Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Doradca Obamy – John Holdren – obrońcą Chemtrails

  • Katalogowany: 11 maja 2012 11:35
Doradca Obamy - John Holdren - obrońcą Chemtrails - Zdjęcie 1

Opis

John Holdren, doradca Obamy uważa, że geo-inżynieria stabilizuje pogodę w odniesieniu do globalnego ocieplenia. Twierdzi, że geo-inżynieria jest świetnym sposobem na ochłodzenie temperatury na naszej planecie. W pełni popiera proces przedostawania się do atmosfery metali ciężkich, takich jak: bar, magnez, glin, nano-włókna i innych substancji chemicznych, których zadaniem jest, jak twierdzi, odbijanie światła słonecznego z dala od Ziemi.

W artykule opublikowanym w: Council on Foreign Relations (CFR), wychwalano zastosowanie metali ciężkich umieszczanych w atmosferze, w celu walki z globalnym ociepleniem.

Tłumaczenie takie jest oszustwem, zważywszy, że zmiany klimatu, propagowane przez światowe elity i ONZ IPCC, są kłamstwem. Naukowcy na całym świecie ustalili, że Słońce nagrzewa nie tylko naszą Ziemię, ale wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym.

Narodowy Instytut Zdrowia uznał, że geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za istnienie neurotoksyn w ludzkiej krwi, płucach, co powoduje cały szereg chorób, m.in. stwardnienie rozsiane.

Holdren jest jednym z propagatorów, wymyślonej teorii o alarmujących zmianach klimatycznych, które głoszą, że jeśli globalne ocieplenie nie zostanie powstrzymane na czas, nie będzie możliwości powrotu do wyimaginowanego „Punktu zwrotnego”.

Tymczasem badania naukowe przeprowadzone na Uniwersytecie Syracuse dowodzą, że zmiany klimatyczne są naturalne i nie są spowodowane przez człowieka.

Naukowcy przebadali cykle Ziemi, sięgając ponad 1000 lat wstecz, aż do teraz i odkryli, że:

– Klimat na Ziemi tak naprawdę się ochładza
– Lód na Arktyce nie topi się w większym stopniu, niż wynika to z przebiegu cykli na Ziemi
– Emisja CO2 nie wpływa na ekstremalne zmiany pogodowe.

Holdren jednak upiera się, że emisja CO2, odpowiedzialna jest za susze, niedobory żywności i podnoszenie się poziomu mórz, oraz ekstremalne zjawiska pogodowe, z którymi mamy ostatnio doczynienia.

Holdren nie jest osamotniony w tej mistyfikacji.

Amerykańskie Towarzystwo Meteorologiczne opracowuje deklarację polityczną, która będzie głosić iż: „rozsądne jest rozważenie potencjału geo-inżynierii, by zrozumieć jej ograniczenia i uniknąć nierozsądnego wdrażania.”

Robert Socolow, naukowiec Princeton, powiedział Narodowej Akademii że geo-inżynieria powinna być jedynie realną opcją w przypadku dramatycznie pogarszającego się klimatu.

Rzetelne, naukowe dane, wskazujące, że CO2 nie jest problemem, są ignorowane. Tymczasem geo-inżynieria sama w sobie jest rażąco niekorzystna dla atmosfery i ma bezpośredni związek z poważnymi zmianami, których doświadczamy w ostatnich dziesięcioleciach.

Holdren popiera cele Obamy, jakim są cięcia emisji gazów cieplarnianych o 20% do 2020 r. i 80% do roku 2050.

Ostatnia wypowiedź Holdrena jest oczywistą propagandą mającą na celu zastraszanie opinii publicznej. Tymczasem oparta jest na całkowicie nienaukowych danych.

Tłumaczenie: Karline 

Źródło: occupycorporatism.com

Były agent FBI Ted Gunderson mówi o chemtrails

ID oferty: 8004facf9077209d

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź