Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Iluminaci – początek końca?

  • Katalogowany: 11 maja 2012 08:39
Iluminaci - początek końca? - Zdjęcie 1

Opis

Iluminaci, sataniści, masoneria, kabaliści – o grupach dążących do władzy nad światem mówi się w różny sposób, ale praktycznie wszyscy mają na myśli tych samych ludzi. Wraz z kolejnymi przełomami związanymi z odkrywaniem ich tajnego spisku, w sieci coraz głośniej mówi się o globalnym nakazie aresztowania. Zarzut? Finansowy terroryzm.

Na portalu YouTube umieszczony został manifest o wiele mówiącym tytule: „Imminent Televised Event: Mass Arrests of 10,000 Global Cabal Members – 2012”, zapowiedź wielkich aresztowań, w wyniku których przed sądem stanie licząca około 10 tysięcy osób grupa ludzi, którzy rzekomo od 300 lat sprawują kontrolę nad systemami finansowymi największych imperiów świata, a ich celem jest zawładnięcie całą ludzkością.

Trudno w zasadzie jednoznacznie orzec jak głęboko w przeszłość sięgają korzenie tego globalnego spisku. Niektórzy badacze twierdzą, że ma on korzenie antyczne wiążąc go z tradycjami starożytnego Egiptu, Mezopotamii, bądź eurazjatyckich Chazarów. Inni z kolei wiążą go z masonerią i zakonem Templariuszy, którzy podczas wypraw krzyżowych poznali wielkie tajemnice Bliskiego Wschodu. Bez względu na to, która z tych fascynujących teorii jest prawdziwa, w istocie najważniejszą rolę odegrało utworzenie i działalność oficjalnie zdelegalizowanego pod koniec XVIII wieku zakonu Iluminatów, ludzi którzy w przeciągu relatywnie krótkiego czasu zdobyli ogromną władzę, wpływy i bogactwo.

Iluminaci konsekwentnie dążyli do realizacji celów jasno zdefiniowanych pod koniec XIX wieku przez Alberta Pike’a, czyli wywołania trzech światowych wojen, które doprowadzą do masowej rzezi większości ziemskiej populacji. Ci, którzy przetrwają będą zmuszeni poddać się ich nieograniczonej władzy.

Światowy spisek

Okazuje się jednak, że w momencie kiedy owi ludzie są już tak blisko osiągnięcia zamierzonego celu, gdyż sytuacja na Bliskim Wschodzie zaostrza się coraz bardziej może dojść do sytuacji kiedy z dnia na dzień cała misternie budowana od lat piramida nagle się zawali. Jak może do tego dojść? Informacje o istnieniu światowego spisku krążyły między ludźmi od lat. Pisano na ten temat książki, wygłaszano referaty, lecz nie udawało się dotrzeć z tymi rewelacjami do masowego odbiorcy. Ten pozostawał skutecznie zaślepiony przez codzienne informacje pojawiające się w gazetach i telewizji. Wszystko jednak zmieniło się w ostatnich latach w wyniku działania dwóch głównych czynników: niesamowitego rozwoju Internetu, który umożliwił dotarcie do większej liczby odbiorców oraz wielkiego kryzysu finansowego, którego końca wciąż nie widać. Kryzys doprowadził do ogromnej liczby bankructw, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, pokazując jednocześnie powiązania świata polityki i wielkiego biznesu po tym, gdy władze kolejnych państw udzielały pomocy wielkim bankom często kosztem szarych obywateli.

Kolejne śledztwa, doniesienia pochodzące z alternatywnych źródeł informacji, materiały publikowane w sieci sprawiły, że sekretne organizacje rządzące tym światem zostały ujawnione światu, który dowiedział się, co dzieje się w Bohemian Grove, kto przyjeżdża na spotkania Grupy Bilderberga i jakie są powiązania między kartelami banków centralnych.

Tajne konta

Okazjonalnie do ujawniania tajemnic Iluminatów przyczyniają się nawet instytucje, których powstanie wiąże się właśnie z działaniami globalistów. Za przykład niech posłuży raport opublikowany przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, z którego wynika, że kwoty w wysokości przekraczającej 18 trylionów dolarów znajdują się na kontach poukrywanych gdzieś w zagranicznych bankach, szczególnie w rajach podatkowych. Kwota ta może być jeszcze wyższa zważywszy na fakt, że jak wskazują autorzy raportu, te szacunkowe dane nie uwzględniają zawartości kont znajdujących się w szwajcarskich bankach. Czy pieniądze te mogą należeć do zwykłych obywateli, którzy uciekają przez nadmiernymi obciążeniami podatkowymi? Na pewno do pewnego stopnia tak właśnie jest, ale pozostaje zgadywać do jakiego stopnia podane kwoty pochodzą z nielegalnych źródeł związanych ze sprzedażą broni, narkotyków czy też podejrzanych transakcji finansowych?

