Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania aresztowany | Iluminaci.com

Witaj, Gościu! [ Rejestracja | Logowanierss

 

 

Nie będzie „biotelefonów”. Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania został aresztowany

 • Data publikacji: 21 grudnia 2012 20:26
 • Dodane przez: admin
Nie będzie „biotelefonów”. Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania został aresztowany

Hartmut Müller jest twórcą Teorii Globalnego Skalowania. Wspólnie z Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), w oparciu o którą działa „biotelefon”.

Technologia g-com, wykorzystuje występujące w naturze zjawisko fizyczne tzw. „stojącą fale grawitacyjną”. Cechuje ją brak jakiegokolwiek obciążenia promieniami, w związku z czym wykorzystuje znikome ilości energii, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie potrzebuje masztów nadawczych. Dodatkową niewątpliwą zaletą jest fakt, że może działać praktycznie wszędzie; również pod wodą i pod ziemią – w czasie rzeczywistym.

W 2001 r. roku zaprezentowany został pokaz tej technologii na targach „IT Tagen”, gdzie połączono się wówczas z Uniwersytetem w Sankt Petersburgu. Matematycy wspólnie w fizykami rozwinęli technologię g-com tak, by można było używać jej w komunikacji zamiast tradycyjnych telefonów komórkowych.

Hartmut Müller dążył do tego, by technologia ta stała się dostępna dla wszystkich tak szybko, jak to możliwe i by można było wszędzie kupić „biotelefony”. Jak twierdził, g-com korzysta z naturalnej energii, ale przedstawiciele świata biznesu niestety nie widzą możliwości osiągania wielkich zysków. Ponieważ „biotelefony” łączą się bezpośrednio ze sobą, nie istnieje też żaden centralny operator, który mógłby na tym zarobić.

Urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych zostało zgłoszone jako wynalazek 2.02.2005r i zarejestrowane pod nr EP 01716651.

Hartmut Müller związał się z firmą GSDI, która gromadziła fundusze na rozwój technologii globalnego skalowania. Firma ta została oskarżona o oszustwo, a Müller stał się głównym oskarżonym o współudział w oszustwie. W lutym 2012r. wyjechał do Brazylii, ponieważ nie czuł się winnym zarzucanych mu czynów.
24.10.2012r., został aresztowany przez Agentów Interpolu w związku z wyrokiem wydanym przez sąd w Dreźnie, który skazał go na 4 i pół roku więzienia za używanie, nieprawdziwej zdaniem sądu, teorii globalnego skalowania wykorzystywanej w urządzeniach, które miały m.in. chronić przed smogiem elektronicznym i poprawiać stan zdrowia.

Sąd w Dreźnie uznał, że Muller oszukał ok. 3000 inwestorów, którzy zainwestowali w rozwój jego tchnologii. Muller nie przyznał się do winy, ponieważ twierdzi, że teoria ta jest prawdziwa, jednak biegły, który pojawił się na rozprawie w Dreźnie odrzucił teorię globalnego skalowania, mówiąc, że nie ma żadnego naukowego uzasadnienia.

Teoria globalnego skalowania zaliczana jest do pseudoauki opierającej się na ezoteryce, która nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.

W oparciu o tę teorię powstało jednak kilka urządzeń, które zostały zgłoszone jako wynalazki, a część z nich zarejestrowana.
1. Sposób i urządzenie do konwersji energii – proces konwersji energii kinetycznej przez wykorzystanie naturalnych efektów rezonansu, które zostały zoptymalizowane za pomocą globalnego skalowania, bardzo wysoka wydajność – Zgłoszone: 4 Sierpnia 2004 roku. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller, Vera Müller. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil, CH (wygasła rejestracja 2011). Zarejestrowane jako WO 2006/012762
2. Aparatura i metody konwersji energii. – wykorzystanie odpychania i efektów wirujących z wirnika magnetycznego dzięki czemu osiągnięty został efekt perpetuum mobile. Zgłoszony: 22 Grudnia 2004 roku. Wynalazcy: Hartmut Müller Vera Müller, Urs Bühler, Ralf Otte. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil (wygasła rejestracja 2009)
3. Sposób i urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych. – urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych („biokomórka”). Zgłoszone: 2 Lutego 2005 r. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller Martin Nathansen. Również zarejestrowany jako EP 01716651.

Publikacje na temat Teorii Globalnego Skalowania można znaleźć m.in. w kwartalniku „Postęp w dziedzinie fizyki” (Progress in Physics). Jest to alternatywny internetowy dziennik poświęcony tematyce fizyki i matematyki.

W czasopiśmie tym publikowane są tematy uznawane za „pseudo-naukowe”, czyli takie, które nie są jeszcze poparte badaniami naukowymi.

Można tam znaleźć wiele informacji na temat wolnej energii, perpetum mobile a także prace podważające teorię względności.

Jednym z autorów publikacji w „Progress in Physics” był bułgarski fizyk Stefan Marinov, ur. 1.02.1931r., zwolennik fal skalarnych, przeciwnik teorii relatywistycznych.

Twierdził, że możliwe jest zbudowanie perpetum mobile. W ostatnich latach jego prace zostały zaakceptowane również przez renomowane czasopisma.
Oficjalne źródła podają, że 15 lipca 1997 r., popełnił samobójstwo, skacząc z budynku biblioteki Uniwersytetu w Graz.

Gerhard Steinbach, niemiecki doradca inwestycyjny z Lipska, i jednocześnie przedstawiciel GSDI, dla Niemiec. Doradzał inwestowanie w wolną energię oraz komunikację za pośrednictwem fal grawitacyjnych.

W 2009 roku został aresztowany i jak podają oficjalne źródła w marcu 2010r. odebrał sobie życie.

Większość stron związanych z Teorią Globalnego Skalowania nie działa.

Teoria Globalnego Skalowania

http://www.morint.com
http://www.secureball.de
http://www.gsdi-cyprus.com/

Podobne:7 Odpowiedź do “Nie będzie „biotelefonów”. Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania został aresztowany”

 1. prof.Salami dodany 15 stycznia 2016 @ 17:42

  wszystko to bzdury ! patentów o numerach WO 2006/012762 i EP 01716651 nigdy nie zarejestrowano ! To wyglada na humbuga ! Ludzie nie łykajcie wszystkiego co piszą w internecie bo wyjdziecie na idiotów!

 2. gość dodany 13 stycznia 2015 @ 14:38

  teraz jest era OpenSource i OpenHardware
  jak Ci rewolucyjni naukowcy będę zgłaszać patenty i chować wszystko do szuflady, to nigdy z tego nic nie będzie. Jeśli coś ma powodować rewolucje to trzeba to oddać za darmo. Najbardziej rewolucyjny wynalazek mogą kupić i schować bo ich na to stać.

 3. Tam też grasuje seryjny samobójca?

 4. acqsen dodany 6 marca 2013 @ 13:43

  Blady: ty wiesz kto to iluminaci, oni co to „stojąca fala grawitacyjna”. Albo studiujesz fizyke albo polityke, czasu na obie rzeczy nie starczy.

 5. Blady dodany 21 lutego 2013 @ 16:39

  zamiast głosno o tym mowić co odkryli i wynalezli powinni siedziec cicho i pracować niezauważalnie… rozprowadzać telefony, patenty, i co tam jeszcze na czarnym rynku… korporacje walczą z takimi ludzmi jak rządy z narkotykami…

 6. voyager11 dodany 21 lutego 2013 @ 13:29

  W naszej cywilizacji wielu ludzi zginęło za lansowanie idei wolnej energii.Badacz orgonu Reich zapłacił wiele. Wydaje się jednak, że bez względu jak bardzo pewne siły będą stawiały bariery w rozwoju, przyszłość i tak należy do wolnej kosmicznej energii. Tego procesu już się nie da zatrzymać. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

 • Możesz wysłać prywatną wiadomość do Użytkownika.