Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Butelka Keshe, największa rewolucja cywilizacji

 • Katalogowany: 27 grudnia 2012 15:42

Opis

Na YouTube ukazał się bardzo ciekawy materiał niejakiego Joshua Thomasa na temat tzw. butelki Keshe. Autor podaje dokładną konstrukcję butelki, która jakby z niczego wytwarza prąd. O Mehranie T. Keshe i jego nowej teorii budowy materii już pisaliśmy na blogu, jednak mimo zapowiedzi świata to jeszcze nie zmieniło, a mass media uparcie milczą na ten temat. Dla wielu działania irańskiego wynalazcy są kolejną dezinformacją światowej mafii banksterskiej, mającą na celu przekonanie sporej grupy tzw. zwolenników konspiracji, że coś dobrego się dzieje.

Jednak faktycznie coś się dzieje wokół tego co robi Mehran Keshe. Poniższy film, z moim opisem po polsku, może posłużyć jako pierwsza dostępna ogólnie instrukcja do potwierdzenia działania reaktorów plazmowych na bazie teorii Keshe. Sam wynalazca wielokrotnie prezentował działanie tej butelki, jednak nigdy nie przedstawił dokładnie jej konstrukcji. Joshua Thomas to czyni i to w miarę dokładnie. Zapraszam do wykonania prób!

NARRACJA JOSHUA THOMASA

Właśnie zbudowałem generator na bazie reaktora plazmowego i w ten sposób udowodniłem wynalazek generatora energii Keshego (…) Całe nowoczesne społeczeństwo, technologia, wszystko co mamy zostało zaprojektowane i skonstruowane bez jakiejkolwiek wiedzy o grawitacji i polach magnetycznych. Rozumiemy w jaki sposób grawitacja działa, ale nie wiedzieliśmy skąd pochodzi i w jaki sposób jest generowana. Aż do tego momentu.

To jest reaktor plazmowy, który dowodzi prawdziwości konceptu reaktora Keshe. Pokażę wam dokładnie w jaki sposób go wykonać od A do Z (…). Mamy 4 elektrody, i jeśli wypełnimy to roztworem, który utworzy plazmę w powietrzu powyżej, to powstanie prąd elektryczny.

Mam już roztwór pół filiżanki napoju gazowanego cytrynowo – lemonkowego, 1 łyżkę wodorotlenku potasu KOH, wymieszanego razem do momentu gdy cały związek potasu się rozpuści. Wlewamy to do butelki, ustawiamy zegar – jest to sekwencja wstępna, która uruchamia reaktor. Po 25 minutach wylewamy roztwór z butelki, który wytworzył reakcję dynamiczną, możliwą do zmierzenia. Zostawmy (pustą butelkę) na kilka minut by się naładowała… Pokażę wam (drugą z butelek), która ma 3 miedziane elektrody.

Jest to fascynujące gdy się zdejmie nakrętkę z jednej z nich (tych butelek), a w środku przecież nie ma nic poza tymi elektrodami, a (pomiar) jest dowodem na prawdziwość konceptu. Widzimy, że miernik pokazuje napięcie 2,2 (w skali miernika 200 mV), co jest imponującym rezultatem. Teraz pojadę po kolegę na lotnisko i będę z powrotem za kilka godzin…

Po 5 godzinach… To są te butelki, które zostawiłem, przetestujmy je więc (miernikiem). No, nieźle (miernik pokazał 2,8). Ta (zwykła) butelka jest wypełniona elektronami, protonami i neutronami. Różnica pomiędzy tymi butelkami jest taka, że ta (z elektrodami) została wprowadzona w stan dynamicznych reakcji, atomy wodoru są zjonizowane przez co protony i elektrony oddzielają się od siebie, wokoło cyrkulując i ponownie się łącząc (w atomy). Dzieje się tak kolejny i kolejny raz. To wszystko dzieje się wewnątrz tych butelek. Miernik pokazuje 59,9 – to najwyższy pomiar jaki miałem.

Po kolejnych 4 godzinach i 5 piwach… Wewnątrz tej butelki mamy galaktykę spiralną. Nasza Droga Mleczna ma 100 000 lat świetlnych średnicy. Patrząc na tę butelkę stwierdzamy, że jest ona pusta. Jeśli przestaniemy o tym myśleć, to w skali Plancka trzeba nawiązać do Energii Próżni zwanej też Energią Punktu Zerowego (Zero Point). Jasne jest, że w tej butelce jest wystarczająco dużo energii by zmienić nasz cały świat.

Minęło od początku 10 godzin i 30 minut… Wciąż wytwarza energię (na mierniku jest 8,4) (…).

Po kolejnych 30 minutach… W tej butelce jest wszechświat. Może to wyglądać na oszołomstwo, ale nim nie jest.

Po 8 godzinach… Nadal mamy prąd (4,0 na mierniku). Proszę, podzielcie się tą informacją z innymi (…) mówię wam, że przechodzimy z paradygmatu Braku do Nadmiaru. Czas więc na Pokój. Nie ma żadnego powodu by toczyć wojny…

OPIS POD FILMEM

W tym nagraniu wideo użyto butelki plastikowej by obalić prawa fizyki – to jest przyszłość. W jaki sposób? Wewnątrz butelki są cztery miedziane druty (elektrody) nie mające z sobą kontaktu – są niezależne. Oznacza to, że wewnątrz butelki jest obwód otwarty. Zgodnie z obecną fizyką nie można zamknąć obwodu i generować prądu z powietrza wewnątrz pustej otwartej butelki. Jednakowoż, zgodnie z nową teorią tworzenia grawitacji, „mamy do czynienia z nową fizyką w nauce”. Eksperyment łamie stare prawa fizyki i dowodzi prawdziwości nowego odkrycia, którym jest Generator Plazmowy Keshe’go.

Energia, która obraca naszą Drogę Mleczną, nasz Układ Słoneczny, a także Ziemię, jest tą samą energią, która porusza elektrony wewnątrz tej butelki. Przez ten eksperyment pokazujemy tę uniwersalną energię, ponieważ w butelce znajduje się dosłownie miniaturowa galaktyka atomów obracająca się wokół miedzianego drutu (zamykając obwód i w ten sposób generując elektryczność).

Inne materiały n.t. M.T. Keshe: http://iluminaci.com/ads/wolna-energia-fundacji-keshe-usa-posiadaniu-pendrivea-tajemnicza-technologia/

Źródła: Monitor Polski, wolnemedia.net

ID oferty: 47250dc5e3ac9955

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

9 komentarzy do “Butelka Keshe, największa rewolucja cywilizacji”

 1. Sciema !!!

 2. Perturbatus na 24 kwietnia 2016 @ 23:06

  W momencie oglądania filmu na temat reaktorka, przypomniał mi się jeden z materiałów jakie oglądałem. Prezentował on dorobek starożytnych cywilizacji, a dokładniej wnętrze jednej z komnat kambodżańskiej świątyni wybudowanej tysiące lat temu. Na ścianach były namalowane elementy bardzo podobne do zastosowanych elektrod na filmie. No i znajdowały się wewnątrz pewnego prostokąta, który pewnie symbolizował zbiornik plazmowy magazynujący energię. Moim zdaniem cała technologia pochodzi od starożytnych kosmitów, którzy pokazali nam jak korzystać z tego dobrodziejstwa, abyśmy mogli wybudować sieć świątyń na całym świecie. Szkoda tylko, że zabrakło nam WIARY, aby ruszyć wszystko do przodu i teraz zamiast przemierzać galaktyki wpatrujemy się jak głupi w komputery niszczące mózgi ;( Nie jesteśmy jeszcze gotowi (i pewnie nigdy nie będziemy) na rewolucję, ale może generator Keshego będzie pierwszym krokiem w dobrym kierunku 😉 Trzeba się tylko modlić z wiarą w sercu i umyśle!

 3. Prośba do kopernikusa na 15 maja 2013 @ 13:11

  Wyczuwam, że coś wiesz. Może byś skomentował ukazanie się polskiego reaktorka na stronach Keshe? Co, ogólnie, wiesz na ten temat? Nie znam angielskiego, ale chyba pan Mehran mówi, że przeszedł pozytywne testy. Ciekawe, co ten reaktorek potrafi?
  Mirek

 4. kopernikus na 1 kwietnia 2013 @ 19:12

  Lutek- Jak się pewnie przekonałeś Generator Kesha działa bo widzisz to na własne oczy.Jesteś naukowcem i na pewno nie przyjmujesz czynnika „boskiego”w uruchomieniu takiego urządzenia.Dlatego większość z tych co pisze na blogach nigdy tego urządzenia nie uruchomi ,bo brak im WIARY w to że to może działać,lub mają nieuczciwe zamiary.Dotyczy to także kilku innych urządzeń,np ogniwa Joego, zwykłego przedłużacza do prądu.Na razie nie mogę się ujawniać i mówić kim jestem i co mamy wspólnego z Keshem,chociaż chciałbym ci pewne zjawiska wyjaśnić żebyś wiedział o co chodzi i z czym masz do czynienia,Jak mi podasz meila to mogę się odezwać.Głupcy i dezinformatorzy niech się nadal śmieją i tym się za bardzo nie przejmuj. Robiąc to sami sobie robią krzywdę,bo blokują sobie dostęp do tej energii będąc nadal niewolnikami Systemu

 5. TO ZNALAZŁEM SIECI – Keshe nabiera naiwnych.

  Ta relacja z fikcyjnego spotkania i pokazu generatora w Rzeszowie to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja keshomaniaka. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach do podpisu. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.
  Emil

 6. To znalazłem w sieci
  Osobiście potwierdzam działanie reaktora Keshe. Swój generator zbudowałem w grudniu 2012, wykonany był zgodnie z publikowanym patentem Keshe ale nie mogłem go uruchomić. W lutym udało mi się skontaktować z Birdem w Niemczech (Polak) od którego uzyskałem ważną wskazówkę. Serdecznie dziękuję mu za pomoc, bo jego rada była bardzo skuteczna. Do dziś nie wiem dlaczego generator zaczyna działać gdy stosuje wszystkie wymagane procedury przy jego uruchomieniu. Nie wiem dlaczego modlitwa ma taki wpływ ale nie chcę też pisać o tym, aby ktoś nie uznał, że to jakaś fantazja. Z modlitwą uruchamiam reaktor za każdym podejściem, bez niej nie mogę. Pytałem o to już sporo osób ale nikt nie potrafi to wyjaśnić. Działający reaktor zachowuje się tak jak by ktoś obcy (przyjazny) sterował nim, a ten nastrój panuje gdy reaktor działa. Jestem tylko fizykiem, pracowałem krótko w PAN i w tej dziedzinie mogę wypowiadać się. Mamy już prawdziwą rewolucję techniczną, a świat nie jest przygotowany do niej. Darmowa energia do niedawna była dla mnie istną fantazją, sam nie raz pisałem, że nie ma nic za darmo. Testowałem mały reaktor o mocy 1W i znacznie większy o mocy 1 KW. Jestem przekonany, że każdy jest w stanie wykonać w skromnych warunkach 5 KW reaktor dla potrzeb domu. Wynalazek Keshe i jego technologia jest już poważnym problemem dla wszystkich.

Zostaw odpowiedź