Kto kontroluje pieniądze…

Siódmy prezydent Stanów Zjednoczonych, Andrew Jackson, zauważył kiedyś, że„gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchła by jeszcze przed świtem”. Jackson żył ponad dwieście lat temu, lecz zdaje się, że jego słowa zupełnie nie straciły na aktualności. Sektor finansów zdaje się być bowiem oczkiem w głowie ludzi, których określamy zbiorowo jako Iluminatów. Przejęcie przez nich władzy nad pieniądzem było jednym z głównych ich celów praktycznie od samego początku, wyjawił to między innymi natowski przywódca Wesley Clark, który stwierdził, że jednym z głównych kroków w kierunku stworzenia Nowego Porządku Światowego jest „utrzymywanie rządów w długach”. Człowiek zadłużony pozostaje zależny od decyzji pożyczkodawcy, który może zażądać nie tylko natychmiastowego zwrotu pożyczki, ale co gorsza, w przypadku niemożliwości zapłaty, zajęcia całego majątku. Gdy sytuację odniesiemy do rządów okaże się, że sprawa ma się bardzo podobnie. Widać to wyraźnie na przykładzie Grecji, gdzie wiele decyzji podejmowanych jest bez oglądania się na Ateny, które w praktyce straciły możliwość decydowania o własnym losie.

O tym jak bardzo sektor finansowy sprawuje władzę nad naszym światem świadczyć mogą również powiązania z największymi bankami świata premierów pogrążonych w kryzysie państw, warto poszukać i zobaczyć gdzie pracowali wcześniej obecni premierzy Włoch czy Grecji.

Istotna jest również rola, jaką ogromne międzynarodowe banki odegrały w procesie ukrywania długów tych dwóch południowoeuropejskich państw. Instytucje te walnie przyczyniły się bowiem do obecnych problemów strefy euro, a komentator i analityk rynków finansowych Max Keiser stwierdził nawet, że największej z nich, bankowi Goldman-Sachs powinno się postawić zarzut finansowego terroryzmu.

Kojarzonemu z Iluminatami słynnemu europejskiemu bankierowi Mayerowi Amschelowi Rotschildowi przypisuje się z kolei bardzo ważne pozwalające rzucić światło na problem słowa:”Daj mi kontrolę nad systemem kredytowym danego państwa, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa”.

System kredytowy państw wiąże się bezpośrednio z bankami centralnymi, które w większości pozostawały pod wpływem Iluminatów. Warto nadmienić, że wśród krajów, gdzie instytucje te były od międzynarodowej finansjery niezależne była dawniej Libia (jedną z pierwszych decyzji rebelianckiego rządu w Bengazi było powołanie własnego banku centralnego) oraz Iran. Nie trzeba dodawać jakie państwo jest obecnie celem numer jeden państw, w których Iluminaci sprawują faktyczną władzę.

Iluminaci wciąż zachowują kontrolę nad większości państw Zachodu. Ich plan zdaje się odnosić sukces i kwestią czasu pozostaje, kiedy wybuchnie planowana przez nich od lat Trzecia Wojna Światowa. Czy nie ma alternatywy? Okazuje się, że jest, co widać po ruchach grupy państw, które zdają się zachowywać pewną niezależność czyli grupy BRICS. Nazwa tej grupy pochodzi od pierwszych liter nazw państw ją tworzących, Brazylii, Rosji, Indii, Chin i RPA (South Africa) – niedawno zapowiedziały one utworzenie nowego, alternatywnego wobec kontrolowanego przez finansowe elity Banku Światowego. Co więcej podający się za rzecznika tajnych azjatyckich organizacji Benjamin Fulford twierdzi, że już wkrótce skonstruowany zostanie nowy ład finansowy. Czy nowy światowy bank ma być jego fundamentem? Co więcej Fulford utrzymuje, że niedługo dojść może do zakrojonych na szeroką skalę aresztowań najważniejszych przedstawicieli świata finansów, którzy są fundamentem tajnego zgromadzenia Iluminatów. Czy będzie to ich koniec? A może jak zawsze przezorni spiskowcy przygotowali już na to wyjście plan B?


(fot. iMagazine)

 

Autor: Victor Orwellsky

Źródło: Orwellsky

ID oferty: 2764facccee7214b

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź