Witaj, Gość! [ Logowanie

 

CO NAS CZEKA? Scenariusz na najbliższe lata

  • Katalogowany: 8 stycznia 2012 15:26

Opis

Mikołaj Rozbicki: Z wykształcenia politolog, z zamiłowania poszukiwacz prawdy o świecie i naszej rzeczywistości. Interesują go wszystkie tematy: od UFO, ezoteryki, świata spisków i manipulacji po zgłębianie tajemnic umysłu i świadomości – ponieważ uważa, że każdy z tych elementów jest istotnym puzzlem do skonstruowania pełnego obrazu ludzkiej egzystencji. Niepoprawny marzyciel, idealista zaangażowany w informowanie społeczeństwa o wszelakich „tajemniczych” zjawiskach i zagrożeniach, gdyż jego celem jest otwarcie ludzkich umysłów na zupełnie nowe i rewolucyjne koncepcje, których dziś niewielu jest w stanie pojąć. Umysł bowiem jego zdaniem odgrywa w tym wszystkim najważniejszą rolę – uważa, że tylko zmieniając nasz sposób myślenia możemy tak naprawdę zmienić ten świat… „– tak przedstawia go http://niezaleznatelewizja.pl/o-telewizji/nasze-audycje/mikolaj-rozbicki/

29 kwietnia 2009 – Mikołaj Rozbicki opublikował na blogu: http://czasprzebudzenia2012.blog.onet.pl/CO-NAS-CZEKA-Scenariusz-na-naj,2,ID375424293,n ciekawy artykuł o tym, co czeka nas w najbliższym czasie. Zachęcam do przeczytania. Kilka rokowań już się sprawdziło, a kierunek myślenia autora artykułu zgodny jest z przekonaniami sporej grupy ludzi.

„CO NAS CZEKA:  Scenariusz na najbliższe lata
Poniżej przeczytacie moją prognozę wydarzeń, jakie zajdą prawdopodobnie na świecie jeszcze przed upływem 2012 roku. Moje przewidywania tej najbliższej przyszłości opierają się tylko i wyłącznie na gromadzonej przez lata wiedzy obejmującej tematykę roku 2012, Apokalipsy, wszelkich przepowiedni, przekazów channelingowych, iluminatów, reptalian i wielu, wielu innych materiałów, przekazów, książek i filmów choćby luźno łączących się z tym tematem. Nie jest to żadna przepowiednia, a jedynie wynik logicznego rozumowania na postawie zebranych informacji. Czy tak właśnie będzie, przekonamy się już wktótce… 

Ten scenariusz przyszłości celowo umieszczam na tej stronie internetowej jeszcze we wstępnej fazie, gdyż dla wielu zatwardziałych sceptyków wciąż uśpionych w kajdanach “Matrixa” i wyśmiewających tzw. “teorie spiskowe” jest on “na dziś” kompletnie szalony, niedorzeczny i fantastyczny. Mam zwyczajną nadzieję, że kiedy zacznie się on sprawdzać wielu z nich przejrzy na oczy i się obudzi.

Zagłębiając się w tematykę iluminatów, roku 2012 i reptalian oraz wciąż studiując biblijną Apokalipsę Św. Jana zdałem sobie sprawę za tego, że naprawdę żyjemy w czasach ostatecznych. Lada dzień na Ziemi będziemy świadkami Wielkiej Rozgrywki, ostrej walki o wpływy na naszej planecie, wielkiego starcia sił dobra i zła. Oto zakładany scenariusz tego, co może się wydarzyć:

1. Totalny kryzys gospodarczy – załamanie całej ekonomii światowej

Obecny kryzys gospodarczy to dopiero początek – nastąpi totalny krach finansowy, totalny upadek ekonomi niemal wszystkich państw świata. Masowe bezrobocie, bankructwa, bieda, głód – wszystko to porównywalne jedynie z Wielkim Kryzysem z lat 20 – tych XX wieku (który zresztą także był zaplanowany, by wydatnie zwiększyć wpływy FED-u w USA i przygotować teren pod przyszłą wojnę). A wszystko to jest zaplanowane moi drodzy, zaplanowane od A do Z. Dla iluminatów jest to bowiem idealny pretekst do dalszego centralizowania i globalizacji ekonomii światowej, kolejny dobry pretekst do wprowadzenia jednej światowej waluty i jednego globalnego banku centralnego, a w konsekwencji ustanowienia Rządu Światowego. Stara, sprawdzona, metoda – tworzenie kryzysu, po to, by ludzie zaakceptowali “ratunek” oferowany przez naszcyh mądrych rządzących. A ratunkiem ma być dalsza centralizacja i unifikacja totalna całej ekonomii światowej tak, by kontrola wszystkiego i wszystkich była jeszcze łatwiejsza.

2. Kolejne wielkie zamachy terrorystyczne

Zamachy z 11 Września 2001 roku pokazały, jak bardzo skuteczna jest metoda straszenia terroryzmem. Wpędza się masy w paranoiczny strach, lęk przed bestialskimi terrorystami, który staje się tak głęboki, że ludzie sami wręcz proszą o odebranie im kolejnych praw, wolności obywatelskich i wszelakich swobód. Miliardowe kwoty przeznaczane na środki bezpieczeństwa, militaria, policję, kamery, służby specjalne – to wszystko prowadzi niechybnie do ich z góry założonego celu – państwa totalitarnego, policyjnego, gdzie każdy twój ruch, każda twoja czynność, każda aktywność jest rejestrowana, śledzona, zapisywana i kontrolowana. Tak – państwo Orwella będzie tworzyć się na naszych oczach, dzięki „błogosławieństwu” jakim dla iluminatów było wynalezienie terroryzmu, jako idealnego na to sposobu. A następnym tego etapem będzie pkt.3:

3. Mikroczipy dla każdego – po dobroci lub siłą

Technologia mikroczipów jest już gotowa od dawna. Iluminaci czekają jedynie na odpowiedni moment, ażeby rozpocząć szeroko zakrojoną kampanię promocyjną, by zachęcić ludzi do „samozaczipowania”, a dla reszty zastosują odpowiednie „bodźce” prawne…czyli tak czy siak każdy z nas stanie przed wyborem, czy podporządkować się władzy i rzekomo dla naszego bezpieczeństwa wszczepić sobie pod skórę to „znamię bestii”. A będzie to wybór o niewyobrażalnie ważnych konsekwencjach, albowiem jego przyjęcie oznacza nie tylko przyjęcie roli niewolnika, ale i możliwość manipulowania naszym ciałem, za pomocą odpowiednich sygnałów fal radiowych. Niestety, zapewne większość społeczeństwa na całym globie w strachu przed terrorystami, z posłuszeństwa wobec władzy, w trosce o swoją pracę, lub też bojąc się wykluczenia ze społeczeństwa przyjmie dobrowolnie to urządzenie. Być może zaraz potem zniknie gotówka i wykonanie jakiejkolwiek czynności w życiu codziennym będzie wymagało posiadanie właśnie czipa. I nikt nie kupi, ani nie sprzeda, kto nie posiada znamienia bestii…

4. Trzecia wojna światowa

Wybuchnie raczej na pewno, pytanie tylko kto będzie brał w niej udział. Kto najedzie świat zachodni – muzułmanie, Chiny? A może ich połączone siły? To prawdopodobne zważywszy na tekst wielu przepowiedni pochodzących z przeróżnych źródeł. Zawarte są w nich wątki „żółtego potopu” oraz islamskiej inwazji z południa, dlatego właśnie ma być splądrowany Rzym, upadnie Kościół Katolicki, a papież zginie z rąk „niewiernych”. Wojna oczywiście także jest zaplanowana – żebyście nie byli naiwni. Jak każda wcześniejsza prowokowana wojna światowa ma ona doprowadzić do ich ostatecznego celu – rządu światowego. Mamy się wykrwawić, wyniszczyć wzajemnie, po czym zostanie nam, zaproponowane to „genialne” rozwiązanie, które niby zapewni wieczny pokój i szczęśliwość ludzkości, a my zapewne jako ogół przyjmiemy tę ofertę z ulgą. Być może w pewnym momencie wojna ta wymknie się spod kontroli, być może dojdzie do jakichś tarć i konfliktów na szczytach iluminatów, ale tego nie będziemy w stanie zweryfikować. Chyba, że jakiej państwo, jakaś grupa państw sprzeciwi się oficjalnie i jawnie planom rządu światowego i wówczas wydarzenia na świecie będą trudne do przewidzenia.

