Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Iluminaci – nasza rzeczywistość

  • Katalogowany: 21 czerwca 2012 13:43

Opis

Współczesna zachodnia kultura odrzuca prawdę i zastępuje ją fałszywą rzeczywistością.

Współczesne społeczeństwo oparte jest na solipsyzmie stworzonym przez Illuminati: kabalistycznych, żydowskich bankierów oraz ich masońskich sprzymierzeńców. Solipsyzm oznacza wykreowaną przez siebie rzeczywistość nie mającą za wiele wspólnego z Prawdą.

Wyraz ten został złożony w roku 1874 z łacińskich słów: solus (tylko) i ipse (ja).

Jest to pogląd głoszący że prawdziwy jest tylko podmiot postrzegający (np. Ty) a wszystko inne jest nierzeczywiste.

Nowy Porządek Świata ma za zadanie zastąpienie Prawdy solipsyzmem, ideą stworzoną przez tych samych ludzi którzy stworzyli odsetki i pieniądz z powietrza.

Czym jest Prawda? Na planie fizycznym jest to naturalny porządek świata, prawa natury oraz wszechświata. Na planie duchowym jest nią Bóg, ostateczna rzeczywistość, znany też jako prawda absolutna, piękno, miłość, harmonia i sprawiedliwość – pojęcia do których w naturalny sposób ciągną ludzie.

Naszą misją jest wcielanie tych idei w życie.

Illuminati twierdzą że to człowiek jest Bogiem. Człowiek wyróżnia się poprzez manifestowanie swoich najgorszych cech, które dla satanistów są cechami najlepszymi.

ZACHODNIA KULTURA OPARTA JEST NA ZAPRZECZANIU RZECZYWISTOŚCI

Ludzkość nie poświęca się Prawdzie, ludzkość została przejęta przez bankierów. NWO jest solipsyzmem który spowalnia i zniewala ludzkość, jednocześnie wzbogacając i zwiększając potęgę bankierów. Współczesna kultura oparta jest na zastąpieniu rzeczywistości solipsyzmem żydowskich Illuminati, nazywanym też czasem “humanizmem”. Wszystko co występuje przeciwko temu programowi upada z powodu braku funduszy i zainteresowania.

Nie jest to twór współczesny, podejrzewam że można prześledzić go do czasów przed narodzeniem Chrystusa. Współczesny rozdział tej historii rozpoczął się prawdopodobnie wraz z powrotem Żydów do Anglii na początku XVII wieku i założeniem Banku Anglii w 1694.

Brytyjski i amerykański imperializm są narzędziami w ręku “żydowskiej konspiracji”. Jej przedłużeniem jest Nowy Porządek Świata.

Bankierzy posłużyli się solipsyzmem i ukazali świat jako konflikt klasowy (Marks) w którym przeżyją najsilniejsi (Darwin). W ten sposób bankierzy wykorzystali klasę robotniczą do wyeliminowania ich arystokratycznej konkurencji (np. rewolucja październikowa). W międzyczasie Nietzsche ogłosił śmierć Boga. “Czy człowiek jest tylko pomyłką Boga? Czy Bóg tylko pomyłką człowieka?”. Odrzucili naturalny i moralny porządek, gdyż stał on na przeszkodzie ich monopolizacji bogactwa.

Protokoły Mędrców Syjonu:

§ 3. Powodzenie kierunków destrukcyjnych (niszczycielskich) w nauce

Nie myślcie, że twierdzenia nasze są bezpodstawne: zwróćcie uwagę na przygotowane przez nas powodzenie: darwinizmu, marksizmu i nietscheanizmu. Wpływ demoralizujący kierunków tych powinien być, dla nas przynajmniej, aż nadto widoczny.

Wpływ solipsyzmu nie zmniejszył się ani o jotę. W dzisiejszych czasach naukowcy którzy odkryli inteligentny projekt we wszechświecie są wyrzucani z pracy.

Bankierzy wspierają pogląd według którego rzeczywistości nie można poznać, a badacze i artyści przedstawiają w swych pracach samych siebie.

Dla przykładu postmodernista Hayden White pisał: “Historyczna narracja jest werbalną fikcją, a jej treści są czymś raczej wynalezionym niż znalezionym…”

BŁĄD. Historia jest zapiskiem stopniowego zniewalania ludzkości przez Illuminati. Naturalnie, chcą żebyśmy uwierzyli że obiektywizm jest niemożliwy a historia niezbadana.

Zamiast sztuki propagują perwersję. Książkowy bestseller roku 2008 jest o hemoroidach. Współczesna sztuka ma za zadanie zniszczyć “podnoszącą na duchu/wzniosłą sztukę, literaturę i muzykę…” (Michael Minnichino, The Frankfurt School and Political Correctness.)

