Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Dziury w ziemi

  • To ogłoszenie jest już nieaktualne.
  • Katalogowany: 25 kwietnia 2013 15:29

Opis

Od dłuższego czasu co rusz można przeczytać w internecie, gazetach o dziwnych dziurach w ziemi, które bez powodu zaczęły pojawiać się na całym świecie, począwszy od USA po FEDERACJE ROSYJSKĄ, od EUROPY po AUSTRALIĘ.
Hipotez jest tyle, ilu ludzi na Ziemi. Jedni twierdzą, że to kosmici nas atakują, inni że osoby z innego wymiaru ukazują nam swoją egzystencję, jeszcze inni, że to palec Boży, który nas karze. A rozwiązanie jest jak zwykle proste do wyjaśnienia.
Mam otwarty umysł na wszelkie hipotezy i twierdzenia lecz nie ze wszystkimi się zgadzam tak jak w tym przypadku. Nie mam wypasionego laboratorium, futurystycznych urządzeń do doświadczeń, ale mam intelekt i bardzo ścisły umysł analityczny. Na razie zbieram pieniądze do doświadczeń przez paypal ale stan konta wynosi – 00, hahahah.
W każdym razie wracając do ww zagadnienia. W tym zjawisku jest użyte jedno podstawowe prawo fizyczne, które w zależności od koncepcji może się przerodzić lub jak ktoś woli przeistoczyć w inne zjawiska-prawa fizyczne pośrednie.

nieznane.pl
Długo przeglądałem zdjęcia tzw. lejów kresowych potocznie nazywanych dziurami w ziemi. Przeczytałem wiele informacji naukowych próbujących wyjaśnić to zjawisko. Jedynym z takich wyjaśnień jest artykuł opublikowany na łamach: nauka.newsweek.pl

W tym artykule jest taki niewielki, aczkolwiek bardzo ważny fragment:

„(…)Takie okropności będą się powtarzać. Z powodu ocieplenia klimatu częstsze będą nie tylko gwałtowne burze, trąby powietrzne czy huragany, lecz także tzw. leje krasowe, czyli dziury w ziemi, pochłaniające domy czy samochody – ostrzega dr Mariusz Paszkowski z Instytutu Nauk Geologicznych w Krakowie. Leje tworzą się na podłożu z piaskowca, kredy czy wapienia (takie jest na Florydzie), które rozpuszcza się pod wpływem deszczówki.(…)”

Spędziłem mnóstwo godzin na przyglądaniu się zdjęcia tego zjawiska. Doszedłem do wniosku, że wszystkie są takie same; prawie doskonale okrągłe i równomiernie zapadnięte. Wyglądają tak, jakby ktoś po prostu wyciął i wyciągnął klin z ziemi. Jeżeli założę że dr Paszkowski ma rację i faktycznie ziemia sama się zapada to nie powinno być tak równych ścian. Od razu nasuwa się kilka pytań:
1. Gdzie podziała się zapadnięta ziemia? – zapadnięta ziemia powinna utworzyć wewnątrz nasyp, wyjątkiem takim jest przypadek, kiedy pod dziurą jest np. wielkie koryto wewnętrznej rzeki, duża jaskinia… nie mniej jednak, gdyby pod ziemią znajdowała się wielka jaskinia to i tak powinniśmy dostrzec wierzchołek zapadliska.
2. Osunięciu się takiej ilości materii powinno towarzyszyć trzęsienie ziemi, a nie ma o tym informacji. Gdyby doszło do trzęsienia ziemi, powinno być ono odczuwalne w pobliskich domach.
3. Można założyć, że woda z atmosfery wnikała w grunt. W takim wypadku wilgoć rozchodzi się nierównomiernie, a ciągły napływ wody w punkcie centralnym może spowodować zapadnięcie ziemi, lecz jego kształt będzie wówczas przypominał lejek z nierównymi brzegami, jak na tym zdjęciu:

4. Powstanie takiego leju możliwe jest w sytuacji, gdyby wokół niego znajdowały się np. skały, które nie podlegają rozpuszczaniu pod wpływem wody, lecz to należałoby uznać za cud lub kolejny dogmat. A na zdjęciu widać, że jest to ten sam rodzaj skał.

Oglądając zdjęcie w dużym powiększeniu widać, że wnętrze tej dziury wygląda tak, jakby lej był wycięty stopniowo od dołu ku górze. Tak, wiem brzmi to trochę irracjonalnie i zdaję sobie z tego sprawę, ale to, co na początku brzmi irracjonalnie nieraz okazuje się jedynym słusznym i logicznym wyjaśnieniem.

Załóżmy że „coś” pomogło naturze i przyjmijmy najbardziej szalone wyjście. Załóżmy, że faktycznie „coś” od dołu ku górze usuwało, kawałek po kawałku, taką masę, a w wyniku jej ubywania góra się zapadła. Przyjmując to wyjaśnienie za słuszne muszę założyć, że to „coś” było w kształcie okręgu i wypalało, a raczej kruszyło skałę kawałek po kawałku. To tłumaczyłoby tak doskonały kształt tego „cudu”. Już widzę ten uśmiech na twarzy, ja również bym się śmiał na tym etapie 😛

Ok. Załóżmy, że coś takiego miało miejsce. W chwili obecnej nasuwa się pytanie, a nie logika. Co to mogło być? To jest niemożliwe. Ale czy faktycznie jest to niemożliwe?

Z pomocą przyszły mi dwie dziedziny nauki: fizyka i optyka. Ale to po kolei.
Pójdźmy tą szaloną drogą, ale czy faktycznie jest szalona i nielogiczna?

Więc zaczynamy naszą podróż do rozwiązania zagadki. Na tym etapie musimy przyjąć kilka założeń tego „czegoś”:

1. musi poruszać się po okręgu lub działać w formie okręgu
2. musi posiadać ogromną ilość energii, ale czy na pewno?

Zanim pójdziemy dalej, proszę zwrócić uwagę na dom, który znajduje się naprzeciwko dziury. Jedna ze ścian jest idealnie prawie dopasowana do obrzeża dziury, jedna ze ścian zapadła się w kształt okręgu. Z tego co się orientuję, to takowe zjawisko nie powinno mieć miejsca. Ściana przypomina, jakby ktoś ją wyciął okrągłym przedmiotem.
Właśnie to zdjęcie i ten przypadek najbardziej przekonał mnie, że jest to prawdopodobne rozwiązanie, w teorii, tych zjawisk, które uważam za nienaturalne, czyli takie, które nie powinny mieć miejsca. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, staram się tylko zrozumieć prawdę. Po wielu poszukiwaniach i analizach znalazłem rozwiązanie najbardziej racjonalne i najbardziej prawdopodobne. Do rozwiązania tej zagadki przysłużyła się medycyna, a raczej pewna dolegliwość i jej usuwanie. Czyli:

To urządzenie powoduje rozbijanie kamieni w nerkach za pomocą fal ultradźwiękowych. Zaraz wielu powie, że do takiej dziury potrzeba mnóstwa energii. Jest to nielogiczne podejście gdyż urządzenie wcale nie musi wysyłać tak potężnej wiązki fal. Wystarczy, że kilka urządzeń o mniejszej mocy wyśle w ten sam punkt mniejszą falę, a efekt będzie ten sam – jakby jedno urządzenie wysłało jedną fale o dużej mocy. Tak samo jest, gdy wystawimy rękę na słońce wtedy nic nam się nie dzieje. Jeżeli zaś weźmiemy szkło powiększające to zogniskujemy w jeden punkt kilka promieni i wtedy się poparzymy:

W zależności od siły i wielkości ogniskowej efekt może być różny, np. rozdrobnienie kamienia na drobne kawałki lub wypalenie w nim dziury – jak laserem.
Pytałem się wielu osób czy jest to teoretycznie możliwe. Teoretycznie jest to możliwe, tylko pytanie brzmi: czy mamy już na świecie taką technologie?
Myślę, że mamy już taką technologię. Potwierdzają to informacje o dziwnych trzęsieniach ziemi, w szczególności na podłożach wapiennych i piaskowcach. Poza tym są to bardzo dziwne trzęsienia ziemi i w bardzo nasilających się częstotliwościach. Do takiego stwierdzenia przekonuje mnie też ostatnie zjawisko, które miało miejsce, czyli przelot blisko ziemi komety. Myślę, że ten dziwny kawałek, który spadł nad URALEM, jest wynikiem działania właśnie takiego urządzenia. Czy uratowało nam życie i uchroniło przed katastrofą? Myślę, że tak, bo taką technologię ujawnia się w ostateczności.
Chciałbym zatem podziękować osobom odpowiedzialnym za taką technologię bo prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy kim są, ale dzięki nim jesteśmy. Dlatego wielkie dzięki. Dane zaczerpnąłem ze strony producenta ww urządzenia ze strony :
edap-tms.com
O podobnej technologii czytałem wiele lat temu ale to już inna historia…….

ID oferty: 99951787f442c051

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

4 komentarze do “Dziury w ziemi”

  1. Tak się zastanawiam,czy autorowi owych „rewelacji” nie brakuje piątej klepki ale jest to tylko wniosek spowodowany pobieżną analizą.Dalsza lektura podsuwa mi myśl,że najpewniej jest to uciekinier z domu dzieci specjalnej troski.Zajmij się kretynie czymś pożytecznym a nie pisaniem o wyssanych z palca „zjawiskach”

  2. Leje są skutkiem eksperymentów w wielkim zderzaczu hadronów, powodujących powstawanie mikro czarnych dziur.

  3. Czytałem że dziury te wywołuje wtórny efekt użycia prób z bronią nuklearną. Pozaziemskie cywilizacje zmusiły rządy do zaprzestania tych prób powodujących szczególny rodzaj zakłóceń energetycznych przypominających dematerializację.

Zostaw odpowiedź