5. Katastrofy naturalne – Nibiru/Kometa

Wszystko co się będzie działo na Ziemi będzie objawem czegoś większego i ważniejszego. Te narastające kryzysy, wojny i terroryzm są efektem przyspieszenia działań iluminatów, którzy wiedzą dobrze, że czas ucieka i chcą uzyskać władzę totalną przed końcem 2012 mając nadzieję na przedłużenie swej władzy (dla reptalian tak naprawdę). Natomiast z perspektywy kosmosu następuje równocześnie wielkie oczyszczenie Ziemi, która ma wejść w inny wymiar istnienia – wymiar, w którym nie będzie miejsca na zło, czyli miejsca dla ludzi o zbyt niskim rozwoju duchowym. Dlatego do wyżej wspomnianych wydarzeń dołączą coraz silniejsze katastrofy naturalne – trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami, powodzie itp., by dokonywało się powolne oczyszczanie. A to wszystko łączy się z naszym tajemniczym ciałem niebieskim, które zmierza niechybnie ku nam. Czy to jest planeta Nibiru, czy jakaś kometa/komety – dokładnie nie wiemy jaki to obiekt, ale spodziewajmy się, że przejdzie on blisko Ziemi i przyprowadzi ze sobą jakieś mniejsze meteoryty/komety i to one stanowią największe zagrożenie dla nas – bo będą spadać na nasz glob. Wielu twierdzi, że to właśnie te ciało niebieskie oddziałując na nasze Słońce zwiększa jego aktywność – za zatem powoduje słynne ocieplenie klimatu. Może pojawienie się na naszym niebie kosmicznego gościa będzie punktem zapalnym wojny? Może świat islamu ujrzawszy Nibiru lub kometę na niebie uzna to za znak od Allacha do dżihadu? 

6. Wielkie przedstawienie:

a) Fałszywe zagrożenie z kosmosu

Z wielu rożnych źródeł wypływają informację o planowanym przez iluminatów „show” mającym skłonić ostatecznie ludzkość do przyjęcia i zaakceptowania rządu światowego. Mają oni zamiar przekonać ludzkość, że Ziemia jest obiektem inwazji złych, morderczych i groźnych obcych (Pamiętajmy, że za tym tak naprawdę stoją reptalianie – pewnie posłużą się Szarakami), którzy chcą zniszczyć rodzaj ludzki i zawładnąć naszą planetą. W obliczu zewnętrznego zagrożenia wszyscy będą bardziej chętni do zjednoczenia w walce ze wspólnym wrogiem pod egidą rządu planetarnego. Perfidny plan. Czy tak będzie, nie wiem, ale wiele wskazuje, że iluminaci są wstanie przeprowadzić taką operację, za pomocą ukrywanej przez lata przed nami technologii, o jakiej nam się nie śniło. 

b) Powrót “bogów”, Chrystusa/Allacha/Buddy

To będzie chyba na pewno ostatni punkt dramatu. Jestem prawie pewien, że on nastąpi, bo jego zapowiedzi znajdujemy niemalże wszędzie. Koronnym dowodem jest dla mnie opis zawarty w Apokalipsie, mówiący o „wielkim zwiedzeniu” i antychryście, ale i wiele innych przekazów – Kasjopejan, Plejadian i innych. Jeśli wiemy jaką rolę w naszej historii odgrywali reptalianie ten element nie powinien nas w ogóle dziwić. Przybędą oni w glorii wybawców, pewnie w odpowiedzi na modlitwy, może jako pomoc w odparciu inwazji tych złych Szaraków – i dzięki medialnej propagandzie uzna się ich za aniołów, bogów, braci Chrystusa, a może nawet jeden z nich odegra rolę samego Jezusa. Zapowie się wówczas raj na Ziemi, pokój i szczęście, po czym…zapanuje powszechna tyrania i wymuszanie oddania im pokłonu…Coś może jak Korea Północna? Albo i gorzej. Pamiętajmy jeszcze o jednym elemencie tej układanki. Wiele wskazuje na to, że pchanie nas ku rządowi światowemu przez iluminatów, a zatem przez ich pracodawców – reptalian ma głębszy jeszcze sens, niżeli tylko utrzymanie władzy i ustanowienie totalnej kontroli zanim nie wejdziemy w wymiar 4 gęstości i rozpoznamy naszych wieloletnich, ukrytych manipulatorów. Kilka źródeł mówi o tym, że planeta reptalian za jakiś tam czas nie będzie zdatna do zamieszkania, bo ich słońce zaczyna gasnąć, więc szukają stałęgo lokum, a Ziemia stanowi tu łakomy kąsek. Od tysięcy lat stanowiliśmy ich „ogródek do uprawy”, a teraz chcą tu się zagnieździć na dobre. Mają tylko jeden problem – nie mogą tego zrobić wbrew kosmicznemu prawu wolnej woli – ta planeta jest bowiem nasza i tylko za naszą zgodą było by to możliwe. Czy zatem do tego nie jest potrzebny rząd światowy – by oficjalnie przyjął reptalian, uznał ich jako „bogów” i pozwolił się tu ulokować „forever”? Taki sobie kosmiczny szwindel w celu oszukania tego prawa. No przecież rząd światowy oficjalnie reprezentowałby nas wszystkich, co do jednego…Oby się to nie powiodło. Nie, na pewno się nie powiedzie. Ziemia będzie wolna. Musi być!

6. Świat po 21.12.2012 roku… 

Nie wiem jaki będzie świat po tej dacie, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że będzie o niebo lepszy od tego obecnego. Być może nie nastąpi totalna rewolucja z dnia na dzień, jak za pstryknięciem palca, ale zapewne ruszymy wreszcie jako ludzkość w dobrym kierunku – w kierunku rozwoju ducha i emanowaniu miłością do Ziemi i wszelkiego życia….

 

 PODSUMOWANIE:
Kolejność punktów nie oznacza kolejności występowania tych wydarzeń jest czysto spekulacyjna, bo w rzeczywistości jedne ze zjawisk wystąpią zapewne równocześnie a inne zaś mogą być “inicjowane” wcześniej lub później. W każdym bądź razie czas zweryfikuje te przewidywania.
 Przyszłość tworzymy tu i teraz, więc zależy ona w pełni od nas – od naszej postawy, naszych wyborów i naszych myśli. Możemy ją zatem zmienić w każdej chwili.
Post Scriptum:
Czy nie zastanawialiście się czasem, nie znając jeszcze tematyki poruszanej na tej stronie internetowej, skąd w naszym świecie tyle zła, śmierci i biedy, skoro miliardy osób nie chcą takiego stanu rzeczy? Brakowało nam w tej układance źródła zła, co nie? No to mamy już iluminatów, ten ich cały chory plan oraz reptalian – naszego szatana, czy diabła…Teraz to wszystko ma sens. To wyjaśnia, o co jest ta gra i z jakim przebiegłym i bezwzględnym przeciwnikiem mamy do czynienia. Na szczęście jednak ich czas się kończy i to mnie bardzo, bardzo, bardzo cieszy… „

Więcej ciekawych artykułów Mikołaja Rozbickiego znajdziecie na stronie: http://czasprzebudzenia.wordpress.com/

ID oferty: 5444f53857bb3fdd

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

3 komentarze do “CO NAS CZEKA? Scenariusz na najbliższe lata”

  1. Astralne insekty, demony i reptilce czy tam reptylice o nich prawie nikt nie mówi. Ja sam o nich dowiedziałem się od Kundalini. Dostaja sie do ciała w mięsie nieszczęśliwych, zabitych zwierząt, a ich główną siedzibą jest jelito grube. W świecie materialnym wystépują w postaci złogów kałowych. To obrzydliwe ale to prawda. Jestem w 4 wymiarzeq i doświadczam tego na własnej skórze. Kundalini bardzo powolnie ale oczyszcza ciało i ducha z tych perfidnych podczepień.

  2. Mamy juz 2016 rok i jak widac „rewelacje” autora nijak sie maja do rzeczywistosci.

  3. To co pan tu pisze jest prawda, nalezy jednak przestudiowac biblie zeby lepiej poznac kolejnosc wydarzen i tak zwane „wielkie zwiedzenie” bo ono ma nastapic napewno. w biblii wystepuje dualizm o czym wczesniej nie wiedzialem i dlatego wydawalo mi sie, ze Bòg-stworzyciel wszystkiego jest tym nienawistnym bogiem, ale tak nie jest, trzeba tylko zaglebic sie w lekture zeby poznac ja lepiej i lepiej zrozumiec.

Zostaw odpowiedź