnych baz UFO i dlatego właśnie tam dochodzi do dużej ilości obserwacji. Na temat możliwych baz wypowiadają się nawet rządowi oficjele.

Ilość obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających zauważanych ostatnio nad terytorium Indii rośnie bardzo szybko. Niektóre z nagrań, jakie udaje się wykonać pokazują rzeczy niebywałe, jak powyższe nagranie. Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy to zaawansowana technologia wojskowa Chin, czy też emanacja istnienia w Himalajach jeszcze jakiegoś nieznanego powszechnie lokatora.

Źródło: innemedium.pl

Podobne:Dodaj komentarz