Witaj, Gość! [ Logowanie

 

Apokalipsa nie została odwołana. Co na to naukowcy?

  • Katalogowany: 24 listopada 2012 10:15
Apokalipsa nie została odwołana. Co na to naukowcy? - Zdjęcie 1Apokalipsa nie została odwołana. Co na to naukowcy? - Zdjęcie 2

Opis

Kalendarz Majów przekonuje, że 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata. Dyskusje o Armagedonie są coraz żarliwsze. W ten sądny dzień Discovery Science wyemituje program Apokalipsa 2012, w którym naukowcy wypowiedzą się na temat tej teorii.

Wyznawcy teorii końca świata powołując się na kalendarz Majów, uważają, że wraz z dniem 21 grudnia 2012 roku, kontynenty rozpadną się na kawałki, fale tsunami zaleją miasta, a z nieba spadnie deszcz ognia.

Głoszący tę teorię ludzie uważają, że Armagedon się wypełni, ponieważ Słońce znajdzie się wówczas dokładnie pośrodku między Ziemią a końcem naszej galaktyki, a planety Układu Słonecznego ustawią się w jednej linii względem środka Drogi Mlecznej. Taka konfiguracja sprawi, że zostaniemy odcięci od życiodajnej energii płynącej z czarnej dziury, a to z kolei doprowadzi do chaosu i zagłady ludzkości.

Teorię, która podpiera się kalendarzem Majów, dementują astrofizycy i specjaliści z NASA. W programie Apokalipsa 2012 oddzielą fakty od mitów. Naukowcy twierdzą, że zaćmienie środka Drogi Mlecznej rzeczywiście będzie miało miejsce w tym dniu, jednak uważają także, że nie ma nic takiego jak życiodajna energia.

Eksperci przypominają, że podobny układ tej części kosmosu miał miejsce w 1998 roku, a końca świata nie było. Wszystkie teorie związane Armagedonem zostaną szczegółowe przeanalizowane przez ekspertów NASA w programie Apokalipsa 2012, który będzie można obejrzeć 21 grudnia o godzinie 21. na kanale Discovery Science.

Wszyscy zainteresowani tym tematem będą mogli kontynuować zgłębianie wiedzy o końcu świata, jeszcze tego samego wieczoru w programach Niebezpieczeństwo z kosmosu: Asteroida zagłady) (emisja o godz. 22.00) oraz Wizja apokalipsy (emisja o godz. 23.00).

Źródło: menstream.pl

  

ID oferty: 68350b08fc7df9d6

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Jedna odpowiedź do “Apokalipsa nie została odwołana. Co na to naukowcy?”

  1. Szkoda, że wcześniej nie puszczą tych programów. W tym czasie możemy już nie istnieć.

Zostaw odpowiedź