Spisek przeciwko sztuce

Współczesna literatura wspiera i normalizuje ludzi “wyobcowanych”, ludzi dysfunkcyjnych próbujących wypełnić czymś pustkę w swoim życiu. Pustkę po Bogu.

ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE

Organizacje żydowskie są wspierane i kontrolowane przez bankierów Illuminati. Ci bankierzy nie muszą być nawet Żydami: przede wszystkim są oni członkami satanistycznego kultu Sabataistów i Frankistów wżeniających się w rodziny satanistów. Są “cieniem ludzkości”.

Wraz z upływem czasu udoskonalili się w tworzeniu REWOLUCJI. Prawdziwym, okultystycznym znaczeniem rewolucji jest obalenie Boga. Finansowali i wspierali wszystko co sprzeciwiało się naturalnym prawom i moralności: wyzwolenie seksualne, prawa dla gejów, feminizm, aborcja – wszystko to zaprojektowano w celu odłączenia ludzi od naturalnego cyklu małżeństwa i prokreacji.

Multikulturalizm i różnorodność mają zniszczyć ducha narodowego.

No Pimp

Protokoły mówią wyraźnie: “Będziemy podważać każdą zbiorową tożsamość z wyjątkiem własnej

Widzieliście obecną ramówkę HBO?

“True Blood” – pornograficzna historia o wampirach zabijających młode kobiety.“Hung” – życie męskiej prostytutki.

Filmy z tego miesiąca: “Walkout” gloryfikujący latynoską mniejszość i ich misję przejęcia amerykańskiego południa.

Rejs rodzinny Rosie O’Donnell – gloryfikacja “rodzin” homoseksualnych.

Żydzi zdają sobie sprawę ze swojej tendencji do egocentryzmu. Larry David w Curb Your Enthusiasm na HBO śmieje się ze swojej samolubności i braku zdolności do liczenia się ze zdaniem innych. Kanadyjscy widzowie mogą też oglądać na HBO Canada żałosny show Kena Finklemana Good Dog. Obaj panowie reprezentują i propagują jednocześnie żydowskie wady.

MASS MEDIA

Kontrolowane przez Illuminati media i przemysł rozrywkowy przygotowują ludzkość na przyjęcie ich kabalistycznego satanizmu. Sekularyzm i humanizm są tylko przykrywkami. Kontrolują też naszych polityków – muszą to robić, inaczej ich medialny monopol zostałby rozbity.

Ludzie mają skłonność do konformizmu i nie zgłębiania otaczającej ich rzeczywistości, dlatego nie potrafią zobaczyć kłamstw na których zbudowane jest nasze społeczeństwo. Małpa widzi, małpa robi. To co widzi małpa jest degradujące i obrzydliwe.

Nie bez przyczyny media nie chcą czynić nas lepszymi, ani nie pozwalają nam poczuć się dobrze z powodu bycia ludzmi. Nie bez przyczyny nie potrafią już przedstawić historii takiej jaka była naprawdę. Nie bez przyczyny rzadko zajmują się sprawami ważnymi, a zamiast tego fiksują na punkcie spraw błahych.

Jesteśmy wciągnięci do świata solipsyzmu gdzie dobro zamienia się na zło a prawdę na kłamstwo.

KONKLUZJA

Społeczeństwo pozwoliło tej satanistycznej konspiracji rozwinąć się do takich rozmiarów gdyż samo sponsorowane jest przez najbogatszych i najpotężniejszych.

95% Żydów nie wie o spisku stworzonym przez bankierów Illuminati. Mimo to muszą zdać sobie sprawę że ten starożytny spisek jest prawdziwą przyczyną powstania “anty-semityzmu”. Protokoły Mędrców Syjonu nie są podróbką.

Większość Żydów których znam nie jest zainteresowana prawdą, ponieważ zmusiłoby ich to do przemyślenia swoich dotychczasowych uprzedzeń. Zostali zaprogramowani w myśleniu że każda ich krytyka jest efektem nieracjonalnej nienawiści.

To powoduje że łatwo nimi manipulować. Dla przykładu, Hitler został osadzony u władzy przez bankierów Illuminati po to by stworzyć państwo Izrael, ich religijną stolicę Rządu Światowego.

Wszystkie narodowe i religijne grupy zostały przez nich przejęte. Musimy rozpocząć długi proces oczyszczenia. W innym wypadku dalej będziemy zezwalać na ten upadek ludzkości.

Źródło: radtrap.wordpress.com

  

ID oferty: 1464fe307436bbaf

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Iluminaci – nasza rzeczywistość”

  1. Powiedziane z sensem

Zostaw odpowiedź