Witaj, Gość! [ Logowanie

 

2012 rok zmian rewolucji i kryzysow

  • Katalogowany: 15 stycznia 2012 15:21

Opis

To co się teraz na świecie dzieje to jest samo spełniająca się przepowiednia apokalipsy, która zacznie się apokalipsy finansowej.

Kryzys finansowy powoduje wiele faktów, a przede wszystkim wielkie instytucje bankowe i finansowe poprzez frakcyjna bankowość.

Pożyczają tę samą jednostkę monetarna wielokrotnie czasami ponad 10 razy nie mając na to żadnego pokrycia.

Ich sposób zadłużania krajów III świata i trzymania ich w ciągłej zależności finansowej wyczerpał ich możliwości i uczynił zwykłymi koloniami. Rządzą tam wybierani poprzez bankierów i zachodnich polityków kolaboranci, którzy za własne przywileje ciemiężą resztę narodu. Niestety w Polsce wzorują się na tym samym modelu politycznym. Efektem tego będzie rosnące zadłużenie.

Drugim powodem jest to ze ludzie wierzą politykom ze się nimi zaopiekują obiecując różne socjalne przywileje, i wybierają lewusów co ich okradają zamiast się samemu o siebie troszczyć.
To są naiwniacy, lub ludzie z trochę niskim IQ.

Działalność banków jest często o naturze kryminalnej a pobierający od nich pożyczki w imieniu obywateli danych krajów, często je sprzeniewierzają i marnują.  Służą one głównie do budowania infastruktury, która prowadzi do łupienia tych państw a nie obywateli tego kraju.

 

Wiec mamy napady na niezależne ekonomie jak kraje arabskie gdzie banki centralne nie miały swoich oddziałów, pod pozorami walki z dyktatorami i obrony cywili przy tym mordując dziesiątki tysięcy w Libii czy ponad milion w Iraku.

Te przestępstwa banksterów i globalistów są zbrodniami na równi z nazistowskimi.

Czarna dziura jaka stworzyli nie da się załatać. Masy wyjdą na ulice, co da pretekst globalistom do tworzenia państw policyjnych, przygotowania w tym kierunku idą pełną parą w USA , Polsce i innych krajach, różne legislacje jak NDAA i SOPA dadzą im preteksty usuwania fizycznej ludzi którzy krytykują ten lucyferianski system. Niestety nic nie zmieniło się od czasu Babilonu.

Główna siedziba machlojek bankowych jest Londyn, tam koordynuje się działania banków Federalnych czyli prywatnych banków Rodschildsow, w tej chwili tylko używają Stanów Zjednoczonych jako policjanta do wprowadzania ich totalnej kontroli politycznej i ekonomicznej. Banka będzie musiał prędzej czy później pęknie.

Unia okaże się tyranią, a nasi sprzedajni politycy bajerują naiwnych jak zawsze, średniego poziomu biurokracja terroryzuje społeczeństwa karami , akcyzami i domiarami , aby ratować dziury budżetowe.

Kryzys spowoduje ich rozliczenie i nowa ekonomia zostanie zbudowana na zdrowym pieniądzu. Zdrowy pieniądz chciał stworzyć Kadafi wiec go usunięto, bo Afryka wyrwała by się z kolonialnej dominacji banksterów.

Jedynej rzeczy jakiej się boja banksterzy i globaliści to jest mas społecznych, i prowadza infiltracje różnych ruchów ale gniew ludzi osiągnie taki poziom ze żadna kontrola będzie niemożliwa.


Autor: Korwin_antyNWO.

Źródło: http://www.kielce.pl/post/re-2012-rok-zmian-rewolucji-i-kryzysow.-987.html

ID oferty: 114f52b2f1201fe

Zgłoś problem

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Zostaw odpowiedź