Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Czy to kolejna oaza, która zapewni schronienie ludziom lękającym się końca świata?

  • Katalogowany: 12 grudnia 2012 17:08
Czy to kolejna oaza, która zapewni schronienie ludziom lękającym się końca świata? - Zdjęcie 1Czy to kolejna oaza, która zapewni schronienie ludziom lękającym się końca świata? - Zdjęcie 2

Opis

Media na całym świecie informują o licznych pielgrzymkach, które udają się w stronę górskiego szczytu położonego w Serbii. To już kolejna po francuskiej górze Pic de Bugarach formacja na Ziemi, która upatrywana jest jako bezpieczna enklawa na dni ostateczne.

Wielkie liczenie już się rozpoczęło. Im bliżej daty 21 grudnia, tym większa histeria ogarnia ludzi na całej Ziemi. Wielu nasłuchuje biegnących z eteru wieści. Niektórzy gromadzą zapasy, inni kupują miejsca w bunkrach. W wielu kręgach zapanował nastrój paniki. Czegoś takiego nowożytny świat z pewnością jeszcze nie widział. Nie zastanawiając się, czy kolejne wydarzenie, o którym grzmią media, jest już sygnałem początku końca, wiele osób udaje się w kierunku położonej w Serbii góry, która ma zapewnić przybywającym w jej okolicy ludziom bezpieczeństwo.

Ta niezwykła góra to Rtanj, która należy do łańcucha górskiego Karpat. Mieści się we wschodniej części Serbii. Wzniesienie to nie należy do najwyższych, bo mierzy sobie zaledwie 1560 metrów. O jego unikalności świadczy coś innego – jej zbliżony do piramidy kształt. Według wskazówek jednego z brytyjskich pisarzy science-fiction, zmarłego w 2008 r. Arthura C. Clarke’a, w jej wnętrzu znajdować się ma właściwa piramida, zbudowana wieki temu przez obce cywilizacje. Pisarz ponadto sugerował, że miejsce to posiada „specjalną energię” i nazywał je „pępkiem świata” – poinformował dziennik „The Daily Telegraph”.

Głos znanego pisarza zrobił swoje. Spowodował gwałtowny wzrost zainteresowania okolicą, które w ostatnich tygodniach jeszcze urosło. Szczególnie teraz hotele znajdujące się u zbocza góry przeżywają prawdziwe oblężenie. Wielu wierzy bowiem, że wzniesienie to wydziela energię o niezwykłej mocy, która dzięki swoim właściwościom ma działanie ochronne i zapewni ratunek od nadchodzącego kataklizmu.

Według pracowników okolicznych hoteli, każdego dnia zdarza im się odbierać telefony od setek osób, które chcą przybyć w to miejsce, by zapewnić tym samym schronienie sobie, jak i swoim bliskim.

„Jednego dnia mieliśmy aż 500 telefonów od ludzi, którzy próbowali zrobić rezerwację. Niektórzy wyrazili wolę sprowadzenia tutaj całych swoich rodzin” – powiedział Obrad Blecic, kierownik jednej z placówek.

Miejsce w Serbii jest otwarte i dostępne dla wszystkich w przeciwieństwie do góry Pic de Bugarach, położonej w regionie Corbieres, w południowej Francji. Jej także przypisywane są magiczne właściwości, a teren do niej przyległy ma zostać zamknięty na trzy dni przed 21 grudnia oraz na trzy dni po tej dacie. Według krążących przesłań, wzniesienie to ma być miejscem zapewniającym schronienie. Wielu wierzy, że sądnego dnia góra się otworzy, a z jej szczytu wyłoni się pojazd obcych, który ocali zgromadzonych. Ciekawskich przyciągają w to miejsce także legendy krążące o okolicy.

To, co się dzieje w Serbii oraz Francji to kolejny już symptom rosnącego wśród ludzi zaniepokojenia. Narasta ono dosłownie z każdym dniem, a temat nadchodzącej rzekomo apokalipsy stał się tematem głównych wydań wiadomości w największych mediach.

Źródło: niewiarygodne.pl

ID oferty: 51450c8ac04086de

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź