Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Hollywoodzkie studia przyłapane na piractwie – Warner Bros, Paramount Pictures, 20th Century Fox…

  • Katalogowany: 29 grudnia 2012 20:51

Opis

Witryna TorrentFreak, jak co roku pokazała nam, że najciemniej jest pod latarnią i ten kto najgłośniej krzyczy na temat zlikwidowania piractwa, sam chętnie korzysta z możliwości pobrania z internetu darmowych filmów.

Hollywoodzkie wytwórnie filmowe od lat przekonują nas, jakie to wielkie straty przynosi piractwo i w ogóle, gdyby go nie było, to wszystkim nam żyłoby się znacznie lepiej. Jak wiadomo, są to kompletne bzdury, bo piractwo wcale nie zmniejsza zysków wytwórni filmowych, a wręcz przeciwnie, co było już wielokrotnie udowadniane.

Jednak w tym wypadku nie chodzi o straty z piractwa, tylko o to, że hollywodzkie wytwórnie same są niezgorszymi piratami, pobierając z sieci popularne filmy. Witryna TorrentFreak, wspólnie z firmą Scaneye, monitorującą ruch w sieci BitTorrent pokazuje, że MPAA walkę z piractwem powinna zacząć od siebie. Okazuje się bowiem, że pracownicy wielkich koncernów filmowych, wymieniają się filmami na potęgę, tak wynika ze sprawdzenia adresów IP, z których pobierane były popularne treści.

W Paramount Pictures największym powodzeniem cieszyły się takie filmy jak Battle Force, Happy Feet 2, serial Sons of Anarchy, oraz The Hunger Games. Pracownicy Warner Bros. bardziej gustowali w serialu NCIS, a także w filmie The Expendables 2. W Sony Pictures największym powodzeniem cieszyły się odcinki programu Top Chef, ale nie pogardzono też grami na Xboxa 360.

W 20th Century Fox wyraźnie lubią serial 90210, a także pecetowe gry Ubisoftu – Hollywood Squares Ludia oraz film Jeff Who Lives at Home. A czym pasjonują się pracownicy Disney’a? Przede wszystkim serialami. Pobierali m.in. Person of Interest, Downtown Abbey, Survivor, ale nie pogardzili szóstą częścią Szybkich i Wściekłych.

Oczywiście nie sugerujemy, że wszystkie te filmy i seriale pobierali szefowie studia, tylko zapewne zwykli pracownicy. Jednak w świetle tych informacji, trochę głupio wygląda, gdy studia filmowe krzyczą o szkodliwych skutkach piractwa.

http://youtu.be/Na-mEHWY-Gg

http://youtu.be/vTyGEc6TRG8

Źródła: torrentfreak.com onet.pl

ID oferty: 30650df47489a091

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź